0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Бромокриптин и ефектът от него
« -: Юли 31, 2008, 15:12:00 pm »
Здравейте мили дами

От този месец за втори път съм на Бромокриптин. Зная, че при пиенето му има странични ефекти. Но, на мен направо ми е много зле. Спи ми се по цял ден и нямам никаква сила. Главата ми се мае и съм неадекватна. Най-странното е, че като че ли ми се запушва носа  след като пия Бромокриптина.

Момичета, някой имал ли е подобни симптоми?

Прекрасен ден от мен :) 


*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Бромокриптин и ефектът от него
« Отговор #1 -: Юли 31, 2008, 15:34:45 pm »
Пия Бромокриптин повече от година и също се чувствам много зле. Пада ми кръвното и ми се гади. Казват, че след време се свиква, ама аз още не съм свикнала. Дано при теб не е така.
Колко над нормата ти е пролактина и на каква доза си?
*
Re: Бромокриптин и ефектът от него
« Отговор #2 -: Юли 31, 2008, 17:05:03 pm »
Здравей Veselia

Значи и ти си като мен. И на мен ми се гади - доста на моменти. Пролактина не ми е над нормата, но ми изписаха Бромокриптин за  1 месец. Уж нямаме проблем, но бебе няма.

Дозата ми е 3 пъти на ден по 1 хапче. Стискам палци скоро да няма нужда да го пиеш!




*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Бромокриптин и ефектът от него
« Отговор #3 -: Юли 31, 2008, 17:31:17 pm »
пролактина ти е в норма но ти е предписан бромокриптин 8O. и след като един месец го пиеш 3 х 1 на 31я ден просто да го спреш 8O.
абе може и аз да не съм в ред ама тоя дето ти е назначил това лечение май по не е у ред и от мене. съвсем друг е въпроса от какво точно те лекува след като не точно ти е установен проблем за лекуване. на твое място много спешно бих потърсила второ мнение. ако опитите ви са от ок година или повече единственото правилно място за второ мнение е специализирана клиника по стерилитет.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Бромокриптин и ефектът от него
« Отговор #4 -: Юли 31, 2008, 18:12:00 pm »
Бягай много далече от този лекар и спирай бромокриптина. Първо той се започва с нарастващи дози, а не отведнъж 3х1. Ох, преди години и мен така ме лекува една "докторка", по същия начин, като припаднах няколко пъти, се намери един Фелдшер да ми каже за пролактин - се ходи при ендокринолог. Аз имам аденом и много, много висок пролактин и пак съм на по-ниска доза.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Бромокриптин и ефектът от него
« Отговор #5 -: Юли 31, 2008, 18:24:17 pm »
първо потърси компетентно мнение. спирането на бромокриптина става постепенно под лекарски контрол.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Бромокриптин и ефектът от него
« Отговор #6 -: Август 01, 2008, 09:36:50 am »
Мерси момичета, аз затова и ви попитах - нещо ми се струва ненормална цялата работа.
Ще отида в клиника както ми казвате.

Успех


Re: Бромокриптин и ефектът от него
« Отговор #7 -: Август 04, 2008, 11:02:13 am »

Момичета , ако не понасяте бромокриптина опитайте с МЕДОКРИПТИН.Това е кипърския вариант на бг бромокриптин.Аз също като Вас не понесох бромото , а медокриптина нямах никакви проблеми