0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кьрвене след пункция
« -: Април 19, 2008, 10:46:23 am »
Момичета вчера ми бе6е пункцията,о6те в клиниката видях,че имам кьрвене и каЗах на докторите,каzаха ми,че е нормално и до другия ден сте спре.Но днес продьлжава да ми кьрви по малко,крьвта е тьмна.Тьй като ми е За втори пьт, а при пьрвата пункция нямах нито една капка крьв сьм притеснена.
Кажете при вас как бе6е?
*
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #1 -: Април 19, 2008, 10:56:15 am »
 Azzara, обади се на лекаря си.Той ще ти даде най-добрия съвет.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #2 -: Април 19, 2008, 12:23:32 pm »
Ако е "затихващо" кървене, не се безпокой, но се наблюдавай. Но ако продължава с еднакъв интензитет, непременно се обади на лекуващият ти! 

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #3 -: Април 19, 2008, 13:36:03 pm »
Това че кръвта е тъмна, не означава ли че е застояла и от матката? Не съм сигурна,така че не се хващай за мнението ми. Аз след пункцията имах две капки само и ме следиха цял ден да нямам кървене.При пункцията май само леко се пробожда влагалището,а от там не би трябвало кръвта да е тъмна. Но пак повтарям,че това е мое мнение.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #4 -: Април 19, 2008, 14:29:52 pm »
Аззара, при моята пункция ми засегнаха кръвоносен съд и също прокървих. Още веднага раздбах защото пункцията беше на един фоликул и поради това- без упойка. И при мен беше както го описваш кафеникаво, но за 2-3 дни постепенно намаляваше и спря. Ако е малко, не се шашкай, но както са те посъветвали момичетата, ако се усилва или не спира- обади се на док.

Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #5 -: Април 20, 2008, 10:35:05 am »
Благодаря ви За отговорите момичета.
Днес 3-ти ден след пункцията имам само маничко кафяво и много се надявам до сряда, когато сте ми е трансвера всичко да се иЗчисти.
*
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #6 -: Април 20, 2008, 12:15:28 pm »
Колко дена имаш общо между пункцята и трансфера значи? По мои сметки излизат 6
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #7 -: Април 20, 2008, 13:55:42 pm »
Да , на 6-тия ден се пада. Пункцията ми бе6е в петьк сутринта и в сряда след обяд ми е трансвера.   При пьрвият опит , трансвера ми бе6е на 3-тия ден. Сега ре6ихме да пробваме с блатоцист.
*
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #8 -: Април 20, 2008, 14:55:33 pm »
Да , на 6-тия ден се пада. Пункцията ми бе6е в петьк сутринта и в сряда след обяд ми е трансвера.   
На 5-ия ден е, денят на пункцията е нулев, не се брои.
Успех!  :D
*
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #9 -: Април 20, 2008, 16:44:41 pm »
Да , на 6-тия ден се пада. Пункцията ми бе6е в петьк сутринта и в сряда след обяд ми е трансвера.   
На 5-ия ден е, денят на пункцията е нулев, не се брои.
Успех!  :D
Точно така! Успех!
*
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #10 -: Април 20, 2008, 17:06:47 pm »
Верно че не се брои. :oops:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Кьрвене след пункция
« Отговор #11 -: Април 20, 2008, 19:03:56 pm »
Успех на трансфера. Азара. :D