0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета. От три години се лекуваме от бактерии ентерококи и трихомони. Изпихме какви ли не антибиотици ,предписани от специалист. Правихме и инвитро, неуспешно. От тогава пак антибиотици и секс само с презерватив. На последните изследвания, Пак същите плачевни  резолтати.
 Чух за доцент Хлебаров и неговите еликсири. Ходих при него и каза ,че има надежда с неговите билки. Някоя ходила ли е при него? Има ли резолтат?
aevin - резултати от билки надали ще има, защото толкова упорити бактерии не се лекуват от билки, в които активното вещество не е концентрирано.
Единствено, бихте могли да си повишите имунитета, нищо повече....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Майка ми ги пи доста време, не мога да кажа, че имаШе някакво подобрение. БеШе ме принудила и аz да ги пия и дали от тях или просто беШе случайност, но пролактинът ми се вдигна доста и ги спрях. Да не говорим, че не ми помогнаха. А и са отвратителни на вкус.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Здравейте момичета. От три години се лекуваме от бактерии ентерококи и трихомони. Изпихме какви ли не антибиотици ,предписани от специалист. Правихме и инвитро, неуспешно. От тогава пак антибиотици и секс само с презерватив. На последните изследвания, Пак същите плачевни  резолтати.
 Чух за доцент Хлебаров и неговите еликсири. Ходих при него и каза ,че има надежда с неговите билки. Някоя ходила ли е при него? Има ли резолтат?

Не искам да прозвучи несериозно но резултатите на съпруга ми от теста на хламидия се негативизираха след приема на билките на Хлебаров.
След един прием на антибиотици резултатите бяха положителни.

Аз също пих заедно с него и нямах никакви оплаквания.

По стечения на обстоятелствата бяхме в една и съща стая с момиче в " Майчин дом "    ,тя ми сподели, че едва след приема на елексирите   се е излекувала. Въщност от нея научих за тях.

Успех!

 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън