0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, бременна съм 20гс след инвитро.Моля, препоръчай те добър гинеколог в Бургас , на който мога да разчитам,не само за полагащите изследвания ,а и на компетентно отношение.
*
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #1 -: Юни 30, 2008, 16:27:09 pm »
Ами,мила нямаш голям избор,но бих ти препоръчала Калчева.Има добра апаратура и вече добре се справя с нея.Аз ходех при нея и съм доволна.
*
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #2 -: Юни 30, 2008, 17:12:45 pm »
Подкрепям мнението на Loana! Но ако става въпрос за раждане се насочи към друг град - н-р Сливен! Лека и успешна бременност до края!

*
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #3 -: Юни 30, 2008, 18:12:57 pm »
Но ако става въпрос за раждане се насочи към друг град - н-р Сливен!
Абсолютно съм съгласна с това!
*
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #4 -: Юни 30, 2008, 20:56:12 pm »
д-р Калчева (има хубаво 3Д, макар, че по време на бременността ми още го нямаше) или д-р Георгиев. Аз лично за специализираните УЗ изследвания пътувах до София и Пловдив. За раждане избрах ВИП на АГ Варна. Лека и успешна бременност!
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #5 -: Юли 01, 2008, 10:19:18 am »
Можеби Калчева наистина е добър избор и то защото има много хубава апаратура , но е в отпуска до септември, така че аз лично мога да ти препоръчам Д-р Ковачева или Д-р Вълкадинова.  Желая ти  лека и безпроблемна бременност до Финала.


*
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #6 -: Юли 01, 2008, 23:51:43 pm »
Маара, и аз бих ти препоръчала д.р Ковачева,след като Калчева е в отпуск.От д-р Парушева, която работи с Калчева също съм доволна, има и хубава техника.Аз, лично от Георгиев см доста разчарована - и от него и от техниката му.Успех!
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #7 -: Юли 17, 2008, 01:27:48 am »
През бременността се доверявах само на Калчева,но от периода на борбата с безплодието се е налагало да се преглеждам и при друг лекар и така останах с много добри впечатления от д-р Мърмърова.Близо година вече работи в частен кабинет /но и с талони от здравната каса/ и предполагам че там има хубава апаратура.Внимателна е и не се притеснява от въпросите дори когато не знае отговора,а за мен това означава че няма да те остави в беда,а би ти препоръчала друг специалист ако възникне проблем с който не може да се справи
*
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2014, 18:33:12 pm »
Здравейте момичета, побутвам темата защото имам нужда от мнения за  лекари в Бургас. Благодаря ви предварително.
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2014, 22:28:23 pm »
Здравейте момичета, побутвам темата защото имам нужда от мнения за  лекари в Бургас. Благодаря ви предварително.
аз също напоследък търся информация за АГ специалисти в бургас за следене на бременност.по-точно търся жена специалист.изчетох сумати форуми,сайтове и мнения.и засега се двоумя м/у  д-р Калчева и д-р Мърмърова.доколкото четох за д-р Ковачева я описват като доста груба жена.а за д-р Добрева още докато си бях в Поморие съм ходила при нея.доста е груба (всмисъл когато пипа е наистина по-грубо и силно) и не можеш да и изтеглиш думите с ченгел даже  :? а мен това разбира се не ми нрави въобще.аз си търся жена специалист,които като го питаш да ти обясни като хората и най-малкото да е приветлива.то тъй или иначе ще си плащаме поне да обясняват както трябва.хубави неща съм чела и за д-р Парушева,д-р Мърмърова,д-р Дорийска,д-р Димитрова  дори и за д-р Вълкадинова.за д-р Ризова  и д-р Скочева само лоши мнения чета.това съм чела за жените АГ за сега(най-обсъжданите).а за мъжете хубави мнения има д-р Хубчев,д-р Минчев( Дева Мария). добри мнения има и за д-р Гамишев и д-р Кироваков.за д-р Ангелов и д-р Георгиев  са много противоречи мненията.като информация това съм събрала.дано ви помогне по-някакъв начин :)
« Последна редакция: Октомври 17, 2014, 22:30:00 pm от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2014, 15:19:33 pm »
Аз след толкова четене май клоня повече към д–р Кироваков.За Мърмарова, Скочева,Вълкадинова,Хубчев, Минчев и Димитрова не мога да кажа мнение, от приятелки знам че Ризова е според момента и пациента в отношението.При Парушева  бях ходила внимателна е , но пък някак  не обръща много внимание, аз ходих за постоянен проблем за гъбички всеки път ми взимаше по 50лв  а реално  не търсеше причината за това .При Гъмишев съм ходила    не е груб , обаче трябва за всичко да го питаш , той не е от приказливите.
Re: Женска консултация след In vitro в Бургас
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2014, 20:07:23 pm »
Аз след толкова четене май клоня повече към д–р Кироваков.За Мърмарова, Скочева,Вълкадинова,Хубчев, Минчев и Димитрова не мога да кажа мнение, от приятелки знам че Ризова е според момента и пациента в отношението.При Парушева  бях ходила внимателна е , но пък някак  не обръща много внимание, аз ходих за постоянен проблем за гъбички всеки път ми взимаше по 50лв  а реално  не търсеше причината за това .При Гъмишев съм ходила    не е груб , обаче трябва за всичко да го питаш , той не е от приказливите.
както писах вече това са мненията на повечето жени по-сайтовете и по форумите.аз не съм ходила при никои от тях,освен при Добрева.имам позната,която щяла да ходи на ЖК при  д-р Кироваков.ако искаш да я питам какви впечатления и е направила?мисля че  е добър избора ти.

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.