0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета!
Другата седмица ми предстои цв.снимка при доц. Маркова и ме интересува как точно протича процедурата при нея.Правила съм хидротубация за която не искам да си спомням-беше ужасно болезнена.Маркова ми каза че най-вероятно е от налягането ,тъй като при хидротубация се вкарвало значително по-голямо количество течност.Също така ми каза, че имат апарат с който вкарвали контраста направо в тръбите(а не първо в матката)  и тя нямало да контрахира от издуването.Това го чувам за първи път.Аз пък знам, че цветната снимка е по-болезнена от хидротубацията и направо изпадам в паника.Щяли да ми бият обезболяващи, не разбрах тояно какви.Надявам се някой който скоро е правил цветна снимка при доц.Маркова да ми пише.
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Цветна снимка в Майчин дом при доц.Маркова
« Отговор #1 -: Май 19, 2008, 19:49:35 pm »
Здравей,аз преди месец и половина правих цветна снимка в Майчин дом,но не при Маркова,а при Капка Атанасова,това ми е втората цветна снимка предната беше в АГ преди 4год.Честно казано боли,но се търпи,на мен не са ми слагали никакви обезболяващи и втория път може би защото бях подготвена,но като че ли по-малко ме болеше,всъщност силната болка е докато вкарват контраста и след това два дни леко ме срязваше ниско долу,но не кой знае колко.Абе не е толкова страшно,но определено контраста ми го вкарваха не с апарат ами с шулци мисля,че се казва.Не се плаши всичко трае не по-вече от 5 мин.,поне аз така мисля.Успех и няма нищо страшно бързо ще мине и ще забравиш даже че те е боляло.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"