0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

донорска яйцеклетка
« -: Август 02, 2008, 10:04:31 am »
Здравейте! На 33 години съм, пациентка съм на д-р Тимева, АГ "Щерев". Нуждая се от донорска яйцеклетка, това е единствената ми надежда и спасение, за да се осъществи и моята мечта да имам детенце. След 13 години лутане и ходене по доктори и болници, се надявам, че най-после съм попаднала на точното място, където могат да ми помогнат. Жертва съм на поредица от лекарски грешки, бездушие и корумпираност. Преди 13 години бях здрава и силна жена, сега съм една руина, която не знае кой път да хване в резултат от некадърноста и нечовешко отношение от страна на д-р Л.Д. от АГ "Майчин дом".В момента съм с три коремни и гинекологични операции, много сраствания, запушени тръби, деформирана матка и какво ли още не. Призовавам всички жени, които искат и могат да помогнат на такива като мен, да се отзоват, защото мъката от това да не можеш да имаш дете е неизмерима. Мисля, че няма по велико нещо от това да можеш да помогнеш, да дариш живот, да осмислиш два живота, това е най-хуманното, най-християнското, най-човешкото дело. Заключението на лекарският екип от АГ "Щерев", е че се нуждая от донорска яйцеклетка, тъй като в резултат на претърпените операции, са осакатили яйчниците ми. Надявам се, че и моят слънчев ден ще изгрее и аз някога ще мога да усетя в ръцете си нов живот. Ако някоя жена, която и предстои ин витро желая да ми помогне /срещу заплащане естествено/ нека ми пише. Оставам в очакане, надежда и вяра за по-добро. Успех и късмет на всички! е-мейла ми е nadejda_sb@abv.bg.
Re: донорска яйцеклетка
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2011, 07:35:28 am »
Здравеите аз сащто се нугдая от донорска яйцеклетка.Ако някои може да ми помогне молщ да ми пише