0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Саменто и закъснение?
« -: Декември 10, 2004, 15:17:56 pm »
Здравейте!
Проблема е следния: 3 седмици пих профилактично Саменто,сега имам 7 дневно закъснение и 1 отрицателен тест правен преди 2 дни.
Въпроса ми е възможно ли е това Саменто да ми е нарушил хормоналния баланс и да предизвика това закъснение или пък съм бремеменна,а тестовете още не улавят човешкия хормон.
Ще съм благодарна на всяко мнение.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Саменто и закъснение?
« Отговор #1 -: Декември 10, 2004, 15:21:42 pm »
А какво е Саменто?
*

    Anonymous

Саменто и закъснение?
« Отговор #2 -: Декември 10, 2004, 15:27:36 pm »
Това е котешки нокът и го пия като имуностимулатор.Той кара организма да си произвежда антитела,противовирусно един вид.Наистина не боледувам вече цял месец,но и цикъла нещо се бави.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Саменто и закъснение?
« Отговор #3 -: Декември 10, 2004, 15:29:46 pm »
А щом е имуностимулатор не е причината за закъснение. Пази се и не вярвай много-много на тестове. :lol:
*

    Anonymous

Саменто и закъснение?
« Отговор #4 -: Декември 10, 2004, 15:37:27 pm »
Лали,надявам се да е това,което намекваш.Ще изчакам още 2-3 дни и ще направя още 1 тест.
Знаех си,че ще се включиш адекватно.Много бих се радвала ако съобщиш и ти за две чертички.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Саменто и закъснение?
« Отговор #5 -: Декември 10, 2004, 15:42:29 pm »
Виж, би ми искало да кажа - не си подхранвай надеждите, че после ще те боли.
Обаче на мен по ми харесва да си мечтая втората половина на цикъла и да си преувеличавам признаците :lol:
Иначе скоро пак едно забременяло момиче сподели, че до 20 ден тестовете са и били отрицателни. И други забременели често споделят за отрицателни тестове до две седмици.
Така, че пази се предимно и мечтай.
И пиши как се казваш :lol:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Саменто и закъснение?
« Отговор #6 -: Декември 10, 2004, 16:25:44 pm »
Госте, а като ти назначиха Саменто, не ти ли казаха, че трябва да се пазиш от бременност?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Саменто и закъснение?
« Отговор #7 -: Април 01, 2005, 18:32:31 pm »
Цитат на: Meli
Госте, а като ти назначиха Саменто, не ти ли казаха, че трябва да се пазиш от бременност?

 A da ne bi Samento da stimulira hormonite i da pomaga za zabremenqvane?
*
саменто и закъснение?
« Отговор #8 -: Ноември 27, 2005, 18:23:07 pm »
Саменто е много хубав билков продукт ,имуномодулатор и помага при много болести,но не трябва да се използва по време на бременност и сигурно при планирана такава,защото намалява деленето на клетките.А например с приема на фолиева к-на се цели точно обратното! :!:
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
*
Саменто и закъснение?
« Отговор #9 -: Декември 10, 2005, 11:27:18 am »
Kogato za parvi pat kupuvah Samento ot apteka "Lechitel" jenata, koqto mi go prodade mi kaza, che ne trqbva da se priema pri nalichie na prisaden organ i bremennost ili pri opiti za zabremenqvane. Deistval izchistvashto za organizma i izhvarlql chujdite tela, respektivno vazpriemal zarodisha kato takav.
*
Саменто и закъснение?
« Отговор #10 -: Януари 07, 2006, 14:26:01 pm »
Защо не си направиш кръвен тест за бременност? Те са много точни и няма да имаш съмнения дали си бременна или не.
Саменто и закъснение?
« Отговор #11 -: Януари 08, 2006, 15:13:34 pm »
Когато си купис Саменто жената в аптеката изрично ме предупреди, че докато го пия не трябва да забременявам.
Саменто и закъснение?
« Отговор #12 -: Януари 08, 2006, 19:29:41 pm »
А мъжа ми да пие ли саменто, при положение че правим опити за бебе в момента?
*

    Anonymous

Re: Саменто и закъснение?
« Отговор #13 -: Януари 18, 2006, 09:24:19 am »
Цитат на: Anonymous
Здравейте!
Проблема е следния: 3 седмици пих профилактично Саменто,сега имам 7 дневно закъснение и 1 отрицателен тест правен преди 2 дни.
Въпроса ми е възможно ли е това Саменто да ми е нарушил хормоналния баланс и да предизвика това закъснение или пък съм бремеменна,а тестовете още не улавят човешкия хормон.
Ще съм благодарна на всяко мнение.


Az pieh samento 1 godina i polovina.Imah kisti na qi4nicite i se izlekuvah.Menstruaciqta mi nikoga ne e zakusnqvala.Taka 4eqspored men sametoto ne e pri4ina za zakusnenieto ti.
*

    Anonymous

Re: Саменто и закъснение?
« Отговор #14 -: Януари 18, 2006, 09:24:52 am »
Цитат на: Anonymous
Здравейте!
Проблема е следния: 3 седмици пих профилактично Саменто,сега имам 7 дневно закъснение и 1 отрицателен тест правен преди 2 дни.
Въпроса ми е възможно ли е това Саменто да ми е нарушил хормоналния баланс и да предизвика това закъснение или пък съм бремеменна,а тестовете още не улавят човешкия хормон.
Ще съм благодарна на всяко мнение.


Az pieh samento 1 godina i polovina.Imah kisti na qi4nicite i se izlekuvah.Menstruaciqta mi nikoga ne e zakusnqvala.Taka 4e spored men sametoto ne e pri4ina za zakusnenieto ti.
*
Саменто и закъснение?
« Отговор #15 -: Януари 18, 2006, 10:46:09 am »
Цитат на: vivita
А мъжа ми да пие ли саменто, при положение че правим опити за бебе в момента?

и аз питам същото.
нали това саменто се препоръчва при мъжки стерилитет
*
Саменто и закъснение?
« Отговор #16 -: Януари 18, 2006, 13:04:15 pm »
Цитат на: Kaffee

и аз питам същото.
нали това саменто се препоръчва при мъжки стерилитет


Аз съм се интересувала от Саментото, дори съм го пила в комбинация с чай рой-боос, но досега не съм срещала, че помага при мъжки фактор.
Ако сте забелязали, вестник лечител е заложил на Саментото, като печеливша формула. Препоръчва се за всичко и при всякакви болежки. Аз лично за себе си мога да кажа, че не се получи желания ефект.
Ако искате подробности за този продукт, четете за него във вестника.
*

    LIBBRA

за саментото
« Отговор #17 -: Април 05, 2006, 18:24:20 pm »
Здравейте,искм да попитам: аз пия саменто от година и половина,забременях и гинеколожката ми каза да си го пия,никой не ме е предупредил че не трябва(много съм уплашена) Вчера си купих пак и за първи път има залепена на него лепенка на която пише да не се пие при бременност,а досега нямаше а доста пъти съм копувала:( И от вчера го спрях днес отидох при гинеколожката си и тя ми каза че не знае защо не може да се пие по време на бременност и че не мисли че имам проблем:( а и досега каза че на видеозона се вижда че всичко е наред.
МНОГО МЕ Е СТРАХ,МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО