0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #80 -: Април 17, 2008, 13:47:58 pm »
Надявам се и при мен да видят нещо др. седмица. ве4е ще ходя при др. А.Г, 4е Минев глега как по-бързо да те прегледа (за 2 минути) и да влезе следващата... за 2 минути преглед ми каза: празен сак, махаме го, кога ще дойдеш?
Благодаря ви моми4ета...
Принцеске, аз лично на такива доктори дето гледат по-бързо да те минат хич им нямам вяра. Всички имаме право да знаем и да получим максимална информация за състоянието си.
Освен това на мен док ми каза да отида на 21.04, което се пада горе долу края на 6-та начало на седма седмица :) и тогава ще търсим пулс и всичко. Преди това е рано да се определи дали има или не ембрионче. Така че и моя съвет е да потърсиш второ мение или изчакакй известно време и пак при док.
Успех и стискам палци :)
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #81 -: Април 17, 2008, 13:55:15 pm »
смятам да отида утре на др. лекар без да казвам какви съмнения имат др. лекари и да видя без да знае какво ще ми каже... какво мислите?
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #82 -: Април 17, 2008, 13:58:40 pm »
Абсолютно разумно. Според мен може да се изчака поне до 8 г.с.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #83 -: Април 17, 2008, 14:10:38 pm »
Принцеске, махай се от тоя  доктор и не стъпвай там повече. За коремен ехограф ти е много, много рано. Мене едва тази седмица ми казаха че вече може с коремен.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #84 -: Април 17, 2008, 14:24:50 pm »
princess, ако си от Пловдив моя съвет е да посетиш д-р Даскалов. Когато бях бременна още в 6 г.с. чухме даже пулс и то с коремен! Много е важно кой гледа и с какво гледа!
Успех! Стискам паци всичко да е наред!
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #85 -: Април 17, 2008, 14:26:39 pm »
Даскалов гледа с 4Д.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #86 -: Април 17, 2008, 14:27:35 pm »
prinses_neli,аз не бих се доверила на един лекар и такова пренебрежение.Смени лекаря дори и да трябва да правиш нещо не стъпваи при този доктор повече.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #87 -: Април 17, 2008, 14:29:06 pm »
смятам да отида утре на др. лекар без да казвам какви съмнения имат др. лекари и да видя без да знае какво ще ми каже... какво мислите?
отиди при д-р Даскалов,той е много добър специалист,никога няма да те притупа ,и апарата му е мого добър.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #88 -: Април 17, 2008, 14:30:45 pm »
Даскалов гледа с 4Д.

едно от най-добрите УЗИ-та в града! а и както споменах самият д-р е много важен!
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #89 -: Април 17, 2008, 14:39:16 pm »
Да се включа и аз днес. Честито на новите мами - леки месеци ви желая.
Сутринта бях на консултация. Докторката ме зарадва, че шийката се е запазила, не се е скъсила повече. Лежането си оказва влияние. Вече ми забраниха да се бориме с милото и мноооооого лежане. Малките не можахме да ги видим, че нещо апарата не беше наред, но те са толкова дейни, че всяка минута ми напомнят за себе си  :lol:. След 3 седмици ще ходя на фетална и тогава ще ги огледаме хубавичко.
За покупките - от днес съм в седмия месец вече и ще почвам с пазаренето, че знам ли кога ще ме изненадат. Ако беше едничко сигурно по-късно щях да почна, обаче сега незнам колко време ми остава. Пък и да не мис е натрупва всичко наведнъж, че вече съм много тежкотоварна с тези почти 20 кила отгоре  :lol: Май ще оставя само количката и кошарките за след раждането. Смятам сега да вземем от преносимите едничка, те докато са малки ще им стигне. Пък и дядо им люлки им е направил, може и с тях да сме първите 2-3 месеца.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #90 -: Април 17, 2008, 14:46:43 pm »
Ние вече почнахме да правим детската.Изобщо не се съобразявам с глупави суеверия и бабини деветини.От опит знам че ако всичко се остави за накрая, става пълна лудница. Майка ми направо е настръхнала като ме гледа. :lol: :lol:
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #91 -: Април 17, 2008, 14:58:29 pm »
Ние вече почнахме да правим детската.Изобщо не се съобразявам с глупави суеверия и бабини деветини.От опит знам че ако всичко се остави за накрая, става пълна лудница. Майка ми направо е настръхнала като ме гледа. :lol: :lol:
Така де.
Аз като 10 год. се съобразявах и със най-малкото суеверие, та к`во. Сега съм решила, че ще се насладя на всяка нещо взето лично от мен, толкова съм копняла и чакала тоя момент, че не бих го изпуснала за нищо на света.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #92 -: Април 17, 2008, 15:00:24 pm »
Така де.
Аз като 10 год. се съобразявах и със най-малкото суеверие, та к`во. Сега съм решила, че ще се насладя на всяка нещо взето лично от мен, толкова съм копняла и чакала тоя момент, че не бих го изпуснала за нищо на света.

Само така, Мери!  :balk_602:

Добре дошла при нас!  :bighug:
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #93 -: Април 17, 2008, 15:01:43 pm »
Хайде, Мари, откога ти пазим мястото тук  :bighug:
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #94 -: Април 17, 2008, 15:03:30 pm »
ЧЕСТИТО Мaри  :D. Пожелавам ти леки и успешни  :cloud9: и на финала едно прекрасно живо и здраво бебче  :bori_007: :bori_004:
« Последна редакция: Април 17, 2008, 15:23:25 pm от MALENA* »

*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #95 -: Април 17, 2008, 15:13:14 pm »
Благодаря ви, момичета.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #96 -: Април 17, 2008, 15:26:03 pm »
Аз едва съм влязла в четвъртия месец, но вече си имаме количка, 3 приспивни играчки за кошарата, люлеещ шезлонг, активна гимнастика, порт бебе, бебефон, повивалник, ваничка и други дреболии.Дрехи ще почна да купувам веднага щом видим пола. :wink:
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #97 -: Април 17, 2008, 15:28:02 pm »
Аз едва съм влязла в четвъртия месец, но вече си имаме количка, 3 приспивни играчки за кошарата, люлеещ шезлонг, активна гимнастика, порт бебе, бебефон, повивалник, ваничка и други дреболии.Дрехи ще почна да купувам веднага щом видим пола. :wink:
Еха, браво на вас  :lol:
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #98 -: Април 17, 2008, 15:33:28 pm »
Еми голяма тръпка е бе Мими. :lol:Така че не се ослушвай ами почвай и ти.И при тебе кефа е по-голям, щото ще пазариш двойно. :P
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #99 -: Април 17, 2008, 15:34:54 pm »
Мими, ти ще правиш ли детска стая или ще спат при вас бебоците? Ако си от Варна и ако ще правиш детска, ще ти кажа къде има строхотни мебели за детски стаи.Има и с по 2 легълца.