0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Бихте ли ми дали някакъв съвет?
« -: Януари 21, 2006, 14:01:31 pm »
С мъжа ми горе долу от 2,5  години опитваме да направим бебче,но нищо не се получава.
 От началото си мислехме,че това е ,защото преди време ми откриха кисти на яйчниците,след 8 месечно лечение ги излекувах,но тъй като не бях ходила от доста време на контролни прегледи си помислихме,че може пак да са се появили и затова нищо не се получава.Отидох на преглед казаха ми,че всичко ми е ок и назначиха спермограма на моя съпруг.Оказа се,че причината е в него/азоспермия/,направихме още една спермограма на друго място диагнозата се потвърди,пратиха ни на изследване за тостестерона и фолитропина,хормоните са му в норма,има проходимост на пътищата,няма разширени вени т.е казаха ни,че всичко е наред само дето няма сперматозоиди.В понеделник пак сме на андролог,много сме притеснени...помогнете ми с някаква информация ако можете.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Бихте ли ми дали някакъв съвет?
« Отговор #1 -: Януари 21, 2006, 15:24:08 pm »
Как разбрахте, че има проходимост на пътищата? В чужбина ли сте?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Anonymous

Бихте ли ми дали някакъв съвет?
« Отговор #2 -: Януари 21, 2006, 16:51:15 pm »
Не сме в чужбина.
 Така ни каза Д-р Кацаров,след прегледа и ни прати за изследвания на тостестерона и - фолитропина.
 Общо взето много сме се притеснили.