0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Болки по време на секс
« -: Април 05, 2008, 16:25:49 pm »
МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ ПОМОЩ.НА КАКВО СЕ ДЪЛЖАТ БОЛКИТЕ ПО ВРЕМЕ НА СЕКС?ТЕ СА НИСКО ДОЛУ И СЕ СЛУЧВА ЧЕСТО ДА ГИ ИМАМ,КАТО ПОНЯКОГА СА НАИСТИНА СИЛНИ.
КЪМ КОГО МИСЛИТЕ,ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОБЪРНА ЗА ПОМОЩ?
И ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТОВА ДА ИГРАЕ РОЛЯ ДА НЕ МОГА ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ,ЗАЩОТО НЕ ВИНАГИ МОГА ДА СЕ ОТПУСНА?!
ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО ВИ ЗВУЧИ ГЛУПАВО,НО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА,АКО МОЖЕТЕ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ!
Re: Болки по време на секс
« Отговор #1 -: Април 05, 2008, 16:52:32 pm »
nin4eto здравей!Аз миналия месец също имах такива болки,което до сега не ми се е случвало, и когато отидох при док тя каза ,че имам уголемени яйчници.Една приятелка също я боляха миналия месец,а тя винаги е имала един уголемен яйчник,но се оказа бременна :lol:Така ,че моя съвет тичай при док и не се шашкай докато не разбереш каква е причината,а док най-добре може да каже.Успех и пиши за развоя на нещата :goodluck:
*
Re: Болки по време на секс
« Отговор #2 -: Април 05, 2008, 17:26:45 pm »
Аз също горе долу преди 2 месеца , последният път при полов контакт също имах болки в областта на десен яйчник ,но не съм питала док. Мисля че се дължи това че аз съм с Поликистозни яйчници.
Re: Болки по време на секс
« Отговор #3 -: Април 05, 2008, 17:31:06 pm »
И АЗ ИМАМ ПРОБЛЕМИ С ЯЙЧНИЦИТЕ - КИСТИ,И НАИСТИНА СИ МИСЛЯ,ЧЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА Е ЗАРАДИ ТЯХ,НО НЕ СЪМ ГО СПОДЕЛЯЛА С ДОКТОР.
МИСЛЯ СКОРО ДА ИДА НА ПРЕГЛЕД.КАНЯ СЕ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ И ВСЕ НЕ ОСТАВА ВРЕМЕ КОГА ДА ИДА (ИЛИ КУРАЖ,ПОНЕЖЕ СЕ СТРАХУВАМ ДА НЕ МИ КАЖАТ НЕЩО ЛОШО)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Болки по време на секс
« Отговор #4 -: Април 05, 2008, 18:34:45 pm »
Фанта, Нинче, страха и невземането на навременни мерки може само да ви навреди.
Не мислете за лошото преди док да ви го е казал мили момичета, а и когато се открие навреме едно нещо, почти винаги е поправимо.

затова, споделете с доктора си и ви пожелавам да няма нищо което да е за страх:)
Re: Болки по време на секс
« Отговор #5 -: Април 05, 2008, 21:15:07 pm »
Фанта, Нинче, страха и невземането на навременни мерки може само да ви навреди.
Не мислете за лошото преди док да ви го е казал мили момичета, а и когато се открие навреме едно нещо, почти винаги е поправимо.

затова, споделете с доктора си и ви пожелавам да няма нищо което да е за страх:)

Lisko мерси за куража!Още следващата седмица,ще се опитам да се освободя от работа и да ида на преглед!
Re: Болки по време на секс
« Отговор #6 -: Април 07, 2008, 14:27:34 pm »
Аз сьщо имам доста често,но зависи от позата май при мен.А доктора каза, че няма сташно,защото понякога матката се свивала повече и от това било..а дали е така незнам.Виж какво ще каже и твоя доктор и пиши.
http:
*
Re: Болки по време на секс
« Отговор #7 -: Април 08, 2008, 10:41:44 am »
В повечето случаи болката е от кисти в яйчниците.
Re: Болки по време на секс
« Отговор #8 -: Април 10, 2008, 03:13:32 am »
Дааа от кистите е....
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev037pr___.png" alt="pregnancy" border="0" /></a>
Re: Болки по време на секс
« Отговор #9 -: Април 10, 2008, 11:59:45 am »
В повечето случаи болката е от кисти в яйчниците.
Вьзможно е точно тогава ми започнаха проблемите с кистите :ask:
http:
*
Re: Болки по време на секс
« Отговор #10 -: Април 10, 2008, 15:01:27 pm »
Нинче, при обърната матка много често има болки по време на секс.
Re: Болки по време на секс
« Отговор #11 -: Април 14, 2008, 23:32:04 pm »
Здравейте, и на мен тскоро ми се появи една странна болка в началото на секса. Сякаш влагалището ми се стяга...в последствие се нормализират нещата, но ме притеснява..не е от сухота или недостатъчна възбуда. Скоро започнахме и опити за бебе, възможно и е да е някакъв вид стресиране или нещо такова. Споделете ако ви се е случвало :wink:
Re: Болки по време на секс
« Отговор #12 -: Април 16, 2008, 10:21:14 am »
Здравейте на всички,

