0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на Снуки
« -: Юни 09, 2008, 11:41:17 am »
Моля ще коментирате ли и моята графика?

http://www.babyplan.ru/profile/15706

това е в руски сайт.

Ще съм благодарна на всички коментари  :balk_63: :help1: :bighug:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #1 -: Юни 09, 2008, 13:55:32 pm »
Здравей мила, колко ти е дълъг МЦ. Дали не е възможно днес да си в ОВ, заради вчерашната БТ, защо не направиш тест днес ако прочетеш съобщението преди 16:00 тъй като тогава е пика на хормона, но ако е днес ОВ може и да е касно за тест, така че най добре е да имаш сърца в графиката днес, утре и евентуално в др. ден. А ако ти е по дълъг цикъла и е невъзмодно днес да си в ОВ тогава си вземи тестове и ги започвай.Успех и :bighug:


*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #2 -: Юни 09, 2008, 14:19:23 pm »
Дали не е възможно днес да си в ОВ, заради вчерашната БТ,.....
Аз мисля същото,че е възможно да е била вчера или тези дни да  предстои, нека видим как ще бъде БТ утре и вдругидени то ще си покаже, а вие давайте със сърчицата, зада не изпуснете момента :wink:
Късмет и от мен :D
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #3 -: Юни 09, 2008, 14:24:58 pm »
Мерси милички  :wink:
Моят цикъл варира между 28 и 34 дни, така че... може и да ви объркам... :oops:
Температурата я меря орално с дигитален термометър, снощи поработихма и днес ще се постарая...
А тестове не мисля да правя, защото моя док каза че тестовете за ову, дори и "+" не значело че има ову, за това разчитам повече на БТ...

Много целувки на всикчи ви  :wink:
*

    lawyer

Re: Графиката на Снуки
« Отговор #4 -: Юни 09, 2008, 14:49:57 pm »
Миличка, и БТ не ти гарантира ову. Тестовете за ову са по-достоверни, т.к. отчитат хормона, който е "виновен" за цялата работа, а БТ много по лесно се влияе от външни фактори - преспиване в различни по температура помещения, алкохол, лекарства, час на измерване и пр. От своя гледна точка ти давам това мнение, тъй като два от месеците ову-то ми беше установено с УЗИ (ехографски преглед) и засякох резултатите от прегледите с тестовете - съвпадаха. На настоящата ми графика (от 16.05) се вижда тази проверка. УСПЕХ
*
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #5 -: Юни 09, 2008, 14:53:24 pm »
Съгласна съм с lawyer , да не говорим, че при мен и тестовете не показват + резултат. Добре, че е фоликуметрията, иначе ако разчитам на температура и тестове, съвсем няма да съм сигурна кога точно е овуто.
 
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #6 -: Юни 09, 2008, 19:34:39 pm »
Благодаря момичета  :oops: аз ви вярвам, ама док преди 2-3 цикъла каза че моя положителен ову тест не бил достоверен тъй като според него съм имала дисфункция на яйчниците, ама това е друга дълга история...  :wink:
и за това разчитам на температура, ЦС и някой и друг признак...  :wink:
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #7 -: Юни 10, 2008, 08:51:17 am »
Май ову-то ми не е било вчера, днес БТ ми е 36.4, както и вчера, предполагам че все още предстои ову, нали така???  :oops:
*
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #8 -: Юни 10, 2008, 08:52:59 am »
Май да, но не съм съвсем сигурна. Успех и да го уцелите :-)
 
*

    lawyer

Re: Графиката на Снуки
« Отговор #9 -: Юни 10, 2008, 10:32:20 am »
Мммм дааа, май е било на 14-тия ден, имате и сърчице тогава - дано това да е твоят месец
*
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #10 -: Юни 10, 2008, 10:42:09 am »
За всеки случай продължете със сърчицата и тези два-три дни.
 
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #11 -: Юни 10, 2008, 11:00:38 am »
Мила, виждам че мериш БТ орално, аз също, но ти задържаш ли термометъра след сигнала или веднага го махаш?
Това е важно, защото в началото и аз правех така и после разбрах че трябва да се задължа 3-4 мин. и след сигнала и след като взех да я измервам по този начин-значително се повиши.
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #12 -: Юни 11, 2008, 08:56:35 am »
Благодаря ви момичета!!!
Диме, аз май ти отговорих в "Искам бебе" /БГ мама/, но иначе този месец не съм задържала термометъра след сигнала, следващия вече ще го правя  :oops:

Момичета, според руския сайт-календар ми е отчел ову-то на 14 ден, вие съгласни ли сте?
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #13 -: Юни 11, 2008, 11:23:05 am »
Благодаря ви момичета!!!
Диме, аз май ти отговорих в "Искам бебе" /БГ мама/, но иначе този месец не съм задържала термометъра след сигнала, следващия вече ще го правя  :oops:
Момичета, според руския сайт-календар ми е отчел ову-то на 14 ден, вие съгласни ли сте?
Да , така беше, отговори ми :wink:
Аз мисля че сме на едно мнение с руския сайт :D а и днес БТ ти се е пакочила , така че :goodluck: :babyflips: :goodluck: :crossfingers: :goodluck:
Прегръдки :bighug:
« Последна редакция: Юни 11, 2008, 11:25:12 am от Dime »
*
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #14 -: Юни 11, 2008, 14:24:40 pm »
След днешната БТ, май овуто ти опредлено е били на 14 ден, уцелили сте и сърчицата, така че остава да ти стискаме палци за следващите две седмици :-)
 
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #15 -: Юни 11, 2008, 14:35:49 pm »
Мерси много прекрасни девойки!!! Толкова съм щастлива че ви има  :lol: :lol: :lol:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #16 -: Юни 11, 2008, 17:57:21 pm »
Успех и от мене мила и дано се сбъдне мечтата ти. :bfp: :crossfingers: :cheerleader:


*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #17 -: Юни 12, 2008, 17:54:04 pm »
Снуки,чудестна БТ днес-Браво :D
Стискаме палциииииииии :wink:
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #18 -: Юни 13, 2008, 08:32:00 am »
Благодаря ти миличка Диме!!!  :wink:
Благодаря Меги!!!
Благодаря Вени и Коци!!!
Re: Графиката на Снуки
« Отговор #19 -: Юни 16, 2008, 15:41:39 pm »
Здравейте момичета отново, графиката ми се развива по странен начин, можете ли да я коментирате  :ask: :bighug: :bighug: :bighug:

ето я тук:
http://www.babyplan.ru/profile/15706