0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #780 -: Март 30, 2011, 15:34:19 pm »
Галенце хайде душичка , появи се вече моля те. Кажи какво става с тебе!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #781 -: Март 30, 2011, 17:05:31 pm »
Галка,миличка,прегръщам те много много силно и дано този път всичко е нормално.Ох,ама като ги знам тези лекари там,дето не обръщат внимание на толкова ранна бременност...Ама ако трябва пък и ако можеш,вземи на своя глава прогестеронов препарат.Не съм лекар,но това изписват за задържане.Аз също имах зацапване до края на 3-тия месец и до тогава бях на Утрогестан.Както ми обясни моя лекар-прогестерона е протектор на бременността.Та ако не ти изпишат лекарите,изпиши си сама.Стискаме ти палци,миличка,аз и бебо,дано всичко е наред!!!
[/url]
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #782 -: Март 30, 2011, 17:30:55 pm »
Иййй Галиии,защо така се получава бе миличка.Щом има даже и леко бледа черта,е би трябвало и да има бременност.Не може ли с кръвен тест да се провери за сигурност,представи си,че направиш ин-витро и пак стане същото-трябва да се открие причината според мен.Незнам вече и аз какво да казвам з-то и при мен има някаква причина,но тук никой не се наема да я открие,и за това остава да се надяваме само на Божията помощ и късмет.Ей да му се и не види работата-дано късмета ти проработи този път Гали,и всички Ангели да те закрилят,и Господ да Ви погнене да си имате желаното бебче. :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: Надявам се все пак да ти се вдигне Т' и кървенето да спре,не се отказвам аз да стискам още палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #784 -: Март 31, 2011, 08:09:06 am »
Гале,дано това неразположение е от нещо много хубаво  :crossfingers: :hug2:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #785 -: Март 31, 2011, 08:54:23 am »
Галче вярвам че е от нещо много хубаво, 
молим се и вярваме че всичко ще е наред yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #786 -: Март 31, 2011, 10:11:48 am »
Галче вярвам че е от нещо много хубаво, 
молим се и вярваме че всичко ще е наред yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Галче, къде се покри? Всички стискаме палци ичакаме с нетърпение резултата


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #787 -: Март 31, 2011, 12:35:46 pm »
Галенце, къде си, мила? Дай някакви новини  :balk_113: Дано всичко да е наред  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #788 -: Март 31, 2011, 12:40:39 pm »
Такаааа за вчера разбрахме, много хубави симптоми си имаш, ами днеска, кво правим :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #789 -: Март 31, 2011, 14:19:25 pm »
Момичета, аз зная, че Гальонди живее в САЩ, а там времето е с 4-5-6 часа назад. Предполагам, че при тях още е нощ или много рано сутринта... и за това още няма данни за днес...

Гальонди, стискам ти много силно палци, прегръщам те и ти пожелавам много, много късмет  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #790 -: Март 31, 2011, 18:03:02 pm »
Тук съм! Толкова ми беше лошо вчера, че си прекарах целия ден в леглото (за радост - бях почивка!) Болеше ме тялото и мисля, че имах температура - но не мерих!
И този месец нищо  :( Днес сутринта ми дойде без да се церемони! Вчера имах малки надеждички, че може и наистина да е станало, НО днес и последните искрици надежда се изпариха!
Купих си противозачатъчните, и днес ще звънна в клиниката да ми кажат кога да ги почвам! Моля се това да е последния път, който ми идва М поне за 9 месеца напред!
Ще ви държа в течение как върви процедурата и през следващите 20тина дни, ще си пия хапченцата..
Мисля да направя една диетка, един детокс, и да пробвам да пия про-биотикс - докато чакам да почнем с процедурата.. Дано Божичко, се случи и на нас, да станем родители!!

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #791 -: Март 31, 2011, 18:26:51 pm »
Ох миличка съжалявам, дона вече нещата да се наредят така както ти искаш  :bighug: :crossfingers:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #792 -: Март 31, 2011, 19:57:57 pm »
Гальонди толкова съжалявам  :balk_145:  :bighug: всичко ще се нареди, мила  :balk_21:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #793 -: Март 31, 2011, 20:05:49 pm »
Гале много съжалявам мила , дано наистина следващият месец не се появи  :witch: и то за 9 месеца  :crossfingers: :bighug: yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #794 -: Март 31, 2011, 20:25:23 pm »
И аз съжалявам много Гали!Дано вече наистина това да ти е последният цикъл за тази година :bighug: :bighug: :bighug:
   
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #795 -: Март 31, 2011, 21:25:25 pm »
Галка  :balk_21: :bighug: от мен и смело напред....... Да.....пътя е труден знам,но ще успеем мила.Няма да се предаваш.
Ти си ЖЕНА, ние сме силни и можем да се справим със всичко.
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #796 -: Март 31, 2011, 21:36:43 pm »
Съжалявам Гале!Бъди силна и вярвай!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #797 -: Март 31, 2011, 21:47:52 pm »
 :bighug:Гале аз вярвам ,че щастието ще дойде и при вас-чакано и мечтано!Вярвай и ти :bighug:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #798 -: Март 31, 2011, 21:58:40 pm »
Съжалявам Гале!Бъди силна и вярвай!
То не ми остана нищо друго освен да вярвам...
Понякога ме обземат едни ужасни мисли, дето направо не са за разказване..и после се самообвинявам.. Не знам защо е толкова трънлив нашия път към щастието! Не си ли "изплатих" греховете за толкова години, не знам..
Благодаря ви, че сте с мен! Не знам какво бих правила без вас!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #799 -: Март 31, 2011, 22:31:23 pm »
Сега е трудно , а после ще се чувстваш като възнагредена  ,сега се обвиняваш за съдбата си , после ще си доволна че все пак тя е продължила по такъв хубав начин.Трудностите сега ще ни накарат да ценим повече това с което ще ни дари Господ после, така че  не губи надежда , нормално е на моменти да имаш такива мисли ,но никога не губи вярата и надеждата си.Така ще бъдеш възнаградена с едно бебче ,след дългата борба за него.