0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Д-р Елиза Тюфекчиева
« -: Юни 09, 2008, 22:00:20 pm »
Момичета, моята гинеколожка ме насочи за диагностична лапароскопия на маточна тръба и изследване на лигавицата на матката /хистероскопия или нещо подобно/ при д-р Тюфекчиева. Някой има ли впечатления от нея, къде прави въпросните операции, дали работи със ЗК
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #1 -: Юни 10, 2008, 07:52:08 am »
   Изключителен професионалист! :D Не се колебай. На мен д-р Владимиров ми я препоръча за лапароскопия и не съжалявам, че я направих при нея. Сериозен и отговорен човек.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #2 -: Юни 10, 2008, 08:44:15 am »
   Изключителен професионалист! :D Не се колебай. На мен д-р Владимиров ми я препоръча за лапароскопия и не съжалявам, че я направих при нея. Сериозен и отговорен човек.

И моето мнение е същото.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #3 -: Юни 10, 2008, 09:34:59 am »
Подкрепям горните мнения.Сериозен човек и изключителен професионалист.Няма да съжаляваш. Успех.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #4 -: Юни 11, 2008, 11:36:45 am »
 :D много добър специалист в лапароскопии и хистероскопии!
миналата година правих при нея оперативна хистероскопия чрез ЗК
операциите ги прави в майчин дом!не съм заплащала нищо!
първо си записах час в частния кабинет прегледа ме,направихме някои изследвания и след това ми даде необходимите напътствия за хистероскопията понеже не съм от софия!

успех!
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #5 -: Юни 12, 2008, 09:16:02 am »
Благодаря ви момичета за отговорите! Сега определено съм по-спокойна за предстоящите процедури!
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #6 -: Юни 18, 2008, 22:53:00 pm »
в Майчин дом колегите и за нея казват ,че работи с часовникарска прецизност.В лапароскопските операции тя е най-добрата / макар че аз си имам друг фаворит :)/
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #7 -: Юни 19, 2008, 09:29:34 am »
не съм пациент на докторката, но моя приятелка си направи хистероскопия и е много доволна от професионализма и отношението на екипа й.явно е добър специалист.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #8 -: Юни 19, 2008, 09:31:17 am »
С две ръце гласувам за д-р Тюфекчиева, декември правих лапароскопия при нея. Препоръчаха ми я много хора. И съм страшно доволна! При нея пред кабинета идват жени от цялата страна, много от тях дори дължат живота си на нея ( това съм го чувала пред кабинета и от нейни пациентки ). Невероятен доагностик. много добър оператор, на всичкото отгоре е и много мила и внимателна, никога не претупва преглед, независимо колко хора висят пред кабинета и и независимо колко е часа, понякога съм влизала и в 10 вечерта за преглед.

Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #9 -: Юни 19, 2008, 10:02:50 am »
в Майчин дом колегите и за нея казват ,че работи с часовникарска прецизност.В лапароскопските операции тя е най-добрата / макар че аз си имам друг фаворит :)/
didon ако не е тайна, кой ти е фаворит?
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #10 -: Юни 27, 2008, 11:15:52 am »
д-р Божидар Славчев или както в медицинските среди е известен    Боно Славчев :) Доктор, който е способен да не изневерява на принципите и професионализма и в същото време да взима под внимание желанието на пациента...
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #11 -: Юни 27, 2008, 15:43:08 pm »
Мисля, че Славчев не прави лапароскопии, той е по коремните операции. И наистина е невероятно добър!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #12 -: Юни 28, 2008, 06:29:56 am »
Мисля, че Славчев не прави лапароскопии, той е по коремните операции. И наистина е невероятно добър!
Славчев прави лапаро.
Когато раждах миналата година преди мен роди едно момиче - само дето не си казахме никовете от тук та да се познаем, което беше забременяло след инвитро при д-р Стаменов, но държеше Тюфекчиева да прави секциото.
Всички в МД казват, че Тюфекчиева е изключителен специалист.
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #13 -: Юни 28, 2008, 16:40:28 pm »
Абсолютно е така!
При мен операцията беше коремна - и естествено повече от безупречна. Ако не е външния белег никой не може да познае, че матката ми е рязана и са махнати 3 миоми, едната от които е заемала цялата задна стена!
Невероятен човек! Страхотен професионалист!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #14 -: Юли 08, 2008, 21:14:34 pm »
Много добър специалист,страхотен човек.Казвам го от опит,тя ми направи секцио по спешност и след това съм правила и хистероскопия при нея.Не се колебаи,няма да сбъркаш. :D
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2010, 12:06:13 pm »
Здравейте,аз също имам 5см киста на яйчника.Бях при Д-р Елиза Тюфекчиева и сега ми предстои операция.Чета добри отзиви за нея.Бихте ли ми писали които сте имали същия проблем,защото ме е страх и искам да знам повече за безкръвната операция и дали мога да се доверя на Д-р Елиза Тюфекчиева!


За връзка: skype Kapchetoooo
*
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2010, 21:15:24 pm »
Можеш да имаш пълно доверие на д-р Тюфекчиева.Изключителен лекар и професионалист!
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2010, 12:22:37 pm »
Моля за тел. на д-р Тюфекчиева на лични.
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 12:24:08 pm от edem »
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #18 -: Ноември 24, 2010, 12:26:49 pm »
моля за тел. на д-р Славчев, моля на лични.
Re: Д-р Елиза Тюфекчиева
« Отговор #19 -: Юли 22, 2014, 21:31:54 pm »
Здравейте, не мога да се свържа с доц.Тюфекчиева.Дали е в отпуска,знае ли някой?