0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Подранява ми с 10 дни
« Отговор #20 -: Януари 20, 2009, 11:51:15 am »
Маринче,да ти отговоря и тука,до колкото разбирам си започнала приема на ясмина от 5-тия ден на цикъл,(по препоръка на док. ли го направи,понеже и аз съм го пила и се започва от 1-вия ден на цикъла)В повечето случаи пъврия месец е много вероятно да се получат аномалий и прокървявание извън цикъла(пише го и в упътването).Според мен няма смисъл да се шашкаш(на мен 1-вия месец ми тече 10-тина дни цикъл от тях)Но след това нещата се нормализират,но понеже ти си за ИКСИ-та най-добре ще ти каже докито.Пиши резултати
п.с.(споделям моя личен опит)
Благодаря ти и тук за отговора,писах в другата тема отговор на въпроса ти,да не се повтарям и тук ще прочетеш там нали.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Подранява ми с 10 дни
« Отговор #21 -: Април 21, 2010, 21:42:02 pm »
При мен се получи същото Отидох на лекар и ми изписа примолут за регулиране на цикала тоест забавя овулацията След изпиването наистина се урегулира но за два месеца на третия ми дойде с 10 дни закъснение после ще видим
Re: Подранява ми с 10 дни
« Отговор #22 -: Април 24, 2010, 15:49:18 pm »
От доста време чета в този сайт, но нямам смелостта да пиша. Но сега ме притеснява нвщо....
Аз съм на 13 години и на мен също този месец ми идва за 2 пат,,,, първо на 1 април сега на 24 април,,,, това дали е нормално за моята възраст или има някакав проблем? ,,,,  :?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Подранява ми с 10 дни
« Отговор #23 -: Април 29, 2010, 10:17:58 am »
Ако от скоро имаш менструация, което е нормално предвид възрастта ти, да - нормално е. На хормоните, които управляват менструалния ти цикъл им трябва време да се регулират. Така че ако е инцидентно - няма защо да се притесняваш. Може да ти дойде 2 пъти, или да прескочи месец - в началото е така.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Подранява ми с 10 дни
« Отговор #24 -: Май 05, 2010, 00:24:45 am »
Ако от скоро имаш менструация, което е нормално предвид възрастта ти, да - нормално е. На хормоните, които управляват менструалния ти цикъл им трябва време да се регулират. Така че ако е инцидентно - няма защо да се притесняваш. Може да ти дойде 2 пъти, или да прескочи месец - в началото е така.

Аз пък се включвам по темата заради дъщеря ми.Знам че в началото е така,но колко време трае "началото"?Дъщеря ми има МЦ от 1г.9м.До преди 3-4м имаше някаква закономерност така да се каже.Един цикъл беше 30дни,а следващия 20.Пак 30 и пак 20.А от 3-4м насам е само 20дневен.Мен ме притеснява това.Мислех си че може би е наследствено по едно време,но при мен МЦ се скъси през последните около 10г.Преди това ми беше 28дни.Дали е вече за лекар или може да се изчака още известно време.
  <br />