0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kude da rodia?
« Отговор #20 -: Януари 28, 2006, 14:43:09 pm »
Цитат на: venus_melena
Пожелавам ти го, Ара!
Влизаш ли в чата - вече съм с нет и съм там пак!


не Вени, не влизам. заради василена и просташкото й  отношение към мен в чата. и понеже се зарекох да не влизам там, си спазвам принципите.

сори за оф-а към темата :oops:
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Kude da rodia?
« Отговор #21 -: Януари 28, 2006, 14:55:31 pm »
Цитат на: eternity
Цитат на: venus_melena
Пожелавам ти го, Ара!
Влизаш ли в чата - вече съм с нет и съм там пак!


не Вени, не влизам. заради василена и просташкото й  отношение към мен в чата. и понеже се зарекох да не влизам там, си спазвам принципите.

сори за оф-а към темата :oops:


Е, хайде де, не може да е толкова лошо - я се разберете двете и си стиснете ръцете.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Kude da rodia?
« Отговор #22 -: Януари 29, 2006, 12:20:04 pm »
Еternity, аз ако обръщам внимание на всички, с които съм била в конфликт, не трябва изобщо да ползвам нета, бе. :wink:
Я, си влизай. :lol:
Kude da rodia?
« Отговор #23 -: Януари 31, 2006, 17:33:10 pm »
Деси 26 този твой лекар да ме извиняваш не е добър специалист... от опит знам , че докато не влезеш в четвъртия месец не си бременна , може да ти звучи страшно арогантно , но той е по - арогантен от мен за раждане е повече от рано да се мисли, а той те притиска до стената- много непрофесионално... поне да изчака четвъртия , петия месец :wink:
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.