0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #380 -: Юни 23, 2010, 09:40:19 am »
Гали  :hug2:

Понякога наистина от многото сълзи е трудно да видим и да повярваме, че напред също има път ... Сигурна съм, със съпруга ти ще намерите правилния лекар и ще се преборите с причините за неуспеха.
Търпение, миличка.
И вярвай ...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #381 -: Юни 23, 2010, 12:09:52 pm »
Съжалявам за неприятната новина Гали  :bighug: Толкова е обезкуражаващо и разочарованието и болката няма да затихнат скоро, но точно за това е важно да се продължи напред! Намирането на добър специалист ще ускори решението на проблема! Според мен си заслужава да се разровиш из местните форуми (ако не си го направила вече), където може би ще намериш препоръки!


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #382 -: Юни 23, 2010, 19:27:33 pm »
Гали съжалявам миличка.....каквото и да кажем нищо няма да излекува болката и празнината но, наистина сме с теб в този труден момент.Вярвай че има разрешение на този проблем,и че следващия път ще е истинския и успешния за теб.
Потърси лекарска помощ мила и всичко ще си дойде на мястото.
Много те обичкаме и духом те подкрепяме  :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #383 -: Юни 23, 2010, 20:35:00 pm »
Галинце мило-толково много съжелявам и аз за лошата новина,сутринта като станох я прочетох но нямах време да пиша.Каквото и да напиша за да те успокоя-за момента няма да мога,но трябва да знаеш че само една е истината-трябва да продължим в борбата със или без сили.Ако трябва като безчувствени роботи ще станем заради загубите-но трябва и ний накрая да си гушкаме нашите бебенцата-това е целта ни-ще го извървим пътя си докрай-няма да се отказваме.Жалкото е само че не сме в БГ за да си правим изследвания веднага(в чужбините е мн.трудно наистина)-за което съжалявам.Почини си 1-2 месеца,намерете добър доктор-и с всички сили отново към победата.Знаем че си силна и че ще издържиш всички препятствия към пътя на успеха,щом досега не се предаде,нямада се предадеш и за напред(може и да сте  до финала и следващият път да е успешен-моля се да е така).Тъгуме  днес всички заедно с теб,но после и Ти с всички нас ще продължиш напред-с теб сме и ще те подкрепяме винаги :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Юни 23, 2010, 20:59:44 pm от zyza »
   
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #384 -: Юни 23, 2010, 20:53:04 pm »
Охх....защо толкова мъка,Боже,защо.... :( :( :(

Гали,гуш....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #385 -: Юни 24, 2010, 07:56:53 am »
Мили момичета, благодаря ви за топлите думи.. Поплаках си като ви чета, толкова много ме трогнахте!
Днес се почувствах малко по-добре и веднага се захванах да си записвам час при специалист! Ориентирах се към клиника към Колорадския Университет в Денвър, където се занимават именно с репродуктивно здраве и стерилитет, като се зачетох из сайта им, те с всичко се занимават (IVF, ICSI, инсеминация..) тестове правят и на двамата партньори.. Дано Боже мили, да получим отговори на въпросите си там...
Часа ни е чак за Юли (средата) та тъкмо дотогава ще съм се върнала към нормалното си "аз" .. Ще ви държа в течение!!
Много ми помагате, благодарна съм ви и ви желая да гушкате своите бебчета и никога да не преживявате това, през което минавам аз!!! :bighug:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #386 -: Юни 24, 2010, 09:18:59 am »
Дано миличка наистина получите отговори на въпросите си силно се надявам и те гушкам мноооооого  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #387 -: Юни 24, 2010, 09:26:54 am »
Часа ни е чак за Юли (средата)....

Ей го къде е, ще дойде неусетно.
Гали, звучи доста сериозно този институт.
Няма начин да не намерите решение.
Успех!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #388 -: Юни 24, 2010, 13:35:11 pm »
Галенце миличка, дано това да е вашата клиника и бързо да намерите проблема. :goodluck:
Изследвайте всичко за което се сетите, все от някъде ще изскочи зайчето.
Снежи е права, ей го къде е юли - eй сега ще се изтърколи . :D

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #389 -: Юли 02, 2010, 09:37:14 am »
Как си миличка, виждам че вече не си болничка , малко остана до прегледа
 :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #390 -: Юли 02, 2010, 14:13:58 pm »
Гале и аз надникнах в графиката ти ....радвам се че си по-добре,15 ей сега ще дойде 

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #391 -: Юли 04, 2010, 21:11:04 pm »
Благодаря ви, че ме наглеждате момичета. Наистина съм по-добре, мина и това чудо- моята настинка!! Аз не се разболявам по принцип..само през лятото ме хвърля на легло някои вирус и после съм кукурях до следващото лято! И все се разболявам след + тест. И миналото лято се случи същата история.. Странно, та странно!
Чакам 15ти и много се изкушавам да почна да меря БТ...ама този месец се зарекох, че няма ..  osi_8 :flower:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #392 -: Юли 09, 2010, 13:09:31 pm »
Наближава прегледа, Гали, още мъничко търпение.
Нека всичко е наред при вас, и скоро да имате резултат.

Много сте сладки на снимките  :wink:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #393 -: Юли 15, 2010, 09:30:51 am »
Днес е датата, нали не съм се объркала  :oops:, успех на прегледа и чакаме после новини от теб да видим какво са ви казали и от тук нататък накъде  :goodluck:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #394 -: Юли 15, 2010, 11:49:53 am »
Галенце, с теб сме... :)
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #395 -: Юли 16, 2010, 09:48:04 am »
Момичета кокичета.. Благодаря, ви , че ви има!!!
Писах та писах в "дневника" си, за новия лекар...затова да не се повтарям и тук, ще ви дам линка, да прочетете последния ми пост там..
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=42981.20
Много съм объркана, тръгнах си от лекарския кабинет със смесени чувства.. 8O

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #396 -: Юли 16, 2010, 14:07:07 pm »
Миличката ми тя, направо незнам какво да ти кажа.Можеби като види снимката ще му се изясни положението, но незнам..... :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #397 -: Юли 16, 2010, 19:58:06 pm »
Направо и аз незнам какво да кажа като Жени-Гальонди.Тя направо в чужбинете е страшна наистина-нито знаем на какви доктори ще попаднем-дали са добри(з-то няма как да реазберем за тях-както се знаят добрите доктори в БГ),и на всичкото отгоре няма какво да направим и трябва да се подлагаме на лечение при тях и на операции ако ли не щеш з-то не можем да сме  в БГ на сигурното.Много е страшно-наистина много,но нямаме друг избор,и както си казала само трябв да съжаляваме че не сме в БГ-" Съжалих милиони пъти, че не съм си в България, да си пусна всичко що е възможно за изследване, за да се изясни веднъж завинаги".Как пък този сега ги измисли че са биле извънматочни бременностите ти незнам-но знаеш ли-може пък и той да е истинският доктор който ще ти помогне-и дано наистина е така и най-накрая да се открие проблема за абортите,и да си родиш живи и здрави бебенца.Добре е,че се предприема нещо за в бъдеще и,че се захващат с теб-дано са добри и скоро да има резултат!!!
   
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #398 -: Юли 17, 2010, 09:49:19 am »
Гагленце, написах си мнението в http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43024.new#new
 Сигурна съм, че всичко постепенно ще си дойде на мястото. Ще те наблюдавам  :crossfingers: и ти желая успех!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #399 -: Юли 17, 2010, 22:06:00 pm »
Ето ме.. пак замерих БТ.. хем нямаше тоз месец :) Пусто, вкарах се в някакъв филм, че сигурно не се е пукнал фоликула, защото ме наболявашес дни след Ову-то.. То какъв филм, цял сериал!!!
Сега вече си мисля, че всичко е ОК, ама то това мерене на БТ си е голяма краста за мен.. мисля си, че всичко ми е ясно като меря :) Голяма съм скица...
Снежи, благодаря ти за комплимента: :)
Чоки, Зузке, Мелоди, Жени :) благодаря, че минавата да ме нагледате :) Страхотни сте момичета, много сте мили  :bighug: