0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър детски очен лекар
« -: Август 04, 2008, 13:20:37 pm »
Здравейте! Може и да не е тук точното място за моят въпрос,но съм притеснена за малката ми дъщеря,която е на почти 2 годинки. Има проблем с очичките,зачервени са каза лекар че е от слънцето... някакав вид алергия,капах капки,но мина само докато ги давах. Сега започна и да си трие очичките,а и като тръгне да слиза,когато има стъпалце,тръгва много от далеч,незная нормално ли е или не вижда добре,затова имам голяма нужда от добър очен. Благодаря Ви много предварително.
Re: Добър детски очен лекар
« Отговор #1 -: Август 04, 2008, 14:19:47 pm »
От мои близки съм чувала препоръки за д-р Топов. Приема на частно в кабинет на бул Пенчо Славейков, там където води консултациите си д-р Катя Тодорова. Ако не знаеш точния адрес, ще потърся след малко, че сега нямам време.  :oops:
  09.11.2007
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Добър детски очен лекар
« Отговор #2 -: Август 04, 2008, 15:58:06 pm »
аз от тук видях препоръки за д-р Топов и заведох хлапето при него. Марио остана много въодушевен от него, през цялото време не спря да му бърбори. Накрая, когато Топов се опита да види дали Марио има конюктивит беше набит и сритан едно хубаво. Но Топов си остана спокоен, не му се скара, нищо. Само аз дето умрях от срам.
Иначе много внимателно го прегледа, не го претупа. Но Марио нямаше проблем, отидохме само за консултация.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Добър детски очен лекар
« Отговор #3 -: Август 05, 2008, 09:55:53 am »
Благодаря ти Жабче,ще ти бъда много благодарна,ако ми дадеш точен адрес или телефон на д-р Топов. Аз трябва до края на седмицата да я заведа на очен.
Добър детски очен лекар
« Отговор #5 -: Август 05, 2008, 10:31:30 am »
Много ти благодаря sia.  :balk_48:
Добър детски очен лекар
« Отговор #6 -: Август 05, 2008, 11:13:43 am »
Записах час за д-р Топов в б-ца Токуда,там работи със здравната каса,стискайте палци да ни помогне в случая.  :bighug: ВИ!!!!
Добър детски очен лекар
« Отговор #7 -: Август 08, 2008, 13:05:55 pm »
При нас д-р Топов претупа много прегледа,все едно ни вметваше между другото,между другите влизащи и излизащи пациенти. Дано капките да помогнат,иначе не съм доволна хич,не искам да обиждам или да съдя никой просто мина преледа и споделям.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Добър детски очен лекар
« Отговор #8 -: Август 08, 2008, 13:19:58 pm »
Ами то и мен ме учуди Токуда и здравната каса...
Ние като отидохме платено и нямаше други пациенти, той си се помотваше и ни обърна достатъчно внимание :)
По каса могат да ти дадат друго направление веднага (и няма ограничение колко направления за едно и също нещо ще ти дадат)
Аз съм чувала че препоръчват майчин дом, ама никога не съм ходила там.
« Последна редакция: Август 08, 2008, 13:22:15 pm от Tamara »
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Добър детски очен лекар
« Отговор #9 -: Март 25, 2011, 09:51:07 am »
Здравейте!
Вярно ли е, че д-р Топов не преглежда вече деца? Днес звънях на телефоните от тази тема и ми казаха това. Насочиха ме към д-р Галя Димитрова. Някакви отзиви за нея?
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Добър детски очен лекар
« Отговор #10 -: Март 25, 2011, 11:40:10 am »
Ние ходихме в Токуда през лятото и д-р Топов си преглеждаше деца.
Ние точно имахме час при д-р Лиляна Димитрова. Работи в Токуда. И съм повече от доволна.
пробвай на 4034911   Работят и по каса.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Добър детски очен лекар
« Отговор #11 -: Март 25, 2011, 12:11:27 pm »
Здравейте!
Вярно ли е, че д-р Топов не преглежда вече деца? Днес звънях на телефоните от тази тема и ми казаха това. Насочиха ме към д-р Галя Димитрова. Някакви отзиви за нея?
Ние сме й пациенти. Аз лично много съм доволна.
Re: Добър детски очен лекар
« Отговор #12 -: Март 25, 2011, 13:10:44 pm »
Синът ми също е пациент на д-р Галя Димитрова. Тя оперира двете очи на Дани на 11 месеца, следи го от почти 4 години вече и за мен е страхотен професионалист. Работи в детската очна клиника на Александровска болница, може да се отиде направление от личния лекар. Тел на кабинета преди 4 години беше 923 0576, може да питаш предварително кога ще са на смяна точно тя. Кабинетът е веднага след бариерата откъм бул. Пенчо Славейков (входът е точно м/у Александровска и Св. Екатерина), вдясно се вижда едно малко изрисувано входче с метални стълбички. Има и частен кабинет - ул." Пенчо Славейков" 33, тел. 415-4919. Ние сега ходим в частния на контроли, пести ми време.


Ето линк към друга скорошна тема за детски очни лекари, може да е от помощ: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44846.0

А това е темата в бг-мама за родители на деца с очни проблеми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530425.0
« Последна редакция: Март 25, 2011, 13:12:18 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07