0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
таванен простир за тераса
« -: Април 10, 2008, 22:30:09 pm »
някой да простира на такова нещо? отзиви?
http://ziesto.tradernet.bg/?show=browse&prodid=17

благодаря!
« Последна редакция: Април 10, 2008, 22:49:03 pm от mini »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #1 -: Април 10, 2008, 22:40:30 pm »

супер съм доволна, поради снажния си ръст си реших проблема с подскачането
ползвам от една година не е дал дефекти
само че, си вземи не с тези пъпки, които е показано, а с цели лайсни /или както им се казва на тези неща, които се закрепят на тавана/
« Последна редакция: Април 10, 2008, 22:49:24 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: таванен простир за баня
« Отговор #2 -: Април 10, 2008, 22:44:33 pm »
за тераса, тераса, моя грешка - ще го поправиш ли, моля те.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: таванен простир за баня
« Отговор #3 -: Април 10, 2008, 22:46:26 pm »
:PЦвете, срещу нас в кооперацията има не един такъв,
простират си хората грешка няма!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #4 -: Април 10, 2008, 22:53:27 pm »
Мини, това ли е другия вид?

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #5 -: Април 10, 2008, 23:06:21 pm »


Това не е ли по-удобен вариант? По-ефтино, можеш да го местиш където си поискаш, вън, вътре, не се вижда от терасата от вън как висят дрехи...
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #6 -: Април 10, 2008, 23:15:02 pm »
Ами не е :( - искам да имам достъп до терасата, а един преносим простир би я изпълнил цялата. "вътре" не ми се струва добра идея - къде ще отива вкагата от прането. За малки деца е изключително противопоказно сушенето  на дрехи вътре, но и за възрастни не ми се види добра идея. В банята - пак не става - и там ще заеме цялото място. А и няма как да простирам чаршафи, например. Освен сгънати, но тогава съхнат бавно.
За проснатите по балконите дрехи - ами такава е действителността в България. В къщите и апартаментите ни  няма предвидени за сушене помещения. Обществени перални, може би - но и те не са особено разпространени. Иначе и на мен не ми харесва идеята да си показвам праните гащи, но все пак трябва да ги изпера и изсуша някак.
Когато си планирахме разположението на апартамента и обзавеждането му, домашните сушилни не бяха особено разпространени у нас и аз изобщо не предвидих физическо място за такъв уред...
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #7 -: Април 10, 2008, 23:23:47 pm »
Само предложих, Цветенце.  Ти си прецени което ти е най-удобно.На мен това чудо ми е много удобно през зимата, макар че живея в къща. През лятото простирам на тавана, където прането ми съхне за няколко часа и не се притеснявам дали ще вали или ще избелее от слънцето.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #8 -: Април 10, 2008, 23:28:41 pm »
Само предложих, Цветенце. 

Благодаря :) - с това трябваше а почна, разбира се :wink:
в къща по има варианти, а и някак не си толкова на показ. ама в нашите панелки...
« Последна редакция: Април 10, 2008, 23:32:11 pm от tzvetenze »
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #9 -: Април 11, 2008, 10:38:52 am »
И мен ме интересуват тези простири.По-точно какъв е начина на монтаж и дали може да се монтира на специално изграден за това конструкция.Тавана ни няма да е строен,а PVC.
А в момента използвам този, който Осиана е показала,и нещо не ми е удобен.Омръзна ми да го местя и да му слугувам.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #10 -: Април 11, 2008, 12:05:05 pm »
Аз имам такъв простор от 5 години. Монтиран на терасата и съм адски доволна. Не е дал никакъв дефект до сега, стои красиво  и най вече не ръждясва и не цапа дрехите. Много лесно се почиства. Така, че Цветенце това е много удачен избор за простор.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #11 -: Април 11, 2008, 17:24:24 pm »
благодаря на всички включили се със съвет и мнение.
ще го изпробвам значи :wink:
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #12 -: Април 12, 2008, 09:24:45 am »
Виждам темата със закъснение.Аз също съм много доволна от този простор-имам го от 4 години.Само дето от прахоляка въжетата вече не са бели,но пръчките(ако мога така да се изразя)върху,които се простира,са от такъв материал,че се прибърсват без проблем.Простряните дрехи са на такава височина,че терасата ти остава свободна!В интерес на истината,не съм простирала много тежки неща,напр.одеала.
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #13 -: Април 12, 2008, 13:47:20 pm »
има някакво ограничение в теглото на простираните дрехи. По принцип на стандартния простир с въжета, можеш всичко да простреш - тежи, виси на долу и това е :lol:
Но аз одеала и разни други по-големи неща последните две години нося на обществена пералня  - по-удобно ми е.
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #14 -: Април 12, 2008, 15:31:30 pm »
А сега кажете в кои магазини, маже да се намери такъв таванен простир.
Гледам на съседите простира, харесва ми а и от доста време го ползват, значи си заслужава.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #15 -: Април 12, 2008, 18:00:59 pm »
Perde, аз мисля в Бриколаж/Практикер да потърся.
*
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #16 -: Април 12, 2008, 18:12:34 pm »
На Пиротска в бензистена го има също.
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #17 -: Април 12, 2008, 19:43:41 pm »
Баща ми беше купил от Вилаз (нали така се казваше строителния магазин в Люлин, от Билата направо).
*

    ugrash

Re: таванен простир за тераса
« Отговор #18 -: Януари 24, 2009, 07:49:57 am »
Метални таванноокачени простори за сушине на дрехи можете да видите и да поръчате на www.pripor-bg.com Изцяло метални и изключитално здрави.Можете да простирате на тях и одеала,както и всичко онова,което се пере в пералнята.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: таванен простир за тераса
« Отговор #19 -: Януари 24, 2009, 19:21:47 pm »
Таванния простир на Зисто Варна е много хубав аз го правам в магазина си и все повече хора научават за него и го търсят и не е чак толкова скъп на фона работата която върши си заслужава човек да си го купи.