0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #660 -: Февруари 27, 2011, 10:29:45 am »
Галче скорошно оздравяване мила и дано закъснението да е защото има  :bfp:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #661 -: Февруари 27, 2011, 17:27:25 pm »
Според мен /ако е имало О., защото настинката е повлияла и БТ и не може да се вярва много на графиката/  О. е била на 20/21 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #662 -: Февруари 28, 2011, 23:11:47 pm »
Милата ми тя ,радвам се обаче ,че вече си по-добре .Пожелавам ти успешни процедури .
Убедена съм в успеха ви .Следя ти графиката с надежда ,че скоро ще ни зарадваш .
 :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :dogrun: :dogrun:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #663 -: Февруари 28, 2011, 23:39:48 pm »
Не знам откъде да започна аз... но май няма да има процедури поне до средата на годината!
Много съм разочарована и не знам вече и аз на какво да се надявам  :balk_146:
Днес говорих с клиниката, последно преди да започна притивозачатъчните си викам да се чуем..Казаха ми, че май нямало да можем да почнем процедурата до Май??(Щели да ми звъннат следобеда да ми кажат)  Ама как така?? Предния месец се чухме и се уговорихме да почваме Март, сега защо чак Май?? Аз не мога Май, прибирам се в БГ за един месец, откога чакам с нетърпение да се прибера, не съм си ходила от 2007ма, не мога да отлагам пътуването..
И най-интересното беше, че искат да правим микробиология, аз и Дейвид.. Бе джанъм, в устата ви сливи ли имаше досега?? От кога го мрънкаме това ин-витро? Аз колко се бутах за изследвания, никой нищо не каза, сега изведнъж - микробиология? Ще я направя, с най-голямо удоволствие, но ако нещо трябва да се лекува? Защо не ми казахте по-рано бе хора? Не знам... Съкрушена съм и няма излизане от тоя пуст тъмен тунел!! :cloud:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #664 -: Март 01, 2011, 00:13:26 am »
Като ти четох поста Галче така ме хвана яд и мен чак, как може такова нещо , поне от рано трябваше да ви обяснят какво трябва да е готово, за да няма проблеми така в последният момент.Ами сега дано няма проблем при микробиологията и все пак да стане по рано от колкото са ти казали днес , за да може и да пътуваш и дай Боже всичко да протече както трябва и да има радост на финала. :crossfingers:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #665 -: Март 01, 2011, 02:45:17 am »
Каква е причината да се отложи за май?
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #666 -: Март 01, 2011, 04:45:29 am »
Гале, микробиология би трябвало да можете да направите веднага. Ако има нещо за лекуване, категорично не бива да почвате процедурата без лечение. Ако всичко е наред, би ли могла да настояваш за противозачатъчни през март и стимулация през април?

Между другото, мен така ме изненадаха с изискване за хистероскопия, когато ми предписаха противозачатъчните.

Пожелавам ти да направите инвитрото скоро с успешен резултат!
« Последна редакция: Март 01, 2011, 04:47:21 am от цигу »
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #667 -: Март 01, 2011, 11:46:21 am »
Ели, не знам каква е причината.НЕ ми дадоха такава. И никой не ми звънна следобеда да ми каже какво, що...
Цигу, аз се изненадах на факта, че след като от толкова месеци настоявам за изследвания (едва ли не, всичко, което им дойде наум исках) и те се дърпат, ще кажеш, че те ще ги плащат, сега изведнъж на някой му присветна да ми прави микробиология.
Никаква организация, никакво съобазяване, разбиране...абе нищо!
Предния месец като се чухме им обясних, че в работата си съм казала, че Март месец ще местим графика, където и каквото трябва, за да успяваме да минем и през клиниката, а и да си работя, нали ми трябва тоя чек, да си плащам сметките, все пак... Та! Нямаше проблем! Ама никакъв! И само повтарят "когато си готова, започваме" И... сега аз като съм готова.. Ми казаха, сори!!
Ще им звънна днес пак, да видим какво ще ме излъжат пак, и оттам ще решавам. Толкова лоши неща се случват напоследък, може би просто не ни е писано..

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #668 -: Март 01, 2011, 11:56:27 am »
Аааааааааа никакви такива, ей ще се кача на самолета и ще дойда и  osi_6 osi_6 osi_6
Знам, че е гадно, знам от колко време чакате, защо не търсят причината защо неможеш да задържиш бебетата, а сега микробиология при положение ох че се ядосвам значи. Определено като чета за какво става въпрос извън БГ, значи ние от тая гледна точка сме добре,поне можеш да си правиш каквито изследвания искаш, логиката - нали си плащаш. Ох миличка, дано успеете април да направите инвитрото и всичко да е наред. Целувки  :bighug:
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #669 -: Март 01, 2011, 14:38:22 pm »
Гальонди, съжалявам, че такъв развой има при теб, но всяко зло - за добро! Може пък до месец май да забременееш успешно без никаква намеса и да не стигаш до ин витро! Пожелавам ти да видиш двете чертички още този цикъл! Късмет!  :goodluck:

