0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #60 -: Април 25, 2008, 16:35:09 pm »
Викето, просто не трябва да се вживяваме толкова в тия срокове.Георгиев е много добър на 4Д ехографа, ама наистина не е много приказлив. Мене феталната ще ми я прави Халачева.Така се разбрахме с нея и съм доволна от това,защото винаги ме гледа продължително и внимателно и говори много,дори когато съм само на преглед. Миналата седмица 30 минути гледахме и дебнахме какво има между краката на бебо, въпреки опашката от 20 човека навън. :lol:
*
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #61 -: Април 25, 2008, 17:07:42 pm »
Миналата седмица 30 минути гледахме и дебнахме какво има между краката на бебо, въпреки опашката от 20 човека навън. :lol:

и разгадахте ли пола ;)
*
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #62 -: Април 25, 2008, 18:51:12 pm »
Принцеске, навсякъде  е различно.И мене ме карат идната седмица да си правя БХС.

Може, аз за по-рано от 15 седмица БХС не съм чувала просто.  Най-често го правят 16-18.
Моят БХС го правих в 13г.с. и чак днес си получих резултатите.
Добре поне , че всичко е наред :)
*
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #63 -: Април 25, 2008, 18:52:57 pm »
* Принцеска *, много благодаря за скоростния отговор  :balk_47:
Не мога сега просто да правя БХС - резултатите ми не биха били реални, скоро прекратих прегнила и утрогестана, а те влияят на изследването.
Обаче, мноооого благодаря още веднъж  :D
Когато ми взеха кръв за БХС - и аз бях на утрогестан.
По какъв начин би повлиял на изследването?
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #64 -: Април 25, 2008, 18:57:32 pm »
Викенце, определено при теб не е рано да се види пола  :lol:
Със сигурност може да се види, въпроса вече е дали има видимост
или не - зависи как е застанало  :D
*
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #65 -: Април 25, 2008, 20:28:32 pm »
Викето, просто не трябва да се вживяваме толкова в тия срокове.Георгиев е много добър на 4Д ехографа, ама наистина не е много приказлив. Мене феталната ще ми я прави Халачева.Така се разбрахме с нея и съм доволна от това,защото винаги ме гледа продължително и внимателно и говори много,дори когато съм само на преглед. Миналата седмица 30 минути гледахме и дебнахме какво има между краката на бебо, въпреки опашката от 20 човека навън. :lol:

Не,криеше се.Но съм доволна че ми угоди защото аз исках да пробваме.В бг мама имаше тема в която всички се хвалеха как още в 11-13 седмица им видели пола и аз затова се запалих. В края на краищата доктор халачева ми обясни че в 15та седмица вече се вижда ясно.
*
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #66 -: Април 25, 2008, 20:29:36 pm »
 Black_rose ,с тебе какво  става, никъде не споделяш. :wink:Как е бебо и вече знаете ли пола? В коя седмица си?
*
Re: Фетална морфология 11-13 г.с.?
« Отговор #67 -: Април 25, 2008, 21:35:30 pm »
Аз вчера си пуснах кръв в майчин дом при проф. Кременски .В 13 г. с. съм и се надявам нещатада са ок