0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

искам съвет
« -: Май 28, 2008, 13:40:46 pm »
Здравейте на всички,аз съм нова в този форум,но го чета с интерес и виждам че има и други момичета с проблеми като моите  :(.Имам два последователни аборти,плюс това имам и поликистозни яичници.четох много за тези проблеми,но още не мога да разбера каква е причината за това.Какви изследвания се правят и някои има ли познат лекар да ме насочи.Страхувам се вече на какъв ще попадна,много съм разочарована от отношението към мен,МОЛЯ НЯКОИ АКО ИМА ПОЗНАТ СПЕЦИАЛИСТ НЕКА МИ ПИШЕ!БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

« Последна редакция: Юни 01, 2008, 17:05:04 pm от mini »
*
Re: искам савет
« Отговор #1 -: Май 28, 2008, 13:48:15 pm »
Добре е да направиш имунологични и генетични изследвания.
Хормони също-най-вече прогестерон.
За кой град търсиш лекар?
*
Re: искам савет
« Отговор #2 -: Юни 01, 2008, 16:37:02 pm »
Като за начало можеш да отидеш при д-р Тодорова, ендокринолог. Защото проблемът с поликистозните яйчници е хормонален и тя може да ти помогне. Много отзивчив и мил човек е. Затова, че е компетентен специалист, е излишно да пиша. Аз лично съм много доволна от контактите ми с нея. Доколко знам, тя поддържа връзка с доц. Конова, имунолог, също много добър специалист.
Координати на д-р Тодорова - тел. 952 36 00 частен кабинет, 0888 408 203 личен мобилен. Адрес на кабинета: бул. Пенчо Славейков 18.
Успех!
И пиши как се развиват нещата при теб...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: искам савет
« Отговор #3 -: Юни 01, 2008, 16:41:21 pm »
 Каква е била причината за абортите? Моя съвет е да направиш имунологични и генетични изследвания! Обърни се към доц. Конова от КИРМ - Плевен!
 Успех!