0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
спермограма
« Отговор #20 -: Февруари 02, 2006, 17:18:38 pm »
Е то да не е лесно, има толкова много показатели, всичките са с трудни имена, нормално е да се обърка човек.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
спермограма
« Отговор #21 -: Февруари 02, 2006, 17:30:20 pm »
смейте ми се вие ама в началото като прочетох за тая проходимост-викам тука става въпрос за тръби и цветна снимка....после като видях спермограми и се оцъклих...а като видях че има и дадени проценти.....ми......срам не срам ще питам :P
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
спермограма
« Отговор #22 -: Февруари 02, 2006, 17:34:31 pm »
Цитат на: BLACK_ROSE
смейте ми се вие ама в началото като прочетох за тая проходимост-викам тука става въпрос за тръби и цветна снимка....после като видях спермограми и се оцъклих...а като видях че има и дадени проценти.....ми......срам не срам ще питам :P


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
спермограма
« Отговор #23 -: Февруари 16, 2006, 22:46:23 pm »
Здравейте момичета,
тъкмо и аз щях да се обърна с молба за разчитане на 2 бр. спермограми и ................................ами те са точно от ЦИБАЛАБ и голяма част от показателите за които вие пишете въобще липсват в тези спермограми.
Предстои ни да направим другата седмица спермограма при Стаменов, и исках да ви попитам, тъй като явно тя ще е първата достоверна - да поискаме ли да е и с морфология по Крюгер или на този етап не е необходимо.
р.р.
Надявам се въпроса ми да не ви се стори много глупав, защото едва от няколко дни се образовам по въпросите по стерилитет и все още съм лаик  :oops:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
спермограма
« Отговор #24 -: Февруари 17, 2006, 04:58:04 am »
Поискайте си направо морфология по Крюгер. Поне ще сте наясно.
*

    Anonymous

спермограма
« Отговор #25 -: Февруари 17, 2006, 19:31:52 pm »
Добре де . Не трябва ли на спермограмата да пишат горе-долу сходни неща, независимо от системата.
Относно подвижността на моята пише - подвижни 45%, слабоподвижни - 40%, неподвижни - 5% - Това няма да е по Крюгер ...
спермограма
« Отговор #26 -: Февруари 17, 2006, 19:41:47 pm »
Цитат на: Anonymous
Добре де . Не трябва ли на спермограмата да пишат горе-долу сходни неща, независимо от системата.
Относно подвижността на моята пише - подвижни 45%, слабоподвижни - 40%, неподвижни - 5% - Това няма да е по Крюгер ...


Морфологията е нещо много по-различно от показателите за подвижност.

http://zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=202

http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=51

http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=84