0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #180 -: Ноември 13, 2008, 19:34:00 pm »
Наистина си е нашествие.  :lol: Май такова не е имало от миналогодишната лятна серия ин витро. Добре дошли на всички и спокойна бременност!

За списъчето - термин 15.04.09, две девойки чакаме.
  09.11.2007
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #181 -: Ноември 14, 2008, 12:44:36 pm »
  Вчера бяхме на преглед при д-р Даскалов.Чакаме момченце и вероятно момиченце.Доктора каза да почакаме още малко ,да видим на второто дали няма да му порасне нещо :) ,но засега е момиче! Бебоците са добре,изписаха ми витамини,желязо и зимафлуор.И маточната шийка е  много добре според док.
  Това е от нас засега.

  Ако правите списък,мисля че термина ни е 23.04.09.(лентичката ми с два дена изостава и не мога да я оправя  :oops:)
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #182 -: Ноември 14, 2008, 15:00:24 pm »
Добре дошли на бъдещи двойни и тройни майчета! :D
Много ви се радвам на всичките,
спокойна бременост ви желая!
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #183 -: Ноември 14, 2008, 15:16:00 pm »
О, колко нови близнашки попълнения ще имаме  :D
Добре дошли на всички и да устискате до края!
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #184 -: Ноември 14, 2008, 20:27:56 pm »
Добре дошли на новите близнашки мами и от нас :). Много ви се радвам!
Аз да ви кажа че сме анемични, пием железни препарати но нещо не им понасят - изриват се или често акат или и двете. Пихме и капки и сиропчета, но всички съдържат разни помощни вещества ароматизатори, консерванти и оцветители, които не им вляят добре. Сега минахме на хомеопатия и билки и ще видим как ще е.
За сега това е от нас, до скоро

*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #185 -: Ноември 18, 2008, 15:15:53 pm »
Здравейте на всички и от нас! И ние с моите мишлета се движим добре за месеците ни, но са доста шавливи и изобщо не ме оставят да спя вечер! :D Вече започнах да пазарувам по малко и да се подготвяме из къщи, ама да ви кажа честно останах много разочарована от това,че отхвърлиха предложението за увеличаване на болничните след раждане от 9 на 12 месеца. То не че имаше големи надежда, ама все пак щеше да е многооооооо хубаво!  :? Благодарим за топлото посрещане и се радвам, че има толкова много двойни мами!!! Лека бременност на всички!
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #186 -: Ноември 18, 2008, 17:01:10 pm »
Здравей,bo.Нямаш лентичка коя седмица си? :wink:
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #187 -: Ноември 18, 2008, 22:11:36 pm »
Здравей asi73, да, наистина нямам лентичка, защото така и не успях да я сложа  :? Сега съм в края на 21-ва седмица.
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #188 -: Ноември 19, 2008, 09:24:00 am »
 Бо,ти кога запона да ги усещаш твоите мишлета? :) Това е най-малкото нещо, което ме притеснява, ама все пак ,до кога е нормално да не ги усещам. Коремът ми вече расте доста бързо,а не бих казала че нещо усещам.
 Това за болничните го разбрах, за съжаление, така ще е .Но съобщиха за някакви 220 лв, които ставали от април месец 240.Това за месеците след болничния ли се отнася ?
 Поздрави на всички !
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #189 -: Ноември 19, 2008, 11:43:46 am »
Здравей Svejo, ами що се отнася до това кога започнах да усещам мъниците..., ами при мен беше рано, към края на втория месец, но се усеща много слабо! Не се притеснявай излишно, защото много зависи как и къде са се мушнали твоите бебоци! :lol: При мен единия е доста ниско и точно затова го усещам най-много, докато втория е много по-тих и кротък. Растенето на коремчето също е много индиидуално, аз се бях притеснила,че ще се търкалям, защото още в първите месеци си ми личеше осезаемо, а сега бих казала даже,че за двама мълчугана дори не ми личи хихихи Дано да не наваксам накрая, че при мен качването на много килограми е голям проблем и се старая да внимавам, но не и да се лишавам. Иначе те разбирам идеално относно притесненията, аз много добре знам какво е, особено когато ги чакаш толкова дълго! При мен първите месеци бяха някакъв същински кошмар, но за мое щастие всичко отмина и дано си е останало там! Така че не се притеснявай, мисли позитивно и ако мога да ти бъда полезна с нещо винаги съм насреща!
*
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #190 -: Ноември 19, 2008, 13:45:04 pm »
240 лв е сумата след изтичането на 315-те дни. Ядосана съм ,че близнаците ги бройкат за 1 дете. Как се гледат с 240 лв. 2 деца? За 3 поне има проект "Мулти мама", което е все нещо.
Не се притеснявайте за килата. Аз качвах по кило на седмица, а не ядях по много. Бях качила 29 общо. Сега съм 2 по-малко отпреди да забременея. Ще ги свалите за нула време.
Нормално е да се усети към 16-18 седм., но може и към 20та. Аз ги усетих ясно в 16та. Преди това само бълбукаха  :lol: Може да ги усещаш, но не знаеш какво да очакваш, така че спокойно.
Re: Близнашка тема - 4 част
« Отговор #191 -: Ноември 19, 2008, 16:14:02 pm »
Аз ги усетих като гъделичкане и пърхане в 17 г.с., а днес направо си ме шутираха сутринта или се протягаха май. Изкарах си ангелите докато разбера какво е сега това, нова болежка ли що ли. Матката ми е доста напрегната тия дни и имам контракции и затова съм леко паникьосана. Ходих днес при д-р Сигридов на проверка, всичко изглежда наред, увеличи ми дозата на магнезия.
  09.11.2007