0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ин витро в майчин дом-варна
« -: Юни 15, 2008, 15:14:31 pm »
имали момичета правили ин витро в майчин дом варна.моля, споделете за работата на екипа,доволни ли сте,има ли успели.
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #1 -: Юни 15, 2008, 15:19:28 pm »
Аз првих инсеминация тами по време на процедурата се засичах с доста момичета от ин-витрото.Сега пак се виждаме но вече като бременни.Мисля че това е достатъчно има доста момичета които забременяват там.От форума знам за 2 момичета които са бременни от ин-витро в МД-Варна.
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #2 -: Юни 15, 2008, 15:34:23 pm »
благодаря pimi за отговора.би ли ми казала при кого са правили процедурите. до колкото знам халачева и сариев следят стимулациите.те в екип ли работят или поотделно.
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #3 -: Юни 15, 2008, 17:22:56 pm »
Стимулациите си ги следи Халачева.Сариев е ембриолога.Той си участва вече в другите етапи на процедурата.
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #4 -: Юли 12, 2008, 13:56:25 pm »
някой знае ли дали МД правят инвитро. процедури през август,ако не кога започват след почивката. Нямам търпение.   
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #5 -: Юли 13, 2008, 17:30:58 pm »
До колкото аз знам правят.Най-добре се обади и питай ще ти обяснят.Отиди говори с доктора който си избрала.
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #6 -: Юли 13, 2008, 17:35:10 pm »
  Наистина към кого си се насочила?Знам че доц.Маркова ще е вече на работа през август,защото ме вика тогава,но трябва наистина да се обадиш и да питаш как стоят нещата.  :P  Успех!
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #7 -: Юли 13, 2008, 20:20:02 pm »
За сега съм се насочила към МД.Но последно мъжът ми говори със Сариев и е казал ,че юли ще почива.За това се чудя кога да се обадя да започнем процедурата.
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #8 -: Юли 31, 2008, 18:47:46 pm »
Вече имам час за следвашата седмица при д-рСариев.Да видим какво ще каже относно нашият случай и дано скоро да почваме,че вече ми се бременее.Дано третият ни опит бъде успешен. :P
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #9 -: Юли 31, 2008, 19:27:46 pm »
Branka,успех!Дръж ни в течение,как протича опита ти.Късмет! :goodluck:
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #10 -: Юли 31, 2008, 19:31:05 pm »
Благодаря,Баракудке като мине прегледа ще пиша.
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #11 -: Август 01, 2008, 11:22:30 am »
Бранка,къде прави предните два опита?Успех при д-р Сариев,аз също съм негова пациентка! :goodluck:
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #12 -: Август 01, 2008, 11:56:32 am »
В АГ-Варна.Благодаря ,късмет на всички. yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #13 -: Август 01, 2008, 17:19:13 pm »
Късмет!Дано това да е последния ти опит!
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #14 -: Август 01, 2008, 17:28:18 pm »
Дано,успех на теб и на всички  момичета във форума :blowingdust:
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #15 -: Август 01, 2008, 18:26:19 pm »
  Наистина към кого си се насочила?Знам че доц.Маркова ще е вече на работа през август,защото ме вика тогава,но трябва наистина да се обадиш и да питаш как стоят нещата.  :P  Успех!
Доц.Маркова вече към екипа по инвитро на МД Варна ли е?
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #16 -: Август 07, 2008, 13:12:43 pm »
Днес бях на преглед при Д-р Сариев,живот и здраве октомври започваме.За първи път съм при него ими направи добро впечатление,дано сме избрали правилния д-р.Обяснява всичко и това ми хареса,не си мънка под носа като някои негови колеги.
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #17 -: Август 07, 2008, 14:04:03 pm »
Бранка би ли споделила какъв е проблема при вас,питам защото моето мнение е ,че на клиниките във Варна им липсва индивидуален подход,малко трудно излизат от рамките на класическия подход при инвитро.
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #18 -: Август 07, 2008, 16:18:05 pm »
Бранка би ли споделила какъв е проблема при вас,питам защото моето мнение е ,че на клиниките във Варна им липсва индивидуален подход,малко трудно излизат от рамките на класическия подход при инвитро.

ти за коя клиника по точно говориш?малко некоректно ми се струва така общо да говориш.кажи си мнението и наблюденията по-точно
*
Re: ин витро в майчин дом-варна
« Отговор #19 -: Август 08, 2008, 11:06:23 am »
Пими,наблюденията ми са от АГ Варна и малко от Майчин дом,не случайно съм писала ,че моето мнение е такова,не го натрапвам но пък мисля,че тук във форума имаме все още право да изразяваме мнение.Нали трябва да си помагаме а не да правиме реклама на клиниките.Не знам може и да не е много коректо ,но се чувствам задължена да споделя опита си и мнението си.Между другото много се радвам на успехите на Варненските клиники,мисля, че са много добри когото не става въпрос за проблем при мъжа,намален яйчников резерв,напреднала възраст и някои други специфични проблеми.Очаквам в най скоро време да чуя , че имат сериозен напредък и в това отношение.Да не забравяме ,че това за съжаление е и въпрос на пари а такива от край време се наливат само в София.
п.с.
Добре де , когато имам положителен отговор мога да пиша а когато е критичен не мога ,това малко ме смущава......