0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #540 -: Септември 05, 2009, 09:41:05 am »
Alek_stz,успех!Стискам палци!Пиши като мине прегледа..  :wink:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #541 -: Септември 05, 2009, 20:14:01 pm »
Здравейте и от мен и аз чакам да разбера дали съм бременна, но за мен е многооооо рано още. :lol: Дано да е станало бебето.
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #542 -: Септември 05, 2009, 20:29:12 pm »
Доста от рано си почнала с тестовете за бременност  :lol:,явно си много нетърпелива.Хубаво ще е да си мериш и БТ.Успех стискам палци да е станало  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #543 -: Септември 06, 2009, 15:55:01 pm »
Според мен може да направиш вече тест, но пак не е сигурно дали ще ти покаже най-добре да има закъснение и тогава вече да се правят  тестове.Твърде е възможно да си бременна.
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #544 -: Септември 06, 2009, 15:55:48 pm »
Здравей nn спореда ме е хубаво да изчакаш закъснени,ей го къде е 9 ти :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #545 -: Септември 07, 2009, 13:37:56 pm »
Здравейте момичета,
 аз съм nn вчера ви писах за молба кога да си направя тест, след това нещо се случи :( и ми се изтриха съобщенията, както и да е
е направих си два теста единия престо с бледа втора черта и другия Шуар Чек пак така бледа втора черта, но никога до сега не ми се беше появявало втората чертичка. Снощи от вълнение не можах да заспя
дали има нещо ? аз мисля че да,но ви как мислите. надявам всичко да е наред и да не ми дойде на 09.09.09

поздрави

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #546 -: Септември 07, 2009, 13:39:46 pm »
Щом има втора черта макар и бледа ти казвам на ушенце едни тихичко честито,и леки и безпроблемни 9 месе  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #547 -: Септември 07, 2009, 13:43:05 pm »
Щом има втора черта макар и бледа ти казвам на ушенце едни тихичко честито,и леки и безпроблемни 9 месе  :wink:


едно тихичко благодаря

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #548 -: Септември 07, 2009, 16:52:27 pm »
Според мен си бременна.Честито дано и аз този месец да те последвам.Лека и безпроблема бременност  ти желая.
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #549 -: Септември 07, 2009, 16:53:57 pm »
Aemi ти кога очакваш М?За да знам за кога да стискам силно палчета  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #550 -: Септември 07, 2009, 17:24:21 pm »
Ние с теб сме заедно само че моя цикъл е през 30-31 дни и трябва да ми дойде на 16.08, но се надявам да не ми доиде де... :D
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #551 -: Септември 07, 2009, 18:23:04 pm »
Хахаххаха сладур мерси за двата отговора,ама така е като съм разсеяна и недоглеждам  8O :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #552 -: Септември 07, 2009, 18:37:38 pm »
Аз съм нова тук и дано да съм ти на късмет този месец.
   Подай ръка, може би някой има нужда!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #553 -: Септември 07, 2009, 20:11:38 pm »
момичета благодаря за хубавите пожелания, желая и на вас в най скоро време да си имате по една точица :), аз имах късмет и може би противозачатъчните който пих 5 г бяха от полза не знам , сега с нетърпение чакам да не ми дойде въпреки че видях двете чертички, искам да съм сигурна, за да зарадвам родители и приятели, все още е тайна само вие знаете   :youwoman: :) знаете ли кога трябва да отида на гинеколог, четах някъде за 10 дни след очакваната М

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #554 -: Септември 07, 2009, 20:14:26 pm »
ranan тихичко честито мила.Да след 10 дни закъснение може да отидеш.Успех и пиши как си  :D
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #555 -: Септември 07, 2009, 20:22:02 pm »
интересното е че имам признаци като леки болки ниско долу, чести посещения в тоалетната  и постоянен глад, но не ми се гади , не повръщам , а всички ми викаха че това са първите симптоми, за това ми е малко странно :) но се радвам че не ми се гади и се надявам да ги нямам :)  :bighug: :)


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #556 -: Септември 07, 2009, 20:24:26 pm »
Оооооооооо не бързай аз съм в края на 8-ма седмица и започна да ми се гади преди 10-ина дни.С първата ми бременност не ми се е гадело изобщо  :wink:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #557 -: Септември 07, 2009, 20:26:52 pm »
Оооооооооо не бързай аз съм в края на 8-ма седмица и започна да ми се гади преди 10-ина дни.С първата ми бременност не ми се е гадело изобщо  :wink:

надявам се и аз да имам твоя късмет :) но всичко си заслужава бих изтърпяла всичко, за да взема в ръце малкото човече :) мн съм ентусиазирана дано всичко се развие добре

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #558 -: Септември 09, 2009, 13:36:08 pm »
renan честито и от мен, миличка!
Исках само да те попитам освен болки ниско долу имаш ли болезнени гърди(това уж бил най-сигурният признак)? сори за оффа
Относно гаденето-не е задължително миличка  :wink: Дано твоята бременност бъде лека и безпроблемна!
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
*

    doncheva

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #559 -: Септември 10, 2009, 10:36:25 am »
Здравейте имам един въпрос?Последниа ми цикъл беше на 24.09 от вчера ме болят гърдите дали е възможно да съм бременна и да чувствам симптоми от сега?цикълът ми е чак след 10дена?Благодаря предварително