0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #20 -: Юли 18, 2008, 19:38:36 pm »
Ами да от София съм.Моята се казва Съботинова,но сигулно не е от най-известните.Просто повечето от нейните пациенти са доволни.Но това да си доволен е относително.
*
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #21 -: Юли 18, 2008, 22:45:59 pm »
Ами да от София съм.Моята се казва Съботинова,но сигулно не е от най-известните.Просто повечето от нейните пациенти са доволни.Но това да си доволен е относително.

Има много добри отзиви за Д-р Тодорово-за София.
*
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #22 -: Юли 19, 2008, 15:44:04 pm »
Според мен отиди при д-р Тодорова, ако не искаш да си губиш времето. Много малко са специалистите с тясна насоченост към репродуктивното здраве - исках да кажа, че много малко специалисти от други специалности са в час с проблемите свързани с репродуктивното здраве.
Сигурна съм, че д-р Съботинова е добър ендокринолог, навремето и на мен ми я бяха препоръчали, (но беше в отпуск, когато се нуждаех от ендокринолог, така че нямам лични впечатления). Доколкото си спомням работеше в поликлиника - опитът там е друг...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #23 -: Юли 19, 2008, 21:03:53 pm »
Имате ли представа за колко време след спирането на тироксина се връща старото положение?
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #24 -: Юли 21, 2008, 16:01:50 pm »
Налика,
точно д-р Съботинова е кварталната ендрокриноложка, за която писах в преднияси пост. Аз лично не съм доволна от нея и на мен ми разправяше, че нямам проблем, ама се оказа, че имам......Момичетата вече са ти препоръчали д-р Тодорова. Според мен (това е субективно мнение) тя е най добрата ендрокриноложка, по отношение на репродуктивното здраве. Но това си е все пак твое решение.

 Поздрави!
*
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #25 -: Юли 22, 2008, 10:37:36 am »
Имате ли представа за колко време след спирането на тироксина се връща старото положение?

Много индивидуално според мен и от собствени наблюдения всеки път различно. На теория след 9 дена половината от наличния хормон Т4 (т.е. от погълнатия тироксин) става един вид неизползваем. Вероятно между 9 и 20 дена се изчерпват запасите на тироксина, ако има такива в повече. След това време организмът ти е отново в състояние на недостит.
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #26 -: Ноември 18, 2008, 23:48:40 pm »
Момичета,да се посъметвам с вас.Този месец ми се случи нещо странно-май нямах овулация и липса на цисъл.TSH-то ми обаче е в норма,дори почти в долна граница.По ваша препоръка говорих с ендокриноложката и тя малко ми вдигна лекарствата за да падне хормона под две,той пък взе че стана 0,39.Предишните месеци когато беше по-висок,но в норма си имах много точна овулация,почти по часовни.Изследванията ми са от дне.Не съм правила нови антитела,последните се въртяха около 400.Не знам какво става.Решила съм да ходя при Д-р Тодорова,защото гинеколожката смята че при тези високи антитела сигурно имам и други завишени антитела.Тя ме посъветва да отида в център за репродуктивно здраве в Плевен-там били най-добрите.В сайта им видях че и те работят с Д-р Тодорова.Направо не знам какво става.В главата ми е такъв хаос,че не знам от къде да започна.Какво е вашето мнение за този хаок.
П.П.Търся актуални координати на Д-р Тодорова,по възможност в друг кабинет различен от този в МА,имам особено мнение за тази болница.
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2008, 09:03:14 am »
 Момичета , за  TSH, TAT, MAT, FT4, нали нямаше значение на кой ден от МЦ се правят ? :ask:
Re: Щитовидна жлеза
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2008, 09:32:30 am »
Не, няма значение на кой ден .