0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: бремена ли сам или
« Отговор #20 -: Април 11, 2008, 17:35:59 pm »
Аби ,честито!!! :D :D :Dрадвам се за теб! :D :D :D
Re: бремена ли сам или
« Отговор #21 -: Април 11, 2008, 18:52:34 pm »
Момичета да ви попитам и аз нещо:

Днес ми е 22 ден след трансфер, правих уринарен тест на 17 ден - отрицателен,
вчера 21 ден след трансфер направих още 1 уринарен тест, като чели се появи съвсем бледа розова черта и след това изчезна.
Менструация все още нямам, а и не чувсттвам никакви болки, само дето съм нервна.
Според вас какво може да означава това?




*
Re: бремена ли сам или
« Отговор #22 -: Април 11, 2008, 19:00:27 pm »
Мила lussi_lus, а кръвен тест не си ли правила още? Хайде, бягай на кръвен утре, а ние ще ти стискаме палци!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: бремена ли сам или
« Отговор #23 -: Април 11, 2008, 19:10:23 pm »
Момичета да ви попитам и аз нещо:

Днес ми е 22 ден след трансфер, правих уринарен тест на 17 ден - отрицателен,
вчера 21 ден след трансфер направих още 1 уринарен тест, като чели се появи съвсем бледа розова черта и след това изчезна.
Менструация все още нямам, а и не чувсттвам никакви болки, само дето съм нервна.
Според вас какво може да означава това?

И двата резултата са възможни. Най-добре пусни кръвен тест. Аз имах съвсем леко бледа втора черта след едно от инсетата, която изчезна, резултата беше отрицателен. При успешното ИКСИ направих и уринен тест наред с кръвните, и втората черта вече беше съвсем ясна и трайна. Желая ти спокойствие и дай боже резултата да е положителен. Имаш стиснати палци от мен.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: бремена ли сам или
« Отговор #24 -: Април 11, 2008, 20:17:06 pm »
днес ходих на кръвен и ми отчете 512 за 17 ден от трансфера.как мислите малки ли са тези стойности за 17 ден не трябва ли да е повече.

Честито!Спокойни и щастливи девет месеца!
*
Re: бремена ли сам или
« Отговор #25 -: Април 11, 2008, 20:29:16 pm »
благодаря ви много за подкрепата ,да ви се връща.в клиниката на щерев правих ин витрото.успех на всички.
*
Re: бремена ли сам или
« Отговор #26 -: Април 11, 2008, 22:04:20 pm »
благодаря ви много за подкрепата ,да ви се връща.в клиниката на щерев правих ин витрото.успех на всички.

Аби: честито, много се радваме за теб, сега почивай си и за Коледа едно или повече прекрасни бебчета :-)
 
Re: бремена ли сам или
« Отговор #27 -: Април 12, 2008, 14:52:12 pm »
Du6ka, Kassi,
благодаря ви много, но тук където съм май няма смисъл да правя кръвен тест, а и в момента не мога да пътувам, така ме посъветва док.

Ходих до лабораторията в болницата и там една сестра ми каза, че това изследване не се правило тук на място, кръвта се взимала и се изпращала в някаква друга лаборатория в Хасково или София и резултат след 5 дни.

Затова реших да изчакам и да се посъветвам с вас