И искам да попитам - Не може ли да смениш клиниката?
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #670 -: Март 01, 2011, 23:50:50 pm »
Галенце много съжалявам за това което ти се случва. :?
  Не мога само да си обясня защо чак сега се сещат за тази микробиология. :x
 Имам чувството че отлагането на процедурата е по-друга причина.
 Говори още един път с тях и си изясни положението. Много се надявам да направите април месец процедурата .
Прегръщам те силно мила и стискам палци . :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #671 -: Март 03, 2011, 10:52:16 am »
Их тези клиники и доктори значи  osi_7 osi_7 направо да им се чудиш как може така да постъпват.
Момичетата са прави - досега можеше да направиш и 5 изследвания за микробиология. За какво мълчаха досега??????
Дано пък да е за добро и както казва Полисия, да забременееш по естествен път  скоро.  osi_9 :bighug: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #672 -: Март 04, 2011, 12:25:12 pm »
Брееее,ужас.Направо аз побеснях,а за теб не мога и да си преедставя как се чувстваш.Може да прозвучи глупаво,но взех да си мисля,че не приемат нещата толкова сериозно,защото си българка.Дано да греша. :bighug:
[/url]
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #673 -: Март 04, 2011, 17:00:43 pm »
Ето ме, с отговори на въпросите ми от преди няколко дена.. Те и други въпроси изникват ежедневно, но бавно и славно ще намирам отговори..
В крайна сметка се разбра защо отложихме този месец..Защото ми закъсня смотания цикъл с цели 5 дена!!! Аз нали участвам в клинично изследване .. ТА! След като ми закъсня - съм се паднала да съм с дата за трансфер в една и съща седмица с друга мацка, която е от изследването...а те само по една от нас трябвало да имат записана на седмица! И оставаме за другия месец! Като след противозачатъчни, стимулация и пункция, трансфера ми трябва да е някъде в началото на Май,няколко дни преди да излетя за БГ..( консултирах се с ин-витро координаторката и според нея не е преоблем да се лети тогава)
Хубавата новина е, че досега през изследването са минали 7 момичета, 5 от тях са бременни  preggo Дано и ние имаме късмет!!
Този месец пак съм на ринга с БТ.. Все отнякъде трябва да изкочи зайчето :) :) :)

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #674 -: Март 04, 2011, 19:05:43 pm »
Хубава новина Гали,добре,че не беше нещо свързано с теб за лекуване,че тогава щеше да отнеме дълго време.Давай Гали,дано да е твоят месец-и зайчета изкачайте,че да не ви дърпам ушите :D.Ще имате късмет Гали-поне ти ще си с този късмет този път,и ще си една от бременелките-ах как го чакам и аз този ден да те видя усмихната и щастлива,и всички ние да сме така в някой скорошен ден.Палците знаеш,че винаги ги стискам :crossfingers: УСПЕХ
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #675 -: Март 04, 2011, 19:49:15 pm »
Милата ми Зузка..И аз те следя откъсо да знаеш :)
Жени,Цигу,  Иванитка, Краси, Полисиа на всички ви благодаря за подкрепата!
Много се надявам скоро време да ни се усмихне щастието и на нас :)
Ще вляза в дневника си "да се развихря с писалката "  :balk_121: :lol: да разкажа какво става, с подробности!  :kiss:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #676 -: Март 04, 2011, 21:25:04 pm »
Здравей Гале, много късмет и от мен. Сега трябва да се успопокоиш ,няма невъзможни неща а само такива който са постигнати по трудно.
Красиfile:///
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #677 -: Март 10, 2011, 08:20:16 am »
Гале, ще ти стискам палци мила. Виж, че търпението накрая се възнаграждава с успех.  :rainbow:Потърпи още съвсем мъничко
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #678 -: Март 10, 2011, 20:45:33 pm »
Чоки, миличка, благодаря ти! Ще търпя, ще търпя! Чакам си спокойно края на цикъла, за да се "гмурна" в едно последно премеждие :) Много съм обнадеждена, че този път ще е се случи нашето чудо  :babyflips: :babyflips:
При теб какво се случва??  :hug2:

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #679 -: Март 11, 2011, 07:13:37 am »
Чоки, ........При теб какво се случва??  :hug2:

Ами... нищо не се случва. Смятам и аз да си направя една микробиология, че измина повече от година от последната такава. Неприятното е, че ако не е чиста ще се наложи отново да пия АБ. Но каквото е - това е.

Както Цуги е казала
Ако има нещо за лекуване, категорично не бива да почвате процедурата без лечение.
И аз съм на същото мнение. Обмислям варианти за други процедури, че моите до сега все са неуспешни.