0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ra4ela77

цигари и противозачатачни
« -: Май 24, 2008, 15:13:25 pm »
опасно ли е да пуша и пия противозачатачни
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: цигари и противозачатачни
« Отговор #1 -: Май 24, 2008, 15:28:14 pm »
А как точно ги пушиш противозачатъчните?  :lol: Шегувам се!

Вредно е да се приемат противозачатъчни и да се пуши, освен, че само по себе си тютюнопушенето е вредно.

 
Има доста инормация, можеш да потърсиш и по-подробна, тук, на страниците на Зачатие също, има цяла тема за тютюнопушенето, а ако пуснеш търсачката, ще намериш доста неща!

Поздрави!
Re: цигари и противозачатачни
« Отговор #2 -: Май 25, 2008, 10:13:50 am »
 Само по себе си тютюнопушенето е вредно , но не мисля че има някакъв проблем да пушиш , докато ги пиеш. Зная , че алкохола увеличава или намалява действието на определени лекарства , но за тютюнопушенето не съм чувала.
Re: цигари и противозачатачни
« Отговор #3 -: Май 25, 2008, 10:17:13 am »
Само по себе си тютюнопушенето е вредно , но не мисля че има някакъв проблем да пушиш , докато ги пиеш. Зная , че алкохола увеличава или намалява действието на определени лекарства , но за тютюнопушенето не съм чувала.

Аха, да, само дето тази комбинация увеличава значително риска от сърдечно-съдови проблеми... виж тук

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: цигари и противозачатачни
« Отговор #4 -: Май 25, 2008, 10:25:08 am »
Само по себе си тютюнопушенето е вредно , но не мисля че има някакъв проблем да пушиш , докато ги пиеш. Зная , че алкохола увеличава или намалява действието на определени лекарства , но за тютюнопушенето не съм чувала.

Аха, да, само дето тази комбинация увеличава значително риска от сърдечно-съдови проблеми... виж тук
Благодаря ти! Не знаех , че има такава зависимост.
Re: цигари и противозачатачни
« Отговор #5 -: Май 27, 2008, 13:20:07 pm »
Аз също разбрах от моята гинка, че е противопоказно пушенето при прием на противозачатъчни...задължително се консултирай с лекар
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца