0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #680 -: Септември 13, 2008, 15:32:44 pm »
За закуска мекици,а за вечеря леща  :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #681 -: Септември 13, 2008, 15:52:16 pm »
запеканка с картофи

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #682 -: Септември 13, 2008, 15:59:12 pm »
mini, верно немаш милост  :x

Това зеленото кисели краставички ли са? Обожавам огретен, картофи със сирене запчено със заливка от яйце и квото още се слага, но това чудо на кулинарията ми се види по-богато. Какво има в него, mini безпощадная? Има ли го в рецептурника, ако не, моля, сподели   :eat:   
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #683 -: Септември 13, 2008, 16:06:21 pm »
имаш милост бе, ще споделя с вас  :D
картофки, отгоре пласт беконче /такова шарено, да има и мазнинка/, отгоре пласт доматчета на кръг нарязох, кисели краставички, натроших бяло сирене, полях с разбити яйчица, сложих и подправки /чубрица и черен пипер/. След като се позапече отгоре наредих една опаковка топено сирене /от тези триъгълните/ и кашкавалче до запичане. Добре мирише, не сме го опитали още.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #684 -: Септември 13, 2008, 16:23:32 pm »
Ние днес ще сме на селска домашна и суха храна.. На обяд бяхме на сандвичи с домати ,сирене и колбас,а за вечеря мекици (аз си месих тестото)със сирене или сладко -по желание..За следобедна закуска ,хапнахме палачинки(свеки почерпи :) )
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #685 -: Септември 13, 2008, 16:26:40 pm »
Любче, а кажи ми кое точно сготви от всичкото което изброи
да не ти звучи като заяждане, ама викам в темата да пишем предимно по съществото на въпроса- а именнно готвенето, не яденето
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #686 -: Септември 13, 2008, 16:28:06 pm »
Омесих тестото :)

Ще имам в предвид..
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #687 -: Септември 13, 2008, 16:30:21 pm »
Мини,картофките са предварително сварени нали?Абе ти наистина си супер кулинар,пък аз все се прасках че съм добра готвачка,ама май на малкия ти пръст не се опирам.Ние сме на пържени тиквички с мляко,чесън и копър.
« Последна редакция: Септември 13, 2008, 16:33:28 pm от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #688 -: Септември 13, 2008, 16:45:09 pm »
Любе, мерси за разбирането
Марина, да предварително сварени са, може и да не до готовност, все пак се запичат
благодаря за комплиментите, не съм чак супер кулинар  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #689 -: Септември 13, 2008, 18:15:00 pm »
Пиле с кафяв ориз
паниран патладжан


mini, ти знаеш, че съм ти фен... :oops: Този селски типов хляб все ми е в устата от известно време - моля, за една рецептичка... И, пускай пак по някой кейк, аз и със снимки се засищам...(ей, какъв майстор!), че нещо диетата е всестранна... със снимчици е по-добре  :D
« Последна редакция: Септември 13, 2008, 18:23:20 pm от ognyana »
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #690 -: Септември 13, 2008, 19:59:36 pm »
Хех, и аз запеканка от картофи и разни други нещица сготвих. И диня, ама тя е купена, не съм я готвила  :wink: :lol:.
     
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #691 -: Септември 13, 2008, 20:14:40 pm »
Огняна, на предната страница дадох рецептата
другия път ще го фотам  :D
Дани, ша та изтрия  :P
вижте ся, аз три вечери на кръчми ходих, трябва ли да ви споделя кво съм си поръчала- ей така, за спама, а?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #692 -: Септември 13, 2008, 20:20:54 pm »
Ааа, що да не споделиш  :lol:. Аз пък съм любопитна  :lol:

Съжалявам за спама.
     
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #693 -: Септември 13, 2008, 22:32:01 pm »
Огняна, на предната страница дадох рецептата

Мини, благодаря! То който гледа, ама не види... :oops:

И една питка стъкмих, ама не тази на Мини
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #694 -: Септември 14, 2008, 12:09:11 pm »
Пастърва на скара и картофена салата
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #695 -: Септември 14, 2008, 12:21:52 pm »
Пък ние сме на яйца по панагюрски,салата домати и краставици.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #696 -: Септември 14, 2008, 13:55:54 pm »
Фасул в гювеч.
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #697 -: Септември 14, 2008, 17:17:43 pm »
Таратор, гювечета и сладкиш с грозде!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #698 -: Септември 14, 2008, 18:08:38 pm »
сладкиш с грозде!
Ще споделиш ли?  :wink:
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Какво ще готвя тази вечер- 4
« Отговор #699 -: Септември 14, 2008, 18:11:13 pm »
Тази вечер пиле в плик и сварени картофи задушени с масло  и салата от печени чушки.