0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #960 -: Октомври 06, 2008, 09:14:14 am »
Леща и омлет асорти; салата домати и краставици.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #961 -: Октомври 06, 2008, 09:26:55 am »
наденици с картофи на фурна
таратор
бисквитена торта
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #962 -: Октомври 06, 2008, 09:33:29 am »
спагети с пилешко филе и дом. сос
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #963 -: Октомври 06, 2008, 15:32:17 pm »
супа топчета
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #964 -: Октомври 06, 2008, 15:37:05 pm »
Пържени кюфтета и картофена яхния.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #965 -: Октомври 06, 2008, 15:59:34 pm »
супа пиле

Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #966 -: Октомври 06, 2008, 16:21:26 pm »
Гювечета,а за десерт торта от готови блатове,сметана и банани!
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #967 -: Октомври 06, 2008, 16:49:26 pm »
пилешка супа
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #968 -: Октомври 06, 2008, 17:07:13 pm »
пиле с картофи
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #969 -: Октомври 06, 2008, 17:17:49 pm »
свински дроб с праз и домати
грис халва
пълнени камби с царска туршийка
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #970 -: Октомври 06, 2008, 18:24:44 pm »
пиле с ориз
ВиЛиЛи
ако не те притеснява би ли ми казала рецептата за тортата ,който ще приготвиш  :D
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #971 -: Октомври 06, 2008, 18:39:41 pm »
пиле с ориз
ВиЛиЛи
ако не те притеснява би ли ми казала рецептата за тортата ,който ще приготвиш  :D

писах ти я на лични и да знаеш,че чакам отзиви като я направиш :D(даже и да не ви хареса) :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #972 -: Октомври 06, 2008, 18:42:36 pm »
аа, Вилили, няма тука лични, нали си правим рецептурник, докладвай на всеослушание рецептата  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #973 -: Октомври 06, 2008, 19:00:03 pm »
Емиии,добре,ама тя е толкова елементарна,че чак ...
Та продуктите са:
готови блатове кафяви(продават ги по 3)
сладкарска сметана(аз залагам все на Хопла)
банани 4-5 бр.
купичка прясно мляко и захар

Начин на приготвяне:
Разбивам сметаната с почти 1 ч.ч.захар,защото ние я обичаме по-сладка.В млякото също слагам малко захарчица,да го подсладя.
Слагам първия блат,сиропирам го с прясното млекце и отгоре намазвам обилно със сметанка.Нарязвам бананите на шайби и ги нареждам.Отгоре блат номер 2 и същата процедура.Върху третия блат отново намазвам останалата сметана като замазвам и страниците на тортата.И отгоре вече си развихряте въображението я с банани,я с шоколадови пръчици,я с настърган шоколад.А и самата сметана подлежи на оформяне.
Желателно е,ако имате търпение и възможност да я опазите да престои в хладилника една нощ.

Еми това е ,аз съм привърженик на рецептите в стил-бързо,лесно,вкусно!!!
Успех и приемам всякакви отзиви.

п.п.оригиналната рецепта,която знам е с банани и киви,но аз лично не съм я пробвала и с киви,макар да я правя от години,защото така ми е достатъчно добра.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #974 -: Октомври 06, 2008, 19:04:27 pm »
Виле,това с бързо,лесно и вкусно ми хареса-ще я пробвам и аз :)

Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #975 -: Октомври 06, 2008, 19:22:48 pm »
Картофен огретен с фикса на маги.

Mini, как се прави този дроб с праз и домати?


*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #976 -: Октомври 06, 2008, 19:38:32 pm »
Виле тая тортичка ще я пробвам и аз!
Много вкусно звучи!

*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #977 -: Октомври 06, 2008, 20:54:39 pm »
пелмени и сладкиш с ябълки и банани.Ако някой иска ето една лесна рецепта- 1ч.чаша захар,1ч.чаша брашно,1 бакполувер,4-5 яйца,1/2ч.лъжичка канела,2 голями банана, 4-5 голями ябълки,50гр.краве масло и 7-8 бисквити без значение какви само да са от меките.Бисквитите се натрошават на пясък и се слагат в тавичката в която е разтопено кравето масло,отгоре се редят обелените и нарязаните на по тънки парченца ябълки и бананите.Отделно се разбиват яйцата и захарта, към тях се добавя брашното и бакполувера,като се разбие хубаво се добавя канелата.Изсипваш върху плодовете и печеш на 170гр. около 40 мин.Като стане готов сладкиша го оставяш да истине и след това можеш да го обърнеш върху поднос и па посипеш със пудра захар.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #978 -: Октомври 06, 2008, 20:57:40 pm »
Дани, нарязах дроба на парчета, сложих в тиган, отгоре два стръка праз средна едрина нарязани, задуших под капак без мазнина, след като си смени цвета праза прибавих и един буркан домати от буркан, подправки на вкус и задушавам до изпаряване на течността пак под капак
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #979 -: Октомври 06, 2008, 20:59:50 pm »
 Мерси :wink: Ще го направя утре, стига да намеря дроб из квартала. Много ги обичам и дроба и праза :lol: