0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Рождениците от Роман през август
« -: Юли 31, 2008, 14:17:32 pm »
Аз, да си призная, се чувствам леко гузна, че не се отчетох в юнската тема, но си пратих подаръците.
Този месец аз ще направя подарък на 
13.08.1994   М.В.Г.   Ж   Гергана   - ИНПР
Гергана не е от форума. Тя е моя приятелка.
Както и да е, това 14-годишно момиче ще получи подарък от мен.
Ето го и списъка:

Август
06.08.1991   Е.Е.Ц.   Ж   Gea       - ИНПР
08.08.1995   Ф.Д.Д.   М   barbaron0708 - изпратен
09.08.2001   З.Ю.М.   Ж   Tarja - изпратен
10.08.1992   М.В.М.   М   elora_cat - ИНПР - изпратен
11.08.1992   В.С.Г.   М   Bora82 - ИНПР
13.08.1994   М.В.Г.   Ж   Гергана   - ИНПР - изпратен
21.08.1988   С.Р.А.   Ж   rozovelka - изпратен
22.08.2000   Б.Р.В.   Ж   StefiZ - изпратен
22.08.1995   Ж.А.В.   М   StefiZ - изпратен
25.08.1993   Г.С.В.   М   rozovelka - ИНПР - изпратен
Моля, всеки да изпраща подаръка, така че да пристига 1-2 дни преди рождения ден на детето, благодаря.

Според директорката, подходящи подаръци за всички дечица са: албум за снимки, дреха, бельо, плюшена играчка, пъзел, козметика или акесаори за поддържане на хигиената и външния вид.

Адресът е:

гр. Роман
ПК 3130
ул. "Христо Ботев" 60
ДДЛРГ "Н.Й. Вапцаров"
г-жа Ивет Симеонова

Вътре в пратката надпишете, че става дума за инициативата "Рожденик" на Сдружение "Зачатие", както и за кое детенце става въпрос - трите му имена и рождената дата.

Благодаря ви!

Май няма да е излишно да пуснем по едно ЛС на всички изпращачи, ей така, за напомняне.
« Последна редакция: Август 17, 2008, 18:35:22 pm от StefiZ »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #1 -: Август 05, 2008, 11:01:43 am »
И аз изпратих току-що моя подарък.
За най-мъничката кукла от дома ще има раница за училище, книжки, моливи и забавни игри.

Мили момичета, имам една молба към вас:
Получих вътрешна информация :wink: , че децата ще почиват на море от 19.08 до 29.08, т.е. няма да бъдат в Роман.
Ако е възможно, изпратете моля подаръците си по-рано за да стигнат преди заминаването на децата, за да няма детенце без подаръче на рождения си ден!
         Equally Destructive
*
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #2 -: Август 05, 2008, 13:24:41 pm »
А добре, тогава ще изпратя и моите тази седмица, само искам и по една книжка още да им купя :D
*
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #3 -: Август 06, 2008, 14:00:00 pm »
Добре, че написахте за моренцето, че да не се размотаваме  :wink:
И аз купих албум и тениска, ще купя и лакомства утре и пускамеее  :D
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #4 -: Август 06, 2008, 15:14:03 pm »
Аз днес ще пазарувам. Мисля да има козметика, албум, картичка и ... ще видя още какво. Утре ще го пусна.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #5 -: Август 06, 2008, 20:41:14 pm »
Браво на вас. А аз не си спомням много, моето детенце кой месец беше, дали септември или октомври  :oops:, може ли да ми напомни някой. Благодаря!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #6 -: Август 06, 2008, 21:07:51 pm »
каси, виж се горе в закованата тема
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #7 -: Август 07, 2008, 11:52:52 am »
Аз преди малко се прибирам от пазар :D И за двете деца купих по един комплект парфюм и дезодорант, албум за снимки, лятна пижамка, за момичето лилава блузка, а за момчето риза синьо и бяло. Искаше ми се и някакви лакомства да им сложа, но в тези жеги не знам какво да взема, моля ви, давайте идеи  :? Иначе мисля да изпратя колетчето утре или в събота сутринта.
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #8 -: Август 07, 2008, 21:42:35 pm »
каси, виж се горе в закованата тема
Видях се  :lol:. До края на август ли да изпратя подаръка щом е в началото на септември, наистина избрах момченцето, защото сме родени на една дата.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #9 -: Август 07, 2008, 22:54:12 pm »
До края на август ли да изпратя подаръка щом е в началото на септември

Ами, Каси, да, най-добре ще е така. Аз гледам да не оставям за последния момент, щото все ще  излязат ангажименти непредвидени или нещо друго, и за това гледам да се презастраховам и пращам по - отрано. Е, за последното си детенце по стечение на обстоятелствата оставих точно за последния момент и момчето най-вероятно си е получило подаръка един ден след рождения ден :(
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #10 -: Август 08, 2008, 07:49:20 am »
Аз не съм пуснала моя подарък. Ще мога най рано понеделник. Дано не разочаровам много детенцето. Когато съм готова, ще пиша.
*
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #11 -: Август 08, 2008, 09:38:31 am »
Момичета, говорих с г-жа Симеонова. Има някои деца, които са напуснали. Както и има около 10тина нови дечица. Надявам се, че ще има желаещи, които да им изпращат на тях подаръче :) Все малчовци са на под 10 годинки.
Скоро ще получа обновения списък и ще го пуснем в темата.
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #12 -: Август 09, 2008, 14:20:50 pm »
Този път се отчитам.
Изпратих подаръка по Еконт. Във вторник ще е там, а рождения ден на детето е в сряда.
Купих една лятна пижама от тънко трико, без ръкави, с тричетвърто долнище; джапанки - цикламени, свежарски; шампоан, сапун, дезодорант-стик; гъба за баня - весела, детска и албумче за снимки.
Дано и станат джапанките и пижамата и дано си ги хареса нещата.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #13 -: Август 10, 2008, 12:56:25 pm »
Моето момче е септември - сега ли трябва да пратя колета или по-късно. Моля напомняйте защото с моето дяволче съм в постоянна въртележка да не взема да си пропусна детето :oops:
*
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #14 -: Август 10, 2008, 18:50:17 pm »
Мари, колетът трябва да е пратен достатъчно по-рано, за да пристигне до самата дата на рождения ден, а не както беше по - рано - да изпращаме подаръците до 25-то число на месеца. Направихме промяната след молба на директорката, тъй като децата вече знаят, че някой мисли за тях и им прави подарък за р.д. и са нетърпеливи до края на месеца - особено родените в началото на месеца.
иначе ще ти напомня, споко - лично съм ти обещала :wink:
да изчакаме да видим кои са напусналите деца, защото може да има някаква промяна.
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #15 -: Август 11, 2008, 09:21:50 am »
И моите подаръци вече пътуват към дечицата :D Казаха ми, че утре ще са там, дано и двете дечица се зарадват!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #16 -: Август 11, 2008, 21:38:09 pm »
Моят подарък също пътува. Макар и със закъснение , все пак се надявам да зарадвам детенцето.
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #17 -: Август 16, 2008, 21:59:04 pm »
А така!
И аз с доста закъснение, да се отчета - изпратих си подаръка на рожденника/08,08,08г./ със Спиди експресна поръчка на 07,08, та се надявам да е пристигнал на 08,08,
Бях си в почивка - селска почти цялото лято, та не съм ви и следила и темите, но да се разпиша поне тук на първо време. Да не си помислите, че съм си забравила детенцето!
Честито на всички рожденници през август - моя месец!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #18 -: Август 19, 2008, 08:00:00 am »
Цвете, искам да питам горе долу кога ще имате списъка на
напусналите деца, защото ще изпращам до края на седмицата за
моите деца. Те са в началото на септември, но няма да съм тук и
затова искам да знам сега.
Благодаря ти.
*
Re: Рождениците от Роман през август
« Отговор #19 -: Август 19, 2008, 11:06:42 am »
Не знам и аз, Наде. Пак ще звъня. Винаги много бавно става предвижването на информация до нас по мейла.