0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #640 -: Февруари 14, 2011, 16:46:39 pm »
Жени, На края на този МЦ започваме с ин-витрото(първо противозачатъчни за 20тина дена) .. И то закапак, тоя моя цикъл като се забатачи така.. Последните 3 месеца в най-голямата лудница, стрес, притеснения и какво ли не, МЦ беше точен като часовник, на 29 дена. Като се успокоих и мирясах, ще е цяла гатанка. Имаше ли Ову, нямаше ли, кога ще дойде М? БТ се вдигна, ще видим как ще е тези дни, та да мога да се ориентирам какво да казвам като звънна в клиниката.
Благодаря Котаранке, дано пък тези късни Ову-та ни донесат късмет :)

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #641 -: Февруари 14, 2011, 22:11:48 pm »
Галенце,мила,аз пак ще дам моята графика за пример.Такава графика,дето даже фф и бейбиплан изобщо и не засякоха да имам О.Пък аз на тези тестове за О хич не им вярвам.Успех,миличка!!!
[/url]
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #642 -: Февруари 15, 2011, 00:28:25 am »
Галиии мила успех с ин-витрото!Силно се надявам,че ще успеете!Желая ти го от сърце мила да се случи най-после! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #643 -: Февруари 15, 2011, 10:34:34 am »
Гале, и аз ти желая успех с ин-витрото. Не знам кога се разбира дали е успешно, но се надявам скоро да ни зарадваш с + тестче :-))) :D


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #644 -: Февруари 19, 2011, 08:10:30 am »
..На края на този МЦ започваме с ин-витрото(първо противозачатъчни за 20тина дена)..
Галенце, желая ти успешна процедура.
Дано много скоро се похвалиш и имаме повод за празнуване :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #645 -: Февруари 19, 2011, 09:31:24 am »
Ще има да се тоооочат дните :) Аз дори не знам и кога да чакам тоя моя заблудения цикъл!
Зузке, Иванита, Чоки,Жени, Котаранке -  благодаря ви, момичета. С много смесени чувства се приближавам към деня на старта за ин-витрото и не знам какво да очаквам.. Не си позволявам да мисля негативно, но от време на време се прокрадва едно чувство на съмнение, и направо ми идва да крещя..
Полудявам, явно  :crazy:
Красенце мило, ако знаеш колко ми се иска и на мен тази странна графика да завърши с  :babyflips:  :balk_133:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #646 -: Февруари 19, 2011, 22:33:59 pm »
Успех и от мен Галенце !
Успешна процедура нека е най-късметлийската с най-сладкия финал  :babyflips:
Ще надничам за най-щастливото тестче тук  :bfp: :bighug: :bighug: :goodluck: :crossfingers:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #647 -: Февруари 21, 2011, 00:30:48 am »
Чудех се, някой 'ша ли се навие да разгадае деня на Ову от моята извънземна графика?  :balk_113:

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #648 -: Февруари 21, 2011, 00:48:41 am »
Абе то за навиването се навих, но...сложна работа 8O. Ако ги нямаше тези отрицателни тестове щях да си помисля, че е на 16-и ден, а този спад на 23-и щях да го взема за имплантационен :wink:, но... Май не ти помогнах (даже напротив) :?
За всеки случай - стискам палци, знае ли човек :wink:!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #649 -: Февруари 21, 2011, 11:08:24 am »
Галенце аз мисля ,че  ову- е било 16-17 ден...Успех сладурка,ще те наглеждам osi_9 yahoo_17
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 11:10:01 am от moniks_s »

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #650 -: Февруари 21, 2011, 12:07:29 pm »
Аз също съм за О на 16-ти ден и имплантационен спад на 23-ти ден.Може тестовете да не са били много наред.Стискам ти палци,миличка!!! :crossfingers: :bighug:
[/url]
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #651 -: Февруари 21, 2011, 12:20:03 pm »
Галенце, мила искам да ти пожелая успешна процедура.
 Душичката ми мила много се измъчи.
 Но аз вярвам че ще успееш - тази процедура ще е твоята. :balk_602: Прегръщам те силноооо мила. :bighug:
Ще те наглеждам и ще стискам силно палци. :goodluck:
За овуто и аз си мисля че може да е на 16,17 ден. Все пак има още надежда -  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #652 -: Февруари 21, 2011, 17:39:35 pm »
Благодаря ви мили момичета.. И аз клоня към 16ти, 17ти и 18ти ден.. Та затова исках да чуя вие какво мислите.
Фертилити ми определи 18ти ден, по този ден ще се ориентирам.. уж!  :wink:
Днес БТ скочи значително, и аз първо се притесних, че е защото си поспах доста - снощи заспах към 6:30.. но после се върнах към други дни, в които доста съм си поспивала ( но пак съм мерила както обикновенно - в 6 сутринта) и БТ не е била по-висока ..
Сънувах едни глупости тая вечер... че Дейвид ме напуска заради някаква мацка, а пък аз съм бременна.. Събудих се със свит стомах!  :rain:


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #653 -: Февруари 23, 2011, 00:08:26 am »
Дано съня ти излезе верен и наистина да си бременна Гали,но Дейвид да не те напуска-при такива объркани графики понякога и чудеса стават-нека чудото да дойде вече!Стиснати много палци и от мен :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: 
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #654 -: Февруари 23, 2011, 14:10:32 pm »
Галче ,тази твоя Температура много ме притеснява. Оздравявай бързо. А по повод съня, както може би вече си чела преди време 2-3 момичета сънуваха че са бременни и се оказаха такива.  :wink: :lol:


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #655 -: Февруари 25, 2011, 18:28:03 pm »
Какво става наистина с теб Галиии!Хайде ПУ ПУ ПУ да е твоят месец.Гледай днес как хубаво ти се е повишила т'.Сигурно вчера е бил деня за М. щом е имало такъв спад,и днес вече дано да показва т' за  :bfp: :bighug:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #656 -: Февруари 25, 2011, 18:58:20 pm »
:DАми дано не ти идва още 9месеца Галче :crossfingers: :balk_21:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #657 -: Февруари 25, 2011, 19:14:35 pm »
Зузке, Мони  много гадна настинка ме тръшна 4 дена стана. Направо съм като пребита, гърлото ме боли, ужаас! :balk_137:
Не знам дали не ми закъснява, защото съм болна(някой ако има опит да сподели) .. Нямам температура, само първия ден дето ме "втресе" и толкоз беше.. Не знам тая БТ изобщо вярна ли е, защото вечер не мога да спя като хората (много боли това гърло)
Ще си дам още няколко дена да видим няма ли да ми дойде.. не знам какво да мисля вече..  8O

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #658 -: Февруари 25, 2011, 19:26:53 pm »
Същата робата бях и аз предния месец Гали!Като ме хвана гърлото от ову натам и бях болна като ку4е като теб.Адски болки в гърлото,висока телесна Т' 2 пъти и то само вечер,а през др.време мн суполи,отпадналост,мн.болки в гърло и не можех да дишам през носа-за лек само спрей за нос,по едно време смърках и солена вода-не помогна нищо.След 3 седмици се оправих-трябваше да се навърлува биолестта и да си отиде сама.А цикъла си ми дойде както обикновено на 27 ден.Желая ти бързо оздравяване,че наистина е кошмарно да си болен!Дано със закъснението ти дойде и хубавата новина :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #659 -: Февруари 25, 2011, 20:49:50 pm »
Галче, скорошно оздравяване миличка.