0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Формула 1
« Отговор #20 -: Юни 09, 2008, 13:53:24 pm »
Айде, честито ви нова тема!

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Формула 1
« Отговор #21 -: Юни 09, 2008, 14:24:29 pm »
 :D Лелее,за малко ме нямаше и каква темичка сте пуснали!А и колко сте изписалиии!
Ще я следя с интерес!...Оф,тоя Кими...ще го схрускам!  :wink:  Ама,жена му наистина стърчи една глава над него. :D Иначе са прекрасна двойка! Жени,Ози,мерси за снимките!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Формула 1
« Отговор #22 -: Юни 09, 2008, 14:29:50 pm »
Оф,тоя Кими...ще го схрускам!  :wink: 

Ааааа, не така!  :wink:


Жеки, страшна торта!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #23 -: Юни 09, 2008, 14:30:23 pm »
http://www.kimiraikkonen.com/ Мотоциклетите ми харесват много.

Една много красива снимка, докато караше в Макларън

« Последна редакция: Юни 09, 2008, 14:40:26 pm от Osiana »
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #24 -: Юни 09, 2008, 14:32:28 pm »
Оф,тоя Кими...ще го схрускам!  :wink: 

Ааааа, не така!  :wink:




Що бе, нека го хруска, кво толкова? :lol: НЕма ревнуваш сега, я! :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Формула 1
« Отговор #25 -: Юни 09, 2008, 14:54:33 pm »
Бе влизам аз и гледам някой си Kimi Raikkonen пуснал тема за Ф1. Викам кой пък сега тук спами работата, а то кой било.
Ха да ви е честита новата тема.
Иначе да се отчета, не съм запалянко. Хи хи и вчера познайте какво наказание наложих на домашните - първите 30 мин. ги пропуснаааааааа. Ей това се вика наказание.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #26 -: Юни 09, 2008, 14:56:14 pm »
Ауууу, че си лоша! :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Формула 1
« Отговор #27 -: Юни 09, 2008, 15:24:11 pm »
Мале, Мари, баш старта - хай-интересното...
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Формула 1
« Отговор #28 -: Юни 09, 2008, 15:29:54 pm »
Ганева, ника ти страшно ми харесва, да знаеш, любимия ми пилот от формула 1. :lol:
И моят!

  Aaaaaaaaaa,този цитат го "домъкнах" от темата за цветята!Ей,бандитки,оспамили сте и градинарската тема! :wink: Значи се заформихме три фенки на Кими,е няма да ставаме на кълбо,ама по-нататък "ще се сборим" с по една биричка! :wink: По хубавия повод,де!  :beerdr:  Аз много не съм в час на Ф1,дори понякога много-добре си поспивам на нея.  :oops: Харесват ми болидите,скъпите реклами(качествени)свързани с Ф1,интересен ми е всеки старт,смяната на гумите в бокса(възхищавам се на синхрона,сръчността и бързината на екипа),вече забелязвам(от вас),че имало и хубави състезатели... :D Абе,готина си е Ф1 !Сега покрай вас ще ги понауча нещата.  :roll:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Формула 1
« Отговор #29 -: Юни 09, 2008, 15:45:04 pm »
вече забелязвам(от вас),че имало и хубави състезатели... :D Абе,готина си е Ф1 !Сега покрай вас ще ги понауча нещата.  :roll:[/color]

Ето още красавци, по мой вкус де:

Нико Розберг

  Дженсън Бътън
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Формула 1
« Отговор #30 -: Юни 09, 2008, 15:45:25 pm »


айде и от мен свежа плът, много го харесвам тоз юнак, ама пусто няма късмет
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Формула 1
« Отговор #31 -: Юни 09, 2008, 15:46:00 pm »
упс, Женя ме изпреварила  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Формула 1
« Отговор #32 -: Юни 09, 2008, 16:12:46 pm »
Мини, май тоя Бътън е по-готин и от Кими! :wink:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #33 -: Юни 09, 2008, 16:26:14 pm »
Мини, май тоя Бътън е по-готин и от Кими! :wink:

Ама нищо не струва. :wink: Тряааа хем да е убав хем - майстор. А Кими си има северна красота ииииии чичко ти Батън или Бътън не върви. :wink: :lol:
« Последна редакция: Юни 09, 2008, 16:28:21 pm от Osiana »
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Формула 1
« Отговор #34 -: Юни 09, 2008, 16:34:59 pm »
Ха честита ни темичка  :lol: Ми девойки, то нормално жените им да са по-високи от тях, те знаете ли колко са дребнички? Иначе няма как да се съберат в пустия му болид  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Формула 1
« Отговор #35 -: Юни 09, 2008, 16:37:42 pm »


ако за хубост ше говорим, Хамилтън ама хич не е за изтърване  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #36 -: Юни 09, 2008, 16:39:20 pm »
Да, не са високи. Но Кими не чак толкова нисък 1,75 е. А жена му четох че е 1,78 (нали е манекенка :roll:) обаче понеже постоянно носи високи обувки, стърчи над него с една глава.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Формула 1
« Отговор #37 -: Юни 09, 2008, 16:56:10 pm »
Хи-хи, жени си говорят за мъже... :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Формула 1
« Отговор #38 -: Юни 09, 2008, 17:13:02 pm »
Хи-хи, жени си говорят за мъже... :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А иначе за Ф1 ще си говорят и се правят, че разбират! :lol: :lol: :lol:
Ама си дойдоха пак на думата - МЪЖЕ!
:P
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Формула 1
« Отговор #39 -: Юни 09, 2008, 17:23:21 pm »
Еееее, вие пък сега :lol: Ни тъй, ни тъй :lol: Ми ква по-готина комбинация от бърза кола и готин мъж :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю