0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #40 -: Април 29, 2008, 23:12:43 pm »
 
Фани, аз при Конова си бях пускала хормоните на щитовидната.

Ако имаш в предвид ТАТ,МАТ и Тиреотропния хормон и тях съм ги пускала при нея и са ми в норма.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #41 -: Април 29, 2008, 23:16:18 pm »
При д-р Каварджикова можеш да отидеш.

Ей, пак има проблем.
Моята публикация и на още 3 момичета (joli75, ketti и audifen)
остават между 1-ва и 2-ра страница.
Като отвориш "всички" се виждат, но иначе не.
« Последна редакция: Април 29, 2008, 23:20:05 pm от eganeva »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #42 -: Април 29, 2008, 23:19:27 pm »
А, и надявам се скоро да се видим на по кафе... :D  :coffee:

   :D Еха,Петенце!Ще те чакам с нетърпение!Ама ще се видим на по няколко бирки! :wink: :bighug:


При д-р Каварджикова можеш да отидеш.

  Жени,дай някакви координати на тази докторка,може и на лични,ако е проблем тука. :hug2:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #43 -: Април 29, 2008, 23:23:32 pm »
Обърках, не Каварджикова...а Деведжиева.
В МЦ "Младост" е.
« Последна редакция: Април 29, 2008, 23:26:52 pm от eganeva »
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #44 -: Април 29, 2008, 23:31:47 pm »
Баракудка :bighug:следващият път ще е твоят yahoo_17
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #45 -: Април 29, 2008, 23:33:45 pm »
Фани, виж тук:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=127257.0;all

Ако избереш Деведжиева, ето телефон:

д-р Деведжиева, поликлиника "Младост", 052/555529
« Последна редакция: Април 29, 2008, 23:42:22 pm от eganeva »
*
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #46 -: Април 30, 2008, 11:10:48 am »
А SDI тест правихте ли? Понякога причина да спре да се развива ембриона са именно лоши показатели при SDI тест. Като лошите показатели могат да бъдат и без изобщо да има пробнлем при мъжа, както беше при нас.
Успех ти желая;-))
*
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #47 -: Април 30, 2008, 11:10:48 am »
 Бари, съжалявам, че първият ти опит е завършил с неуспех! Но аз знам, че ти няма да се предадеш!
 Исках да кажа нещо. Може и да се повтарям. Да, ние правим всичко необходимо, за да успеем- куп изследвания, избираме най-добрия лекар, той ползва най-добрата техника, организмът ни отговаря отлично на лекарствата. Оттам нататък вече нещата не зависят от нас- природата си казва думата.Не можем да кажем защо не сме успели, но сме направили всичко необходимо.
 Ето -и при мен нещата стояха така: перфектни изследвания, добър отговор на яйчниците, стопроцентово оплождане, идеални бластоцисти. Аз вече веднъж съм износвала дете, съответно-по-големи шансове за забременяване. Изобщо-прекрасна картина! Но...неуспех!
 Всички си блъскаме главите защо, даже се самообвиняваме /от което няма никаква полза/.Ама сега защо, какво направих, къде сгрешихме...Няма смисъл.
 Трябва да гледаме напред и това е! Следващият път ще стане!
 Прегръщам те и най-искрено ти го желая!
*
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #48 -: Април 30, 2008, 11:47:57 am »
Хе,хе,mimi26,разсмя ме! :D Ами аз се разболявам като лежа!Обичам движението!При първият опит почивах една седмица в къщи,след това ходих на работа през ден.Чувствах се добре.Не мисля,че лежането е ключа към успеха и все пак благодаря за съвета,може пък за следващия опит друг акъл да ми дойде. :D А,и не случайно съм писала,че по време на цялата процедура съм шофирала(почти всеки ден,разбира се много-внимателно). :wink:
:lol: :lol: :lol: Радвам се, че поне успях да те разсмея  :lol:
Дано тогава наистина да ти дойде другия акъл  :wink: Трябва да свикваш с лежането, няма само на мен да ми е гадно  :wink: А и за шофирането - това движение във Варна си е стрес. И аз преди не слизах от колата, обаче сега... Вече 7 месеца не съм сядала зад волана.
Абе ще обикаляме с теб догодина Морската с количките, ще видиш  :bighug:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #49 -: Април 30, 2008, 11:49:12 am »
А SDI тест правихте ли? Понякога причина да спре да се развива ембриона са именно лоши показатели при SDI тест.

