0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #520 -: Ноември 02, 2010, 09:22:28 am »
Гали, нека резултата е такъв, какъвто си го знаеш.
Стискаме палци, хайде, още една крачка към Чудото ...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #521 -: Ноември 02, 2010, 09:41:52 am »
Галенце, дано всичко е наред ;) :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #522 -: Ноември 02, 2010, 09:53:23 am »
 :crossfingers:УСПЕХ,ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД!!!!С  osi_9ТЕБ СМЕ МИЛА!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #523 -: Ноември 02, 2010, 10:02:46 am »
Галенце успех миличка  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Вярвам!!!!
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #524 -: Ноември 02, 2010, 10:52:25 am »
С теб сме,всичко ще е наред.Успех :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #525 -: Ноември 03, 2010, 20:07:07 pm »
Успех и от мен Галии!И резултати да са перфектни! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #526 -: Ноември 04, 2010, 11:58:40 am »
Успех мила и да ни зарадваш с хубави новини :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #527 -: Ноември 05, 2010, 06:07:21 am »
Мина и това чудо - моята втора Ц.С! НЕ знам как оживях, честно, направо мислех, че ще изпадна в несвяст на масата под рентгена!
Преди 2 години и нещо правихме Ц.С, ама нямам спомени за толкова силни болки..
Резултата е същият като и на предната Ц.С. Лява тръба запушена, дясна - цитирам днешния коментар на всичките 4-ма човека персонал(?)- "чудесна"
В началото нищо не пропусна от дясно, толкова болеше, че се бях одървила от ужас! Като се опитах да дишам дълбоко и да се поуспокоя(че бях изпаднала в паника) и течностт мина през тръбата!
Този път ЦС беше коренно различна, дори и процедурата беше различна... В началото ми обясниха, че ми слагат някаква "капачка" на сервикса и ще изсмучат с вакуум каквато течност има покрай него и тн.. И двамата с моя мъж сме в недоумение още (той нали беше с мен, както винаги!) И не да не съм разбрала нещо, защото мацката, която ми прави ЦС беше българка!!! Голяма изненада беше! Така се бях ошашавила накрая, че не я питах каква и е фамилията, лекарка ли е, как да я намеря и тн... Тепърва ще я издирвам и нея...
Мале унесох се в писане!!!
 :bighug:Благодаря ви, че сте с мен и ме мислите мили момичета... Обичам ви всички!

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #528 -: Ноември 05, 2010, 07:16:13 am »
Галенце съжалявам за това което се преживяла но труда ти ще се възнагради с едно хубаво бебе
 :bighug: :bighug:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #529 -: Ноември 05, 2010, 07:26:03 am »
Но това са хубави новини.Съжалявам за мъките,които си преживяла,но дано да е за хубаво.Стискам палци другия цикъл да е девет месечен :)
[/url]
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #530 -: Ноември 05, 2010, 08:41:34 am »
 Гале, съжалявам мила че толкова те е боляло, хубавото е че поне дясната тръба е добре.
 Ето че една от процедурите мина, отърва се. :)
Хайде дано скоро имаш повод за радост. :crossfingers: :goodluck:
Прегръщам те  :hug2:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #531 -: Ноември 05, 2010, 08:42:21 am »
Гале миличка ,радвам се ,че мина и тази ЦС и за хубавия резултат .Сега типожелавам успешен лов и дано си остане за 9 месеца .
 :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #532 -: Ноември 05, 2010, 09:12:58 am »
Галче слънчице съжалявам за това което си преживяла,важното е че резултата е чудесен.
Сега вече е ред да видим и двете чертички  :goodluck: :hug2:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #533 -: Ноември 05, 2010, 09:16:32 am »
Оф, какво ли не ни траят дупетата ...
Но какво да правим, ще стискаме зъби, важен е резултата, браво, мила, имаме си хубава тръба ...

В началото нищо не пропусна от дясно, толкова болеше, че се бях одървила от ужас! Като се опитах да дишам дълбоко и да се поуспокоя(че бях изпаднала в паника) и течностт мина през тръбата! 
Значи в сюблимния момент дишаш дълбоко (ако можеш :wink:) и ще се случат чудесата!
Прегръщам те!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #534 -: Ноември 05, 2010, 09:24:28 am »
Поздравления за добрия резултат,а като се сещаш за него като че ли пък болката отшумява-поне при мен беше така.От тук на татък много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: до желаните  :bfp:.


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #535 -: Ноември 05, 2010, 09:51:43 am »
Гале, съжалявам мила че толкова те е боляло, хубавото е че поне дясната тръба е добре.
 Ето че една от процедурите мина, отърва се. :)
Хайде дано скоро имаш повод за радост. :crossfingers: :goodluck:
Прегръщам те  :hug2:
osi_9 , Галенце  и мен ме болеше, но се търпи миличка, щом знаеш защо си там и какво искаш да постигнеш, после като си гушнеш бебчето изобщо няма да си спомняш за страданията, които си имала по трудния път  :wink:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #536 -: Ноември 05, 2010, 10:26:04 am »
Галенце, дано всичко, което сте направили с мъжа ти, към достигане на заветната цел, даде съвсем скоро резултат и ни се похвалиш...:)


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #537 -: Ноември 05, 2010, 11:43:50 am »
Галке че това са хубави новини,и при мен една от тръбите ми не работи(не пропуска контрасно вещество)по точно дясната,но мога да ти кажа че от както ми го остановиша вече 4 пъти съм била бременна,за съжалание неуспешни аз съм със двурога(малка)матка,всмисъл тези сп.аборти ми помагат,не ми вредат, докато се позпъне матката,лекарите казват че не би трябвало вече да има проблеми за което силно се надявам,тъй че абстрахирай се от всичко и смело напред :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #538 -: Ноември 05, 2010, 13:26:33 pm »
Галче,дано това е последния път ,в който търпиш подобни болки!Хубаво е ,че дясната е проходима,желая Ви  занапред успех от сърце :bighug:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #539 -: Ноември 05, 2010, 16:02:00 pm »
Ох милата тя,какви е трябвало да ги изтърпиш.Най-важното е че резултата е добър,както и ти си знаеше.Сега си знай че ще забременееш-и това ще се случи също,и дано е мн.скоро след такъв хубав резултат Галинка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: