0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Фотоепилация
« -: Юли 29, 2008, 12:08:22 pm »
Момичета, някоя ходила ли е на фотоепилация? Ще съм ви благодарна, ако споделите впечатления и мнение по въпроса.
Re: Фотоепилация
« Отговор #1 -: Август 12, 2008, 16:30:25 pm »
Записвам се,за да следя темата.
Re: Фотоепилация
« Отговор #2 -: Септември 09, 2008, 16:49:10 pm »
ФОТОЕПИЛАЦИЯ С PTF ТЕХНОЛОГИЯ -  По-съвършена от IPL, PTF технологията използва светлинна и топлинна енергия за постигане на максимална ефективност. PTF светлината е некохерентна светлина в границите от 400 до 1200 nm  на електро - магнитния спектър.PTF ( Photo - Therapy Flash )  технологията е поколение след IPL и лазера и представлява цялостен разпад на бялата светлина, като обхваща целия светлинен спектър и  е напълно безвреден, тъй като лъча влиза само 0.5 см. в хиподермата. Фотоепилацията се появява след лазерната епилация и се налага като по-ефикасен метод за трайно обезкосмяване.
Това е в сбит формат какво е фотоепилацията, ако имате желание може да ви обясня и повече...честота на процедурите, продължителност, подготовка за процедурите и може би най-горещият въпрос цените :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Фотоепилация
« Отговор #3 -: Септември 09, 2008, 17:03:36 pm »
 ignasita, това беше така написано ,че да не те разберем  :lol:
трябва  ни по -простичка и ясна информация -като цени ,честота на процедурите и ефект  :wink:


Re: Фотоепилация
« Отговор #4 -: Май 23, 2009, 12:51:07 pm »
някой знае ли дали лазерната фотоепилация на интимните зони, може да бъде вредна за половите органи или за нещо друго...
в козметичните салони ествествено казват че не е вредна, но ако някой знае нещо повече, ще се радвам да го науча....
*

    Калина13

Re: Фотоепилация
« Отговор #5 -: Юни 22, 2009, 01:13:31 am »
Здравейте,
според мен не е правилно да ходите да давате пари по фотоепилация, про положение че с тази некачествена и евтина апаратура работи козметичка. Задължително се работи с медицинска апаратура ако искате качествено обезкосмяване, а с нея боравят само лекари! Не си давайте кожата на всеки!
Фотото е бегло копие на лазера, не случайно се развива лазерната епилация от 20г. Има разлика и от лазер до лазер разбира се. Аз съм пробвала 4 вида в София и съм доволна само от един. При другите 3 боли, но разбира се по-малко отколкото от фото.
Ако има някой питане- да пита- olikere@gmail.com
Преди да направите избора си май трябва да попрочетете относно лазерите! Но не в българските, тъй като всички са разбрали-недоразбрали, четете в международните.
Фотоепилация
« Отговор #6 -: Януари 10, 2012, 13:24:02 pm »
Здравейте,
искам да си махна космите на краката и се чудех дали ако си направя фотоепилация ще има ефект. Аз съм мъж и дори и да останат някакви малки косми няма проблем въпроса е например да ми се намалят космите доста щото с тази дължина трябва кола маска. От колата маска ме боли и затова си мислех за нещо по безболезнено но не ми се дават по 400 лв за лазерна епилация. Кажете ще има ли ефект от фотоепилация такъв какъвто аз искам. Също неискам да се получи така че на едно място да имам много косми а на друго да нямам въобще. Видях едно ефтино студио за фотоепилация NotVello, кажете мнения за него ако някои е ходил. Благодаря!
Re: Фотоепилация
« Отговор #7 -: Януари 15, 2012, 23:20:45 pm »
Здравейте,
искам да си махна космите на краката и се чудех дали ако си направя фотоепилация ще има ефект. Аз съм мъж и дори и да останат някакви малки косми няма проблем въпроса е например да ми се намалят космите доста щото с тази дължина трябва кола маска. От колата маска ме боли и затова си мислех за нещо по безболезнено но не ми се дават по 400 лв за лазерна епилация. Кажете ще има ли ефект от фотоепилация такъв какъвто аз искам. Също неискам да се получи така че на едно място да имам много косми а на друго да нямам въобще. Видях едно ефтино студио за фотоепилация NotVello, кажете мнения за него ако някои е ходил. Благодаря!
Re: Фотоепилация
« Отговор #8 -: Януари 23, 2012, 21:25:30 pm »
Не съм ходила там
Обаче от скромния ми опит фотото не боли колкото кола-маската и горе - долу след втория път на места вече не ти излизат косми.
Гадничко е, не се лъжи, че не е  :lol:
[/url][/url]
Re: Фотоепилация
« Отговор #9 -: Февруари 12, 2012, 14:00:40 pm »
Здравейте всички, попаднах на една забележка, относно фотоепилацията като се рових в сайтовете за групово пазаруване, която ме притесни малко :?
Не се допуска извършване на процедури при:

    Оперирани от рак и от сърце.
    Хора с проблеми и операции, свързани със щитовидната жлеза.
    Бременни жени и жени с проблемни яйчници (без предварителна консултация с лекар)
    Епилептици.
    Некомпресиран диабет и хипертония.

Притесниха ме 2 и 3-ти ред -проблеми с щитовидната жлеза и проблемни яйчници.
Моля, ако някой е наясно да коментира. Досега ходих 4 пъти на процедура за мишниците, без никой да ми каже, че може да има противопоказания. osi_10
Re: Фотоепилация
« Отговор #10 -: Февруари 12, 2012, 14:31:22 pm »
Вчера попитах моята гинеколожка и тя ми каза, че само ако става дума за големи повърхности е опасно. Аз правя на подмишници и интим и става бързо, а лъча прониква само на 0.5 мм. под кожата.
[/url][/url]
Re: Фотоепилация
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2012, 14:45:20 pm »
Мерси jasmin_veni  :D, току-що грабхах 2 ваучера по 9лв/бр., много съм доволна :cheerleader:
П.П. Честит рожден ден  :balk_19:
« Последна редакция: Февруари 12, 2012, 14:50:16 pm от didoni2109 »