0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #740 -: Март 29, 2011, 09:40:56 am »
Гале недей наднича само, ами пиши, какъв е този ову тест дето си го нанесла  :ask:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #741 -: Март 29, 2011, 09:43:57 am »
Галка ,стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и на двете ръце.Дано наистина това е твоята най-дълга графика ,която коментираме .дано ,дано ,дано............... :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #742 -: Март 29, 2011, 09:46:12 am »
Ах, щом ову тестът е положителен вероятно и другият също ще е такъв! Стискам ти палци!!! Нямам търпение да видим резултата!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #743 -: Март 29, 2011, 10:01:42 am »
Вечерта не устисках и направих един Ову тест.. Много спокойно си чакам закъснението, но за съжаление ме заболя гърлото, за пореден път! Не мога повече, от 1 месец съм или с болно гърло, или кашлям и какво ли не (още си мъкна кашлицата и духам нос) и утре ще отида на лекар(колкото и да не ми се ходи!)
Опасявам се, че ако ми изпишат антибиотик, трябва да знам със сигурност дали сме успели или не...
Ову теста ми е положителен..Ако знаете колко Ову тестове съм правила покрай датата за М, и никога не съм виждала дори бледа 2ра чертичка...Надявам се да видя и същия резултат утре сутринта, само, че на тест за бременност... Боже имай милост!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #744 -: Март 29, 2011, 10:05:18 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #745 -: Март 29, 2011, 10:33:22 am »
Галка, знам, че ще е  :bfp:, няма друг начин! Стискам ти силно палци :crossfingers:
Късмет миличка, чакаме те утре с хубава новина  :bighug: stork-boy
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #746 -: Март 29, 2011, 10:51:02 am »
Оле ,Гале,тръпна с тебе мила! :bighug:Дано,дано е това което най много искаш и мечтаеш. :cloud9: ylinfant Да пишеш утре сутринта за  :bfp: :lol:...мен  сега сън не ме хваща да те мисля :P Прегръдки!
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #747 -: Март 29, 2011, 11:33:29 am »
Галеееееее силно силно стискам палци...Боже моля те да има +++ резултат
Ще чакам с нетърпение утре да прочета хубавата новина.. Целувам те силно
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #748 -: Март 29, 2011, 11:35:47 am »
 :crossfingers:  :bfp:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #749 -: Март 29, 2011, 11:37:28 am »
Мале Галиииии,страхотно мила,няма какво друго да е!Ох мн.се радвам и спирам да се радвам в същото време,докато не се види,че всичко е наред!Силно стискам палци миличката ми тя,и чакаме най-хубавите потвърдени от доктор новини!Хайде,поведи ни всичките стари тук,които сме се заковали от толкова дълго време :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :cheerleader: :bfp:
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #750 -: Март 29, 2011, 11:43:45 am »
Дано Гали,много те гушкам и ще чакам утре хубавата новина  :bfp: :crossfingers:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #751 -: Март 29, 2011, 11:55:08 am »
 :D :D :D Галюшка няма начин утре теста за бременност да не покаже две черти !!!!
Ще се моля за теб мила този път всичко да е наред и да имаш една лека и прекрасна бременност. :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Стискам палци слънце :sunshine: - и се пази. Добре си решила да посетиш лекар.
Целувам те мила  :balk_21:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #752 -: Март 29, 2011, 12:19:27 pm »
Ах, щом ову тестът е положителен вероятно и другият също ще е такъв! Стискам ти палци!!! Нямам търпение да видим резултата!
и аз бях чела някъде, че ако теста за О е +, то има вероятност и този за бременност да покаже +
Хайде стискаме палци Галче


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #753 -: Март 29, 2011, 12:33:57 pm »
 :crossfingers: :crossfingers:
С теб сме Гале!!!! :bighug:
Краси

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #754 -: Март 29, 2011, 12:44:17 pm »
Много стиснати  :crossfingers:  :crossfingers: :crossfingers:  утре да видиш  :bfp: :goodluck:и от мен Гале  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #755 -: Март 29, 2011, 14:38:06 pm »
Здравейте отдавна ви чета но до сега не смеех да се включа и аз.От скоро и ние с моя приятел вече искаме да си имаме бебче. Този месец за първи път меря температура и следя овулация , моля някои да погледне графиката ми и да сподели дали овуто е минало или тепърва предстои че нещо съвсем се обърках. osi_10
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=galka1985
Галя направи си нова темичка специално за твоята графика - тази е на Гальонди. и С удооволстие ще ти помогнем в разчитането й.
 :)


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #756 -: Март 29, 2011, 14:41:23 pm »
Извинавайте  :oops: още не съм много в час  :oops:
Ще си направя нова темичка благодаря  :oops:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #757 -: Март 29, 2011, 15:17:35 pm »
Ах, щом ову тестът е положителен вероятно и другият също ще е такъв! Стискам ти палци!!! Нямам търпение да видим резултата!
и аз бях чела някъде, че ако теста за О е +, то има вероятност и този за бременност да покаже +
Хайде стискаме палци Галче
Пък аз съм чела че в Англия тестовете за Ову ги ползват и за бременност  :D :D :D
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #758 -: Март 29, 2011, 15:22:36 pm »
 yahoo_17 :bfp: Хайде Гали зарадвай ни!
                    أريد أن يأتي الطفل في هذا العا


url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #759 -: Март 29, 2011, 16:54:49 pm »
Олеле Галенцеееее, аз чак сега влезнах и чак сега видях за този положителен ову тест, ми то ясно мила, хайде, хайде, дано  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo как ще изчакам до утре, не знам .... но съм сигурна в резултата, направо си ги предчуствам тези  :bfp: дето ще се появят ....
За гърлото - не забравяй - мед с лимон!!! През два часа!!!
Ох, колко се вълнувам само ....  :smiley_abxb: