0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #620 -: Януари 21, 2011, 12:20:17 pm »
Галииии чакаме миличка  :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #621 -: Януари 21, 2011, 17:14:59 pm »
Не е паднала много, пък и тестовете нали понякога не отчитат правилно...  :(   така че продължаваме да стискаме  :crossfingers: :bighug:


*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #622 -: Януари 21, 2011, 18:32:25 pm »
Гальонди, и аз мисля, че все още има надежда. Повечето тестове на 12 ден не могат да засечат, а и сигурно си разглеждала във ФФ колко графики има с отрицателен тест на 12 ден и след няколко дни положителен. На мен тази опция ми е успокоението. Стискам ти палци утре БТ да се покачи!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #623 -: Януари 21, 2011, 20:10:55 pm »
Галенце, графиката ти е много хубава. Не се предавай моля те..още има  надежда..момичетата са прави...много е рано, не всички тестове отчитат преди закъснение.. Пък и самото оплождане може да е станало малко по-късно. Стискам палци за хубав финал


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #624 -: Януари 21, 2011, 20:22:38 pm »
Галенце ,мила има надежда аз стискам здраво  :crossfingers: :crossfingers:.
Може наистина да е рано за тест .
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #625 -: Януари 21, 2011, 20:32:04 pm »
Благодаря ви, мили момичета  :)
Опитвам се да не унивам от рано, но...  :?
Искаше ми да стане този месец. Искаше ми се да не минаваме през процедури, искаше ми се...  Но явно много искам!!
Днес цял ден ми е едно тъпо, ту ми се плаче, ту ми е смешно! Чувствам се "като ударена с мокър парцал"
Обадих се в клиниката, да ми изписват противозачатъчните за новия месец(преди процедурата) и ще се моля Господ, барабар с всички Ангели небесни (и кавото друго има там) да са с мен!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #626 -: Януари 21, 2011, 21:45:17 pm »
Гале ама не е ли рано сладурка за този тест  :ask:
Така си се отказала вече, ама ние сме с теб и ти изпращам моята всичка и силна подкрепа  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #627 -: Януари 22, 2011, 10:57:50 am »
Е може пък да не се стигне до противозачатъчните дай боже
И си вярвам че ще се покаже зайчето с хубаво тестче  :)
При мен нали знаеш на 14 ден след уво беше отрицателен и по късно се появи
Не спирам да стискам палчета миличка и ти изпращам моята положителна енергия  :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #628 -: Януари 22, 2011, 16:41:32 pm »
Здравейте мили момичета.Вече година чета,чета,борим се за бебче,не става,пак чета,отходих се по лекари,този месец за пръв път реших да си меря БТ сериозно,всяка сутрин,веднага след събуждане.Меря я орално с дигитален термометър и вече се чудя дали не съм влечуго....ако някои може да ми каже нещо за графиката ще съм благодарна...




*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #629 -: Януари 22, 2011, 17:20:13 pm »
Здравейте мили момичета.Вече година чета,чета,борим се за бебче,не става,пак чета,отходих се по лекари,този месец за пръв път реших да си меря БТ сериозно,всяка сутрин,веднага след събуждане.Меря я орално с дигитален термометър и вече се чудя дали не съм влечуго....ако някои може да ми каже нещо за графиката ще съм благодарна...
Това е графиката на Гальонди,попитай тук в общата тема за графики http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44029.380                              Нека Господ и всички Ангели да са с теб Гальонди,и да доведът по-бързо до желания резултат.Ние също сме с теб!И все пак понякога Т'се вдига последния момент-има надежда още :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #630 -: Януари 23, 2011, 10:51:23 am »
Гале, дано е еднократно това зацапване(имплантационно), стискам палци и да не се стига до ин-витро


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #631 -: Януари 23, 2011, 21:40:55 pm »
Ех Ренка, оптимист до край :)
За съжаление БТ днес ми разби всички надежди  :?
Но Нов месец-нов късмет :)
Както изглежда, противозачатъчните ще ги почвам следващия цикъл, не този, който идва, а следващия.. Говорих със сестрата в клиниката в Петък. Каза, че само за 2 седмици и половина ще ги пия(??), и после се почва...Та по този случай, реших да отложа за края на Февруари, та ако живот и здраве станат бебоците(защото аз съм си поръчала 2, хихи) няма да съм в много напреднали седмици като си пътувам до БГ през месец Май..(пък и ще се родят покрай Рожденния ми ден- Декември  :crossfingers:)
И така, започваме сначале, един последен месец да опитаме преди да се почне "галамацията" по ин-витрото.
Благодаря на всички, че бяхте с мен и този месец.. Не знам какво бих правила без вас! :bighug: :bighug:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #632 -: Януари 23, 2011, 21:47:00 pm »
Галенце,всичко най-най ти желая :bori_016: :bori_002: :bighug:!

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #633 -: Януари 31, 2011, 16:15:03 pm »
Честито повишение муцуно, сега започва серията с успехите- вчера на работа, този месец и с бебо ...  :wink:


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #634 -: Февруари 12, 2011, 19:25:46 pm »
Галчо какъв цикъл бе мила, много рано е още я хващай мъжлето  :bed: :bed:
уво ще е късно да знаеш недей бърза да го отписваш този малък сечко  :balk_21:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #635 -: Февруари 12, 2011, 21:55:22 pm »
Бебешорке, аз толкова късно Ову съм имала само след спонтанните аборти, като ми се пообъркат хормоните.. Нещо си нямам доверие да имам Ову този месец.. Мъжа ми и той само мрънка като отворя дума за  :bed: (че аз сериозно го бях нападнала преди няколко дена  :wink: )
Дано поне ми дойде навреме ако този цикъл е ановулаторен  :crossfingers:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #636 -: Февруари 13, 2011, 00:25:26 am »
Галка,мила,ти хващай мъжо пък той нека да мрънка.Знаеш,че е рано да отписваш този месец.Може пък да успеете и да не се стигне до процедури.
А и,не се научих да ги разчитам много тези графики,но твоята ми изглежда добре  :bighug:
Тези вирусчета са специално за теб,дано те хванат :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
[/url]
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #637 -: Февруари 13, 2011, 22:47:37 pm »
Краси, благодаря за вирусчетата, мила :)
Аз го отписах този месец, но дано дойде ден скоро, и аз да мога да наръся някой с бременни вирусчета  :crossfingers:
Не знам имало ли е Ову, нямало ли е.. Толкова ми е странен целия този цикъл! БТ ми е много ниска, но пък има плавно покачване... Случва се да не ме боли като овулирам, та и оттам не мога да се ориентирам..А Ову тестовете ги зарязах преди няколко дена..
Иди, че разбери!  :ask:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #638 -: Февруари 14, 2011, 09:25:45 am »
Гале, аз и на по-странни графики съм виждала накрая + тест  :D, така че чакаме, пък каквото стане, а какво стана, помня че беше писала за инвитро, говорихте ли с клиниката, как се развиват там нещата
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #639 -: Февруари 14, 2011, 16:41:03 pm »
Гале, аз и на по-странни графики съм виждала накрая + тест  :D, така че чакаме, 
osi_9
Стискам палци :) А може и късна овулация да има, виж Женя.
Целувки.
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[