  Да бе мила,правихме!Дори имаме препоръка от доц.Конова,че моят човек е подходящ за донор.Добри са му показателите на този тест.

  П.П.Момичета,има проблем със темата,сигнализирах на BEAST.За да изчетете всички отговори и във правилен ред е необходимо да отворите темата със бутон "ВСИЧКИ",само така показва всички постове.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #50 -: Април 30, 2008, 15:17:50 pm »
П.П.Момичета,има проблем със темата,сигнализирах на BEAST.За да изчетете всички отговори и във правилен ред е необходимо да отворите темата със бутон "ВСИЧКИ",само така показва всички постове.

   Beast,благодаря ти!Вече всичко е наред! :thankyousign:


  Да, ние правим всичко необходимо, за да успеем- куп изследвания, избираме най-добрия лекар, той ползва най-добрата техника, организмът ни отговаря отлично на лекарствата. Оттам нататък вече нещата не зависят от нас- природата си казва думата....Всички си блъскаме главите защо, даже се самообвиняваме /от което няма никаква полза/.Ама сега защо, какво направих, къде сгрешихме...Няма смисъл.
 Трябва да гледаме напред и това е! Следващият път ще стане!

   :D Жеки,абсолютно си права!Не смятам да се вманиачавам в търсене на причината,а ще следвам стриктно съветите на доктора(в който имам безгранично доверие).Сега хубаво ще се "нарелаксирам" и живот и здраве,когато му дойде времето продължаваме напред със следващия опит!А,пък кой знае до тогава...стават чудеса! :wink:

        :grouphug: Момичета още веднъж ви благодаря за подкрепата!Прекрасни сте! :grouphug:
*
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #51 -: Април 30, 2008, 21:08:26 pm »
Mimi26,а бе да ти кажа и лежането хич не е гаранция (поне не при всеки) - аз и двата пъти като си полежавах повечко,какво стана - нищо :?  Третия път съм решила да си ходя на работа,поне да ми минава по-бързо времето :wink:

Фани,радвам се много,че вече си по-добре - звучиш ми много оптимистично и това страшно ме радва,да знаеш!Прегръщам те много! :hug2:
 Хайде ще се видим скоро на биричка :beerdr: (само да спрат тия пусти дъждове и да се позатопли вече стабилно!)


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #52 -: Април 30, 2008, 21:35:34 pm »
Фани,радвам се много,че вече си по-добре - звучиш ми много оптимистично и това страшно ме радва,да знаеш!...Хайде ще се видим скоро на биричка :beerdr: (само да спрат тия пусти дъждове и да се позатопли вече стабилно!)

 Таничка,нали! :D Аз пък си мислех,на психолог да ходя,дори го обсъждах сериозно със милото и майка ми...много бях отчаяна...ама то пък бързо се взех в ръце.Наистина ми мина,преодолях го някак си(с помоща на вас и някои книги)...щастлива съм,че осъзнах... че вярвам все още във успеха.Дано всички успеем!За биричка ВИНАГИ ГОТОВ ! :wink:
*
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #53 -: Май 01, 2008, 08:27:03 am »
Баракуда,от сърце ти желая следващия път да успееш! yahoo_17

Цитат
...щастлива съм,че осъзнах... че вярвам все още във успеха.
Това е много хубаво!Трябва да вярваме!Без вяра сме за никъде.
Искрената вяра,че всичко ще бъде наред ми е помагала,когато всичко е изглеждало безнадежно.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #54 -: Май 01, 2008, 16:17:44 pm »
За биричка ВИНАГИ ГОТОВ! :wink:

