0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ако някой знае моля нека ми помогне благодаря ви
*
ZDRAVEI, ZASHTO TI PREDSTOI TAZI PROCEDURA? ZARADI POLIKISTOZA LI?
ZNACHI VARIANTITE SA DVA - EDINIAT E TOZI KOITO TI NARICHASH OGOLVANE NA JAICHNICITE,KOETO E IZRIAZVANE NA CHAST OT GORNIA SLOI NA JAICHNIKA, A DRUGIA PO-NOV I PO-DOBUR METOD E FENESTRACIATA - TOVA E NE IZRIAZVANE , A NADUPCHVANE NA JAICHNICITE TAM KUDETO SA KISTITE, OSVEN CHE FENESTRACIATA /NADUPCHVANETO/ E PO DOBUR METOD SE PRAVI I LAPAROSKOPSKI, VUZTANOVIAVANETO E ZA NIAKOLKO DNI. NE ZNAM OT KUDE SI I KOI "DOBUR" LEKAR TI E PREPORUCHAL DOSTA OSTARELIA METOD, KOITO NE DAVA PO-DOBRI REZULTATI V NIKAKAV SLUCHAI. MOIAT SUVET E DA SE KONSULTIRASH I S DRUGI LEKARI PREDI DA VZEMESH TAKOVA RESHENIE. POGELAVAM TI USPEH

От модератора: пиши с малки букви, на кирилица или ползвай кредор!
« Последна редакция: Април 23, 2008, 11:24:46 am от rally_pat »
*
Кажи наистина zаЩо Ще се подлагаШ на такава процедура. Аz откаzах фенестрация, zаЩото поzнавам момичета с иzчерпан яйчников реzерв след нея. А проблемът ми го реШи добър ендокринолог.
*
Mile 07 zdravei,
problma s polikistozata li ti go reshi dobria endokrinolog
ako e taka, molia te dai koordinatite mu
predvaritelno ti blagodaria
ako iskash moge da mi gi izpratish na e maila   malina_mihailova@abv.bg
*
 ilem, проф. Павлов от Пловдив.  ДКЦ "Св. Георги" ет 3 каб 31 Всеки ден преди обяд до 13 часа.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
миле, ама дай й и твоите яйчници, явно на теб е помогнал
И не зная дали си забелязала ilem, ама този сайт е български и тук пишем на кирилица.
И не казвай, че нямаш начин да пишеш, а само да четеш. Това вече много се изтърка.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
mile 07, много ти благодаря  за адреса на лекаря от който си доволна дано да може да помогне и на други които имат подобен или същият проблем,
а ти Tamara явно си достатъчно ограничена за да си позволяваш такова отношение – знаеш ли моли се един ден ти да не си на мястото на някоя от нас която търси всякакъв начин, и да не си ти тази която ще иска други яйчници, прекалено си простичка явно и ти е простено, а сега ти запомни чe хората в този сайт си пишат и споделят за да си помогнат, а не като теб да се заяждат, но пак повтарям то на ограничените и простичките им е простено