0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #20 -: Май 12, 2008, 22:08:49 pm »
mini, как е Ник? Дано се възстанови скоро и резултата да е положителен  :D.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #21 -: Май 12, 2008, 22:11:32 pm »
mini, как е Ник? Стискам палци за бързо възстановяване и положителни резултати наесен :wink:. Поздрави го!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #22 -: Май 12, 2008, 22:20:36 pm »
Добре е, утре го изписват, още одеве като отидох ми се обади да ми каже, че иска кроасани  :lol:
Резултатите ще видим след 3 месеца  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #23 -: Май 12, 2008, 22:23:44 pm »
Това с откраднатата бебешка количка много често си го мисля...Много неприятно! Важното е бебчето да е здраво, пък и 5 колички ще й купите. Но тез хора, дето крадат така, не ги разбирам...

Мини, браво! Бързо възстановяване сега!

Много здраве за всички деца и родители и много нови бременни теми!
Alexandra
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #24 -: Май 12, 2008, 23:01:31 pm »
Успешна и усмихната седмичка с много положителни тестове, здраво родени бебенца и усмихнати дечица и мами.  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #25 -: Май 12, 2008, 23:05:09 pm »
И аз малко със закъснение но все пак лека и усмихната седмица и от мен!!!
*
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #26 -: Май 12, 2008, 23:10:56 pm »
Аничка, а не е ли възможно това на срамните устни да е от обърнат косъм? Аз имах такъв случай, и то по време на бременността. Отидох на кожен лекар. Първоначало не давах да ми сложат упойка, но след като го сцепиха се разбра, че косъмът няма да излезе лесно и се наложи да ми сложат лидокаин. Провери и тази възможност. Още повече, че кръвните изследвания са ок.

Бързо да оздравяват болните, за да се наслаждават на чудесната седмица!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #27 -: Май 12, 2008, 23:24:17 pm »
Добре е, утре го изписват, още одеве като отидох ми се обади да ми каже, че иска кроасани  :lol:
Резултатите ще видим след 3 месеца  :wink:


Три-три, щом казвате :wink:.

Къде изчезна wassilena?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #28 -: Май 13, 2008, 10:27:11 am »
Мини, бързо възстановяване на Ник!
Джам, абсолютно си права. Сега преглеждам онлайн магазините, за да избера някакъв инфраред термометър. За Мия само такъв ще свърши работа. Иначе тя продължава да няма никакви симптоми, но снощи плака ужасно повече от час пак имаше малко температура. Чудя се дали едни неизлезли кътници не се намесват в цялата картинка. Подути са от много време. Ако и днес продължи така, ще я водя на лекар да й пуснат някакви изследвания.
<br />[link=http:
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #29 -: Май 13, 2008, 10:39:49 am »
Мини, поздрави героя и от нас! Три месеца не са толкова много :wink:
Миленка, съжалявам за това, което си преживяла. Важното е, че Мишето си е при тебе, пък другото... Наглостта на хората е безкрайна! :x
Мия, да се оправяте бързо. Аз вече имам един взет страх от такава температура. Момичетата са ти казали за температурата.
Аничка, и на тебе да минава бързо! Много е неприятно, аз имах същото, но беше обърнат косъм.
Понеже днес е суперско временце, ние пак ще се отдадем на садене на цветя с малката помощничка. След като насадихме "лука" /гладиолите/, сега сме на саксии. Обръщаме ги с цветето надолу и директно забождаме в земята.  :wink: :lol:
Весела и слънчева седмица на всички!
*
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #30 -: Май 13, 2008, 11:14:07 am »
sia ,
не е обърнат косъм, нали вчера бях на прегелед.Още след първото мазане се пукна подутината и изтече доста гной  :( Дължало се било на спад в имунната система, затова сега се чудя с какво да я засилвам... пия само бирена мая, обогатена с витамини.

Момичета, някой чувал ли е нещо за увеличение на цените при Стаменов? Вчера мъжът ми ходи за спермограма, за да видим как е положението след миналогодишната операция и са му взели 40 лв за обикновена.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #31 -: Май 14, 2008, 16:32:55 pm »
Повдигам темичката. :)
Ние днес присъствахме на празненството по случай навършването на 120 години в зоопарка. Страхотна разходка си направихме. :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #32 -: Май 14, 2008, 19:05:32 pm »
Имам гореща молба към момичетата от Варна! Моля да ми препоръчате кадърен (такъв, че да отговаря на нашите тук високи изисквания :wink:) педиатър, работещ в частен кабинет.
Гане, твоята приятелка все още ли работи на старото място?...Държа да е педиатър и с частна практика, защото ще го посетим само при належаща нужда и не искам да висим пред някой кабинет в държавна болница, ако не дай се боже се разболеем.

Също - при инциденти като падане и нараняване, счупване на крайник, изгаряне, прорезна рана и разни други спешни случаи - къде се ходи (за Варна).
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #33 -: Май 14, 2008, 20:10:10 pm »
Цветенце, да все още си работи където и преди. Може да дойде и на място, ако се наложи.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #34 -: Май 14, 2008, 23:17:36 pm »
Също - при инциденти като падане и нараняване, счупване на крайник, изгаряне, прорезна рана и разни други спешни случаи - къде се ходи (за Варна).

Цветенце, Окръжна болница спешния център. На Елица и се извади ръката от лакътната става, педиатърката ни прати там. Нямам забележки.
*
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #35 -: Май 14, 2008, 23:44:11 pm »
момичета, благодаря!

боровинка, как стана това изваждане?
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #36 -: Май 15, 2008, 09:08:40 am »
Много здраве на всички мами и дечица! Най-сетне слънцето изгря и ще се разтръгнем пак по разходки. Аз много се радвам на хубавото време, ама да видим дали моят синковец ще иска да стои в количката или ще продължава да реве в нея.

Не мога да не ви разкажа за последната ни консултация във вторник. Минаха стандартните процедури, втората доза Пентаксим и лекарката ме пита, дали съм започнала със зеленчуците. Тя е от тези, които захранват със сокче в началото на втория месец. Не съм и обяснявала, че детето ми още е само на кърма, защото не мисля, че е моя работа да я обучавам. Та казвам аз, че не, още не съм въвела зеленчуците. И тогава тя ми обясни как да ги въведа - значи вземам три картофа, сварявам ги и ги пасирам и към тях прибявам масло, малко сол и кибритена кутия обезсолено сирене...Иначе съм много доволна за другите неща от нея, ама бива ли такова невежество по отношение на захранването. След следващата консултация сигурно ще трябва да добавя и свинска пържола на скара към тази картофена гарнитура.   

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #37 -: Май 15, 2008, 10:04:03 am »
След следващата консултация сигурно ще трябва да добавя и свинска пържола на скара към тази картофена гарнитура.   
А след 2 месеца и биричка, че пържолката си върви с нея... :lol:
<br />[link=http:
*
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #38 -: Май 15, 2008, 10:52:23 am »
А след 2 месеца и биричка, че пържолката си върви с нея... :lol:
Хахахахаха и аз точно това се канех да напиша ;)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 12.05. - 18.05.
« Отговор #39 -: Май 15, 2008, 13:09:06 pm »
Скоро бяхме на консултация и чух пък моята педиатърка да казва на майка с бебенце, че по новите стандарти поради многото алергии вече препоръчва захранването да е след 5-6 месец. Особено на кърмените дечица. Идваше ми да я гушна. :D
Майката я попита пък що да лишава детето от ценните витамини на сокчетата  :x
Излязох и не чух продължението, но се радвам че малко по малко хората осъзнават и почват да се замислят.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0