0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Координати на д-р Милен Кацаров
« -: Май 20, 2008, 08:39:57 am »
Здравейте момичета,
Имам спешна нужда от някакъв GSM на д-р Кацаров. Преди време го имах,но със стария ми телефон си заминаха и номерата, а сега въпреки търсенето не намирам GSM-а на доктора. Ще съм благодарна на всякаква допълнителна информация и за приема при него към момента, дали е тук, колко се чака и т.н, ако някой има такава.
Предварително Ви благодаря.
Re: Координати на д-р Милен Кацаров
« Отговор #1 -: Май 20, 2008, 21:24:31 pm »
Здравей,
Това е мобилния на Кацаров (или по-скоро на сестрата) ***. Имам и още един ***. Мисля, че приема сряда и петък следобед, но не съм сигурна. Звъннете и ще ви кажат.
Успех.
« Последна редакция: Май 21, 2008, 07:45:25 am от mini »
Re: Координати на д-р Милен Кацаров
« Отговор #2 -: Май 20, 2008, 22:50:20 pm »
GSM-a му *** ,приема понеделнлк и сряда след 14.00 4аса.С предварително записване.
« Последна редакция: Май 21, 2008, 07:45:08 am от mini »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Координати на д-р Милен Кацаров
« Отговор #3 -: Май 21, 2008, 07:41:46 am »
Момичета, имате ли разрешение от доктор Кацаров да му публикувате мобилния телефон в интернет?
http://andrologia.hit.bg/ това са координатите на кабинета и служебния телефон
По принцип без знанието му не е редно да го публикувате, или по-добре си го разменяйте на ЛС. Благодаря ви.
« Последна редакция: Май 21, 2008, 07:44:47 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Координати на д-р Милен Кацаров
« Отговор #4 -: Май 21, 2008, 14:19:26 pm »
Mini, съжалвам, ако съм нарушила с нещо правилата на форума. По принцип мобилните телефони, които давам не са лични на д-р Кацаров, така че не вярвам, че би имал нещо против, точно обратното.
Но за в бъдеще ще знам да не давам координати!
Още веднъж се извинявам. Само се опитвах да помогна... :oops:
Re: Координати на д-р Милен Кацаров
« Отговор #5 -: Май 21, 2008, 22:04:59 pm »
И аз се извинявам! :oops:
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!