0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моля Препоръчаите ми добър ендокринолог-гинеколог в Пловдив за предпочитене жена :oops:благодаря
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #1 -: Юни 06, 2008, 18:30:28 pm »
извинявай, ама май няма такава обединена специалност в медицината  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #2 -: Юни 06, 2008, 18:34:26 pm »
Защо,Мини,и аз съм чувала за такива специалисти!Не съм ходила,но...А може да няма такава специалност,просто те да са гинеколози специализирали в хормоналните проблеми.Но определено съм чувала за такива доктори.
За Пловдив обече не знам!
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #3 -: Юни 07, 2008, 07:52:34 am »
да определено има такива специалист в чужбина,А ако в бг няма извинявам се за неточността !!!Имам проблем с ТХС и женските хормони ,липса на овулация.Според вас какъв лекар трябва да посетя??струва ми се че всичко е свързано и ми се иска да отида при лекар които да  има поглед върху цялостния проблем.
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #4 -: Юни 07, 2008, 21:10:09 pm »
Ако правите опити за бебе отиди на доктор гинеколог, специалист по стерилитета,те са много добри и в хормоналната област.Ако искаш да е в Пловдив,то ти препоръчвам д-р Даскалов!
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #5 -: Юни 12, 2008, 02:22:10 am »
Samo pri d-r Stavrev v in-vitro klinika "Selena" ne hodi, zashtoto shte ti vzeme samo parite i bez da si za in-vitro shte te nakara da go napravish - tova e medicinata dnes - mnogo merkantilna i mnogo malko chovechna
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #6 -: Юни 17, 2008, 15:57:11 pm »
Моя колежка имаше същия проблем с липса на овулация.след операция при др.Велевски и стриктно изпълнение на неговите препоръки,сега чака бебе.Аз също съм му пациентка и съм много доволна от него.Кабинетът му се намира на П.Д.Петков където се кръстосва с Кап.Раичо на 2 ет.Успех.
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #7 -: Юни 17, 2008, 18:17:00 pm »
Моя колежка имаше същия проблем с липса на овулация.след операция при др.Велевски и стриктно изпълнение на неговите препоръки,сега чака бебе.Аз също съм му пациентка и съм много доволна от него.Кабинетът му се намира на П.Д.Петков където се кръстосва с Кап.Раичо на 2 ет.Успех.
Този др.Велевси какъв специалист е?Защото зависи и какъв е проблема!А ако не се знае проблема,то трябва специалист по стерилитета,за да го открие.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #8 -: Юни 17, 2008, 20:23:28 pm »
на ДРЗ се запознахме с д-р Улуг от турската клиника "Надежда"
той по специалност е "ендокринолог по репродуктивни проблеми"- това е ново направление и в България все още няма такива специалисти
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #9 -: Юни 17, 2008, 20:31:32 pm »
А трябва да има,защото се оказва,че хормоналните проблеми са над 50% от проблемите при стерилитет!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #10 -: Юни 17, 2008, 20:43:26 pm »
добре, ВиЛиЛи
на кого да кажа  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #11 -: Юни 17, 2008, 20:58:39 pm »
То на който трябва да се каже,него пък не го интересува,абе шантава работа в шантава държава! :lol:С шантави граждани и гражданки! :lol:
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #12 -: Юни 21, 2008, 12:30:07 pm »
След две годишно ходене по мъките в опити да забременея се отказах от гинеколозите и отидох на ендокринолог .Проблемите : липса на овулация , хиперфункция на  хипофизата и поликистоза.Резултата  :след 4 - 5 месеца бременна.Така и не стигнах до гинеколог.Добър ендокринолог е доц Орбецова
« Последна редакция: Юни 21, 2008, 12:33:05 pm от mari_pet »
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #13 -: Август 22, 2008, 11:10:03 am »
След две годишно ходене по мъките в опити да забременея се отказах от гинеколозите и отидох на ендокринолог .Проблемите : липса на овулация , хиперфункция на  хипофизата и поликистоза.Резултата  :след 4 - 5 месеца бременна.Така и не стигнах до гинеколог.Добър ендокринолог е доц Орбецова


МОЖЕ ЛИ ДА МИ НАПИШЕТЕ АДРЕСА НА ДОЦ.ОРБЕЦОВА.АКО НЕ ВИ ПРЕДСТАВЛЯВА ТРУДНОСТ И НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА НЕЯ.ЗАЩОТО СПЕШНО СЕ НУЖДАЯ ОТ КОНСУЛТАЦИИ С ДОБЪР ЕНДОКРИНОЛОГ.
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #14 -: Август 22, 2008, 14:56:34 pm »



МОЖЕ ЛИ ДА МИ НАПИШЕТЕ АДРЕСА НА ДОЦ.ОРБЕЦОВА.АКО НЕ ВИ ПРЕДСТАВЛЯВА ТРУДНОСТ И НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА НЕЯ.ЗАЩОТО СПЕШНО СЕ НУЖДАЯ ОТ КОНСУЛТАЦИИ С ДОБЪР ЕНДОКРИНОЛОГ.

[/quote]

Телефона е 032/968855 -там ще си запазиш час за нея.преглежда всеки вторник.Иначе е завеждаща ендокринологията във ВМИ Пловдив .Аз съм доволна от нея .Ако искаш ще ти пратя на лични и мобилния и да и звъннеш .
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #15 -: Август 22, 2008, 21:45:23 pm »
Мари,аз разбрах,че доцентката ще е отпуска до края на септември.Дали в частния кабинет ще приема през това време???
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #16 -: Август 22, 2008, 22:15:33 pm »
Мари,аз разбрах,че доцентката ще е отпуска до края на септември.Дали в частния кабинет ще приема през това време???

Вилили ,доцентката се връща на 15.09.Във вторник бях при нея .НЕ е много времето , може да се изчака
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #17 -: Август 22, 2008, 22:18:57 pm »
Благодаря ти,златна си! :DНаистина може да се изчака!!!
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #18 -: Август 28, 2008, 15:18:36 pm »
Благодаря ти,златна си! :DНаистина може да се изчака!!!

Но можеш да звъннеш да си запазиш час и сега.След и преди  отпуска наплива е голям.Трябваше да настоявам , че е спешно и че съм бременна ,за да мога я посетя преди отпуската й
*
Re: Добър ендокринолог-гинеколог Пловдив
« Отговор #19 -: Януари 25, 2011, 12:53:09 pm »
Отдавна не е писано в темата, но да попитам - има ли пациентки на проф. Павлов и какви са ви впечатленията? Колебая се при него ли да си запиша час или при доц. Орбецова?
Благодаря предварително!