0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Къде???
« Отговор #20 -: Август 18, 2008, 20:43:36 pm »
sisiidani, при кой доктор си в клиниката на Щерев. Изобщо незнам.Толкова съм объркана.Какво бихтеме посъветвали
Аз също съм объркана, не съм особено доволна от мойта докторка и то не защото 5 години вече нямаме никакъв резултат, а защото някакси претупва нещата. До преди 1 месец не ми бяха направени никакви изследвания, а в същото време 3 инвитро опита. Сега съм пред дилемата да я сменя с друг доктор, който се надявам да е по-заинтересован или да продължа с нея, но изисквайки от нея повече. Записала съм си час при Владимиров, но това е чак през декември, до тогава ще пробвам още веднъж в клиниката на Щерев. Миналия месец отидох в Плевен и се срещнах за консултация с др Конова и с др Тодорова. Много съм доволна и от двете, но техния център сега прохожда и по отношение инвитро клиниките в София са си "класика в жанра". Надявам се с предписанията, които имам от тях да успея следващия път. Та...каквото и да решиш, най-добре е да сондираш мнения на няколко специалисти (по малка е вероятноста от пропуски). И късмет...
« Последна редакция: Август 18, 2008, 20:49:19 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Къде???
« Отговор #21 -: Август 19, 2008, 15:01:06 pm »
Късмет и на теб поради същата причина аз смених моя д-р.И аз мисля първо да отида при д-р Конова и след това незнам
Re: Къде???
« Отговор #22 -: Август 19, 2008, 17:12:52 pm »
Миналата седмица за първи път посетих клиниката на доц.Конова и съм много доволна.Тя и екипът и са страхотни професионалисти и вникват истински в проблема на пациентите си.Сега вярвам,че ще разбера причината за спонтанните си аборти и,че следващият път всичко ще е наред.Направиха ми генетични и имунологични изследвания,които ще излязат готови след 3 седмици.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Къде???
« Отговор #23 -: Август 19, 2008, 18:32:17 pm »
Доста добри отизиви има за доц.Конова и доколкото знам може да изпратиш кръв по куриер и после да се чуете за резултатите но първо се свържи с нея ,ако разбира се решиш там да ги направиш но мисля че няма кой знае какъв избор.Успех
Re: Къде???
« Отговор #24 -: Август 20, 2008, 16:38:30 pm »
Знаете ли за колко време стават готови изследванията при доц.Конова имам час за понеделник
*
Re: Къде???
« Отговор #25 -: Август 20, 2008, 17:21:03 pm »
Знаете ли за колко време стават готови изследванията при доц.Конова имам час за понеделник
Зависи точно какви изследвания ще правиш-но до 2-3 седмици ще имаш резултат.
*
Re: Къде???
« Отговор #26 -: Август 20, 2008, 18:15:20 pm »
Знаете ли за колко време стават готови изследванията при доц.Конова имам час за понеделник
Моите изследвания бяха готови за седмица, с изключение на генетичните, за които се чака около месец.Д-р Конова ще ти обясни всичко. Приготви си въпроси, които те интересуват и носи всички стари изследвания, които имаш.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Къде???
« Отговор #27 -: Август 26, 2008, 14:21:55 pm »
Привет момичета изкам да ви кажа че вчера бях на преглед при доц.Конова.Нямам думи да икажа впечатлението си от нея.Тя е стрхотен човек и професионалист.Започнахме с някои от изследванията.Започваме от А тъй като за неч както и за мен има неща които са нечсни и за нея стрилитета е неизяснен.Надявамсе всичко да е наред
*
Re: Къде???
« Отговор #28 -: Август 26, 2008, 14:50:26 pm »
Привет момичета изкам да ви кажа че вчера бях на преглед при доц.Конова.Нямам думи да икажа впечатлението си от нея.Тя е стрхотен човек и професионалист.Започнахме с някои от изследванията.Започваме от А тъй като за неч както и за мен има неща които са нечсни и за нея стрилитета е неизяснен.Надявамсе всичко да е наред
Стискаме палци!!!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Къде???
« Отговор #29 -: Август 26, 2008, 17:53:28 pm »
Привет момичета изкам да ви кажа че вчера бях на преглед при доц.Конова.Нямам думи да икажа впечатлението си от нея.Тя е стрхотен човек и професионалист.Започнахме с някои от изследванията.Започваме от А тъй като за неч както и за мен има неща които са нечсни и за нея стрилитета е неизяснен.Надявамсе всичко да е наред
Да наистина доц.Конова е невероятна!Пиши какво се случва с теб и успех!Аз на 16.09 съм в София при д-р Тодорова!
Re: Къде???
« Отговор #30 -: Септември 21, 2008, 16:17:50 pm »
Момичета, Моля за отговор- интересува ме специално НК-клетките къде ги определихте/ в оя лаборатория? тъй като не ми е ясно те към генетичните или към имунобогичните изследвания спадат?
Аз посещавам гинеколог в клиника Щерев, пуснаха ми там 3 вида антитела, също и клетъчен имунитет, но не съм взела още резултати и мисля че в тях не са включени НК-летките. Бих желала да ги направя, тъй като веч 2 год. нямам нито едно положително тестче, а и инсеминации правим....Благодаря на всички отговорили! може и цена на запознатите само за този показатеб?!
*
Re: Къде???
« Отговор #31 -: Септември 21, 2008, 20:59:08 pm »
Момичета, Моля за отговор- интересува ме специално НК-клетките къде ги определихте/ в оя лаборатория? тъй като не ми е ясно те към генетичните или към имунобогичните изследвания спадат?
Аз посещавам гинеколог в клиника Щерев, пуснаха ми там 3 вида антитела, също и клетъчен имунитет, но не съм взела още резултати и мисля че в тях не са включени НК-летките. Бих желала да ги направя, тъй като веч 2 год. нямам нито едно положително тестче, а и инсеминации правим....Благодаря на всички отговорили! може и цена на запознатите само за този показатеб?!
NK клетките са част от т.нар клетъчен имунитет. В резултата ти ще е упоменато за тях... при увеличен процент обикновено вливат imunovenin или intralipid. Дано всичко при теб да е наред!!!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Къде???
« Отговор #32 -: Септември 22, 2008, 16:58:35 pm »
eterna :bighug:много благодаря за отговора. Значи, ще ги очаквам в изследванията, които направих, ще са готови началото на октомври, тогава съм и на преглед  и пак ще пиша. Най-вероятно ще си имам и от тях, тъй като си имам по много май от всички анти тела  :? какво да се прави....Добре и друго ще питам:може би не му точно тук местото :flower:, за което се извинявам, какво определя хуморалния имунитет?? За него знам се изследват комплементите С3 и С4, както и имуноглобулини, но какво дават те и каква е разликата между единия и другия имунитет  :ask:
*
Re: Къде???
« Отговор #33 -: Септември 23, 2008, 08:56:31 am »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway