0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, на знам към кой гинеколог в Русе да се обърна. След седмица ще ми е необходим отново болничен, че досега си вземах за дископатията.
Свекито ми говори да д-р Дойчинова. Аз съм за д-р Бойчев, обаче не знам дали ще може той да ми дава болнични. Направо не знам. Д-р Шишкова не ми я препоръчвайте, че заради нея съм без тръби.

[/url]
Re: Следене на бременност- Русе или Тутракан?
« Отговор #1 -: Април 16, 2008, 19:30:06 pm »
Здравей, аз също съм от Русе. Ходила съм при Дойчинова - доста е добра.Аз съм избрала Емил Тодоров да ме следи. Той ми каза, че може да ми дава болничен когато и колкото си поискам, ако не се чувствам добре. Всеки гинеколог, при който си занесеш направлението може да ти дава болнични.
*
Re: Следене на бременност- Русе или Тутракан?
« Отговор #2 -: Април 16, 2008, 20:48:44 pm »
Честито.лека бременност ти желая.по въпроса за избор аз съм за д-р Дойчинова в Русе,иначе феталните д-р Мазнейкова и д-р Велковски в София.Успех който и да избереш :D
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Следене на бременност- Русе или Тутракан?
« Отговор #3 -: Април 17, 2008, 14:08:40 pm »
Евия,
хайде, официално, ЧЕСТИТО! :balk_5: Лека бременност preggo и живо и здраво бебе  :babyflips:на финала!

Добре дошла в "Дългоочакваната" :welcome_1:

По-добре си ходи в Тутракан. Не би трябвало да е проблем Бойчев да ти издава болнични. Ще питам една позната, която също при него се следи. Но тя май не е ползвала болнични.
Дойчинова пък прецака друга моя позната и "благодарение" на нея, сега момичето също е от хората с репродуктивни проблеми.

П.П. И, моля те, включи си Кю-то. :) Писах ти, ама кой да чете? :wink:
« Последна редакция: Април 17, 2008, 14:10:19 pm от Милена Б »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Следене на бременност- Русе или Тутракан?
« Отговор #4 -: Април 17, 2008, 16:10:08 pm »
Сега ми трябва гинеколог за болничен. После, живот и здраве всичко да е наред най- вероятно ще съм при д-р Бойчев. Все още е рано за избор на доктор за ЖК.

[/url]
Re: Следене на бременност- Русе или Тутракан?
« Отговор #5 -: Април 17, 2008, 18:52:49 pm »
Добре, де, ако е само за болнични, защо не си вземаш от личния лекар?
Щом до сега си вземала за дископатията, той може да ти издава продължения  с ЛКК.
Най-много да се наложи да си платиш някой лев за услугата.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Следене на бременност- Русе или Тутракан?
« Отговор #6 -: Април 17, 2008, 19:47:01 pm »
Личния ми даде вече 7 дни, по толкова могат да дават. После минах през ЛКК, не знам дали мога втори път да отида същата ЛКК да ми го продължат. Както и да е, ще си взема направление от личния за гинеколог и ще почвам от там да си вземам. Абе гадна робота с тези болнични.

[/url]