От много време чета почти всичко, което пишете тук, но никога не съм се престрашавала да ви пиша. Но ето, че сега ще го направя. И на мен ми се случи същото нещо - болки вдясно по време на секс. Отидох при док и той каза,че имам киста, реших да се консултирам с още един док, който пък каза, че киста нямало, ами десният ми яйчник бил уголемен, което беше и причина за закъснението на менструацията ми. Като всяка млада жена, която до момента не е раждала се притеснявам ще мога ли да забременея, но всички ме успокояват, че кистите, както и уголемяването на яйчника не би трябвало да бъдат проблем при зачеване. А и сега виждам, че доста от вас имат същите проблеми и все пак казвате, че място за притеснение няма,правилно ли съм разбрала? Поздрави и успех на всички! До скоро!
*
Re: Болки по време на секс
« Отговор #13 -: Април 16, 2008, 15:05:31 pm »
 Да се включа и аз от личен опит : болките по време на секс при мен се оказаха от възпаление на яйчниците и тръбите което най-вероятно е попречило до сега да стане чудото, в момента провеждам лечение и след това се надявам и най-хубавото  :bfp1: така че, моят съвет е " не отлагайте посещението при доки " и късмет на всички...  :grouphug2:
DSC00102
Re: Болки по време на секс
« Отговор #14 -: Април 26, 2008, 23:40:21 pm »
Не мисля 4е обърнатата матка е предпоставка за болки по време
 на секс.Аз съм с такава матка и нямам никакви проблеми.
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Болки по време на секс
« Отговор #15 -: Април 27, 2008, 23:20:05 pm »
Болки се получават също , когато имаш раничка на шийката на матката  :?
Re: Болки по време на секс
« Отговор #16 -: Април 27, 2008, 23:56:51 pm »
Здравейте, и на мен тскоро ми се появи една странна болка в началото на секса. Сякаш влагалището ми се стяга...в последствие се нормализират нещата, но ме притеснява..не е от сухота или недостатъчна възбуда. Скоро започнахме и опити за бебе, възможно и е да е някакъв вид стресиране или нещо такова. Споделете ако ви се е случвало :wink:

Напълно е възможно! Когато от секс за удоволствие се премине към друг режим - за репродукция (не, че този изключав и удоволствието, разбира се), много неща се променят, каквото и да си говорим. Обаче се притеснявам веднага и с лека ръка да отдавам болките на психологически причини (нищо, че често е точно така). Ако има физиологична болка, един преглед няма да навреди, според мен. Успех!   
Re: Болки по време на секс
« Отговор #17 -: Април 28, 2008, 12:22:50 pm »
Момичета, аз също искам да ви кажа какво усещам.То е от време на време и ми е много трудно да ви го опиша,но ще опитам.Понякога усещам все едно матката ми вътре е много чувствителна,ама не на болка,а по-скоро на движение.Сякаш като се докосва до другите органи и я дразни.По време на секс също.Не е точно болка,но пак е болезнено и изключително неприятно.
По особеното е че сякаш се появява това усещане около дните на овулацията ми.Там някъде.И другото е,че съм с обърната матка.Но мисля,че ако е само от това,то ще е през целия месец.Защо само около О?!?А иначе скоро бях на преглед и док каза,че видимо всичко ми  е ОК.Тоест,няма кисти,няма нищо.
Ама аз нали съм се взряла в тялото си и го анализирам подробна,та се чудя.Някой ако има някакво мнение по въпроса,да го обсъдим?!?
*
Re: Болки по време на секс
« Отговор #18 -: Април 28, 2008, 20:56:45 pm »
 Единственото "нормално" са болки от контракции по време на оргазъм. Контрактна тъпа болка от матката.
 ВСЯКАКВА друга болка се нуждае от лекар и то непременно, защото има и много сериозни състояния свързани с болка по време на секс, включително различни възпаления, кисти и рак на шийката на матката. Така че, момиче, отиди на лекар!
« Последна редакция: Април 28, 2008, 20:58:24 pm от Lan »
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Болки по време на секс
« Отговор #19 -: Май 03, 2008, 22:47:45 pm »
Taka kakto kazva6 zvu4i mnogo stra6no be mila napravo me pla6i6 dori se zamislqm dali i az nesam po4uvstvala bolka nqkoga, za6toto az ne im otdavam golqmo zna4enie, no mai si prava tova e vajno , hodete na dok. za vseki slu4ai.