0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #680 -: Март 11, 2011, 14:37:42 pm »
 :D Гале и аз те следя изкъсо - много се радвам че ще започвате процедурата.
 Ще стане миличка, Господ вижда всичко - сигурна съм че скоро ще имате повод за радост.
Стискам ви палци - Зизка, Чоки, Полисия, Женичка, Бебешори и на всички останали мили момичета!  :goodluck: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #681 -: Март 21, 2011, 18:18:14 pm »
Яяя,Гале-каква висока температурка днес,37 и отгоре :P и с тези бележки,които чета под графиката ти много прилича на ++.Дано,дано,стискам ти палци!!!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #682 -: Март 21, 2011, 18:46:05 pm »
malenagalena , ще ми се и на мен  :wink:, ама към 10сутринта почна да ми гори челото и очите..та се чудя дали не вдигам температура. На работа съм и няма как да премеря, ама следобеда като си тръгна ще се види..
Аз 37 БТ виждам на 3 месеца веднъж - еднократно, това днес 37.13 направо ме хвърли в тъч!  8O

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #683 -: Март 21, 2011, 22:39:51 pm »
Здрасти Гале, стискам палци щъркела този месец да кацне и във вашата къща!!! Вярвам, че чудеса стават, точно когато най-малко очакваш!  :goodluck: :babyflips:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #684 -: Март 21, 2011, 23:36:30 pm »
Гале дано Т се е повишла от  :pleasantry: preggo, а не защото си болна.Стискам палци и силно се надявам това да  е вашият месец.
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #685 -: Март 22, 2011, 00:26:17 am »
Гали,дано не се разболяваш,а да е признак за  :bfp: Наистина рядко се вижда такава температура при теб,както и при мен!Много стиснати палци и от мен миличка! :bighug:
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #686 -: Март 22, 2011, 08:02:39 am »
Здрасти Гале!Нареждам се и аз  със стиснатите палци-много искам да е станало бебче :crossfingers: :cloud9:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #687 -: Март 22, 2011, 09:05:05 am »
 osi_9
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #688 -: Март 22, 2011, 13:14:21 pm »
Галче  :ywoohoo: много много ми харесва тази температурка
силно се надявам да е от едно сладко бебче  :)
 :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #689 -: Март 22, 2011, 16:00:51 pm »
Галче  :ywoohoo: много много ми харесва тази температурка
силно се надявам да е от едно сладко бебче  :)
 :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #690 -: Март 22, 2011, 19:33:04 pm »
Момичета, благодаря ви!! Ако наистина е станало нещо, направо ще си загубя ума!! Сега обаче се чудя - възможно ли е БТ да ми е толкова висока при положение, че съм леко болна но нямам Температура? Загуби ми се гласа снощи и се разкашлях ( то явно ми е било време да изкарам разни гадости с една хубава кашлица)
Сутринта като премерих БТ не ми беше топло, събудих се като всеки друг ден! Като видяха пак 37 и нагоре, опипах челото си, то студено, нищо не ме боли, не ме тресе! Аз не съм виждала толкова високи температури дори и като съм била бременна?
Луда работа!  8O

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #691 -: Март 22, 2011, 19:46:07 pm »
Чудесна температурка,Гале!Не мисля,че е висока,защото си леко болна,иначе и телесната трябва да е висока или поне на пипане да я усещаш.Дано продължава да е все така висока и причината да е едно хубаво бебче!Стискам палци :P
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #692 -: Март 22, 2011, 22:09:38 pm »
Гале :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Красиfile:///
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #693 -: Март 23, 2011, 01:36:42 am »
Галиии,страхотно ти нараства т' миличка,а и с тези чувствителни зърна-"ДАЙ БОЖЕ,ДАЙ БОЖЕ,ДАЙ БОЖЕ-не ни разочаровай този път,и дай на Галито 9 месечният й полагаем подарък ,щастие  и мечта"-а ние ще стискаме палци и ще се молим!
   
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #694 -: Март 23, 2011, 08:58:05 am »
Гальонди, стискам ти палци! БТ ти е супер! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #695 -: Март 23, 2011, 10:53:26 am »
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Мила много силно ти пожелавам успех! :)
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #696 -: Март 23, 2011, 15:31:29 pm »
Както и подозирах, БТ беше висока заради това, че съм болна.. За 2ри месец ми става мазало в графиката, защото се разболявам!  :(
Сега надеждата ми е да скочи нагоре и да остане така  :wink:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #697 -: Март 23, 2011, 15:42:54 pm »
Гале не ти е толкова ниска Т , така че все пак има шанс този цикъл да завърши с  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #698 -: Март 23, 2011, 20:20:10 pm »
Гале точно на 8 ден е спаднала малко може и от друго да е може утре пак да се покачи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Красиfile:///
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #699 -: Март 23, 2011, 22:15:00 pm »
Гальонди, мила, графиката ти е чудна, защо да е мазало? Ако вече нямаш температура, значи БТ си достатъчно височка сравнено с първа фаза и 36.95 е супер, дори и да не се качи още. Дано да се задържи височка още. Относно гърлото и кашлицата - аз всичко лекувам с мед и лимон: един лимон, една голяма супена лъжица мед и топла вода (не гореща), изпива се на големи глътки и се пие през 2-3 часа, пресича всичко за ден-два. Стискам силно палци да си бременеем заедно, хайдееее  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: