0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #40 -: Февруари 03, 2009, 04:07:32 am »
обро утро :)
denis , Melody01  :) Благодаря за отговорите.

Дано този път да ми се запази постинга, че от 2 дена се опитвам да отговоря и като забие сайта и не запазва нищо и ме хваща бяса пак да пиша наново...
Исках да споделя, наблюденията си този месец и, че мисля, че Ову-то беше на 15тия ден през ноща.. Нали според книгите (и фертилитифренд) се твърди, че Ову настъпва само през деня, ама аз си ги бях обърнала нощите на дни, с едни гадни късни следобедни смени дето ги карах цял месец и половина.. Правих си Ову тест в 12 през ноща на 15тия ден и такава ярка втора черта се показа, чак се учудих. На следващия ден пак в 12 през ноща (на 16ти ден от мц) втората чертичка на Ову теста се бледнееше едва едва. Надявам се да сме уцелили момента с моя любим мъж, че тормоз го изтормозих да пътува по 2 часа през ноща, да си дойде и да   :bed: работим по въпроса.
Сега броим, и аз и той, всеки ден ме пита дали "съм гореща" и дали ми е паднала БТ. Дано този месец да е нашия.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #41 -: Февруари 03, 2009, 07:48:47 am »
Според мен О. е била на 16 ден от МЦ.
А това че О.е само през деня е голяма глупост

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #42 -: Февруари 04, 2009, 06:30:39 am »
НЕ знам дали е глупост или не, но наскоро пак го четох във фертилитифренд. В интерес на истината ден или нощ - няма никакво значение. Сърчицата са сложени, Ову-то мина, сега чакам да видя  :bfp: Дано, дано  :crossfingers:
 :bighug:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #43 -: Февруари 04, 2009, 09:21:17 am »
galiondi30 много хубава графика дано да е станало  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2009, 12:23:07 pm »
Дано БТ се задържи така висока  :cloud9:!!!!!!!!!!
Много хубава графика.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #45 -: Февруари 04, 2009, 13:38:08 pm »
 :D Гали чудесна графика - стискаме палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :sucky:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #46 -: Февруари 05, 2009, 01:18:07 am »
Благодаря ви Melody01 ,denisa12251 ,  lucrecia ,
Такава графика досега не съм имала и не искам да се самонавивам,но много ми е трудно да се концентрирам върху каквото и да било, само за тази висока БТ размишлявам.. Не мога и да си наложа да мисля за нещо друго, болят ме гърдите ужасно, едвам си ги нося  :oops: дори като се разхождах днес не можах да се разсея, защото гърдите ми не спират да болят, особено като се движа. Едвам ще дочакам до тест-а.. много се вълнувам.
 :flower:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #47 -: Февруари 07, 2009, 13:05:01 pm »
 :D Късмет Гале, всички тези признаци и симптоми ми напомнят на нещо  :wink: :cloud9: :crossfingers: :hug2:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #48 -: Февруари 07, 2009, 18:41:42 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: много скоро stork-boy да ти донесе добри новини
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #49 -: Март 04, 2009, 22:51:52 pm »
Това е най-странната графика, която някога съм имала, високи температури от началото..Преумора, после се разболях.. Моля коментирайте евентуална дата на Ову.  (според мен беше на 17ти ден- БТ падна и Ову тестовете бяха положителни) Бейбиплан много късно показа Ову - 21ви ден, а фертилити определи 17ти ден. 
Ето и линковете:
http://www.fertilityfriend.com/home/22fcb3
http://www.babyplan.ru/profile/24047

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #50 -: Март 10, 2009, 09:07:57 am »
И още нещо да добавя, не ме болят гърдите, а само зърната, пък е време за М(не, че много го очаквам, но този месец бях болна покрай евентуалните дни за Ову, не мисля, че сме успели) През последната една година, всеки месец ме болят гърди, "едва ги нося" преди цикъл  :oops:.. Този месец нищо.. Това притеснително ли е? Или да не го мисля? :ask:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #51 -: Март 10, 2009, 09:33:08 am »
Това притеснително ли е? Или да не го мисля? :ask:
Не го мисли,не е притеснително... :wink:,колкото до О...хм мн интересна работа но аз съм по-ссклонна да си мисля за 17ти...

пп Никъде във Фертилити не пише,че О е само през деня! Пише,че хормона който предизвиква О се "хваща в урината" най-вече през деня,т.е. не си прави тестове за О сутрин и късно вечер,но то това си го пише и на опаковката :wink: Най-добре тествай по обяд 12-14ч

 :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #52 -: Юли 15, 2009, 08:12:29 am »
Привет момичета :)
Не ми се вярва чак, от колко време не съм писала...
Исках да споделя радостта си (засега тихо и кротко) че този месец май успяхме! преди няколко часа си правих тест(следобеден в 6 часа) едва забележима 2ра чертичка, но я има... сега само ще се надявам да се задържи така, и да потъмнее след ден два, защото преди месец след слабо позитивен тест ми дойде! чувството е неописуемо гадно!
Този път е малко по-различно, чувствам се както и предните 2 пъти като забременях(за съжаление и 2та пъти нещата завършиха неуспешно) Но се надявам този път всичко да е както трявба. Прегръдки на всички и до скоро :)

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #53 -: Юли 15, 2009, 10:01:43 am »
Брово на теб, тихичко честито. След няколко дни като повториш теста дано пак е  :bfp:
Ще чакам новини. Желая ти успех и дано се превърнеш в една прекрасна preggo.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #54 -: Юли 15, 2009, 16:44:32 pm »
Тихоо,на ухо честито и дано,дано този път сте успели :wink:
И аз като Чоки,ще чакам добри новини :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #55 -: Юли 15, 2009, 21:47:39 pm »
Тихичко честито! :goodluck: всичко да е наред и скоро да ти честитим официално :)
 :bighug:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #56 -: Юли 16, 2009, 09:04:17 am »
Тихичко Честито и от мен  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #57 -: Юли 17, 2009, 08:09:59 am »
Привет момичета,

Днес повторих теста, пак следобед, защото сутринта се сетих, че не съм купила 8O  и чак след работа успях.. Още са 2 чертичките, слава Богу, по-добре се вижда 2рата чертичка, нямаше нужда от много "кокорене" като предния път. Бт последните няколко дена "странно варира", защото съм болна като куче. Къде се разболях в тач жега- не знам. Днес ми зацапа привечер, съвсем малко, примрях направо като видях...Сега ще повторя теста сутринта, както трябва. Дано всичко е наред.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #58 -: Юли 17, 2009, 10:04:15 am »
Графиката ти е добре .
Почивай повече и гледай да си спокойна. Всичко ще е наред  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #59 -: Август 26, 2009, 05:27:39 am »
Привет момичета,
Само неприятности при мен, не знам вече какво става..Както се вижда от графиката ми, миналия месец, отново минахме през спонтанен аборт. Тъкмо видяхме 2те чертички и ... поредното разочарование. Този път се доказа от лекар, с бета чХг тест(ове)Последно от преди седмица, чХг-то ми още не беше спаднало до 0, напротив, малко се беше покачило от последния път. Аз междувременно имах Ову, поне от графиката ми се вижда, а и + Ову тестове имах 2, както обикновенно. Ову болки, всичкото накуп, според мен мина О и трябва да ми дойде днес/утре! ЛФ ми е от 12, 13 до 14 дена.. Рядко 15.  БТ спадна за 2 дена, и тъкмо си мислех, че вече ми идва, пак се покачи. Някой имал ли е подобен случай след спонтанен аборт? Хем чХг-то да не е 0 и да има Ову, и после пък и БТ да скочи вместо да пада. Много се притеснявам. От 5 дена имам зацапване, нито ми идва, нито спира. Имах силни болки в Петък(миналия) направо си мислех, че ми дойде с пълна сила, а то нищо все още. Вчера си правих тест, пак слаба втора черта, ама си мисля, че това ЧхГ още не паднало(миналия вторник, на 18ти Август беше 29..При толкова ниско 4хг може ли да има + тест? Много дълъг пост стана, извинявам се. Моля ви за мнения, много съм объркана.