Оооо да, отдавна не сме се събирали!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #55 -: Май 02, 2008, 00:46:32 am »
Фани, съжалявам, но поне имплантацията е дала индикация, че е възможно и че скоро чудото ще се случи и при теб! Прегръщам те и ти желая много вяра, за да успееш пак!
П.С. Идвам си след 12 юни и много ми се иска да се съберем всички да се напием :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #56 -: Май 02, 2008, 16:24:09 pm »
Съжалявам за неуспеха и стискам палци следващия опит да бъде успешен и носещ само положителни емоции.
Искам да напиша две думи в защита на меногона от собствения си опит. Писала съм тук, но беше доста отдавна. Имам три опита, първите два с Пурегон, последният, успешният с Меногон. Моят доктор пък каза, че Меногонът при него дава много добри резултати и че вече не се предпочитат препаратите с чисто ФСХ, какъвто е Пурегона, а такива, които съдържат и другия хормон. Във Варна наистина недолюбват Меногона, незнайно защо. Всъщност не знам каква е цената на Фостимона, по мое време /2004/ нямаше. Когато правих опит във Варна /втория път/, изобщо не допуснаха и да помисля за въпросния Меногон, много бил лош и некачествен. Иначе и в трите опита резултатите откъм яйцеклетки бяха идентични - по 4 броя общо.
Не знам как стои въпроса с медикаментите, но цените им наистина са доста солени. Когато тръгнах да правя трети опит, вече правех и сметки -да имам пари и за още един опит, това ме крепеше през цялото време, че имам още една възможност...
Сега със здравната каса нещата вече сигурно са по-различни. Каквото и да решите с доктора, пожелавам ти да си спокойна и да имаш късмет в процедурата. Стискам палци от сърце!
*
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #57 -: Май 02, 2008, 16:39:18 pm »
Съжалявам за неуспеха и стискам палци следващия опит да бъде успешен и носещ само положителни емоции.
Искам да напиша две думи в защита на меногона от собствения си опит. Писала съм тук, но беше доста отдавна. Имам три опита, първите два с Пурегон, последният, успешният с Меногон. Моят доктор пък каза, че Меногонът при него дава много добри резултати и че вече не се предпочитат препаратите с чисто ФСХ, какъвто е Пурегона, а такива, които съдържат и другия хормон. Във Варна наистина недолюбват Меногона, незнайно защо. Всъщност не знам каква е цената на Фостимона, по мое време /2004/ нямаше. Когато правих опит във Варна /втория път/, изобщо не допуснаха и да помисля за въпросния Меногон, много бил лош и некачествен. Иначе и в трите опита резултатите откъм яйцеклетки бяха идентични - по 4 броя общо.
Не знам как стои въпроса с медикаментите, но цените им наистина са доста солени. Когато тръгнах да правя трети опит, вече правех и сметки -да имам пари и за още един опит, това ме крепеше през цялото време, че имам още една възможност...
Сега със здравната каса нещата вече сигурно са по-различни. Каквото и да решите с доктора, пожелавам ти да си спокойна и да имаш късмет в процедурата. Стискам палци от сърце!

Моя приятелка прави инвитро сега с Меногон при същата лекарка, при която бях и аз. Верно е че предпочитат Пурегон, но момичето отиде, пита дали може да й изпишат нещо по-ефтинко, и всъщност най-ефтиното, и докторката й изписа Меногон.Стимулацията мина много добре и приятелката ми направи около 25 яйцеклетки.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #58 -: Май 02, 2008, 18:54:43 pm »
За биричка ВИНАГИ ГОТОВ! :wink:
Оооо да, отдавна не сме се събирали!

П.С. Идвам си след 12 юни и много ми се иска да се съберем всички да се напием :wink:

 :D :D :D Тя,Ганева пак е виновна! :wink: Ами юни месец ще купонясваме,дами!Гане,ще те чакаме за запоя! :D :kaos7:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моето първо инвитро-хронология и коментари
« Отговор #59 -: Май 02, 2008, 19:18:10 pm »
:D :D :D Тя,Ганева пак е виновна! :wink:

Тъй, тъй, няма проблем. :wink:
Ако не дойда, ще ми разкажете! :D