0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мнение за проф.Балева -имунолог
« -: Март 30, 2008, 17:51:09 pm »
Здравейте момичета!Моля ви за малко инфо т.то не съм от Сф и незнам нищо за тази док.Неиното мнение относно моите високи НК клетки-31% е,че в момента това може да седължи на отговор на моя организъм към стрес,или др външни фактори и,че не е толкова наложително вливането на интралипид.В момента съм пред дилема,защото имам препоръки за вливане, и то 2този месец,на интралипид.Моля ви,дайте съвет :ask:
Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #1 -: Март 30, 2008, 18:39:29 pm »
 А кой ти направи препоръка за интралипида? Аз съм с 18,4 %NK - клетки и мисля да влея интралипида, когато решим да започнем на ново с опитите.Препоръките са ми от доц. Конова.
Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #2 -: Март 30, 2008, 21:25:02 pm »
Никой ли не е чувал за нея? :ask:
*
Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #3 -: Март 31, 2008, 21:03:24 pm »
Д-р Балева има кабинет в Александровска болница. Нищо особено като контакт.Правила съм си там изследвания за антифосфолипиден синдром. Доста се наложи да чакам пред кабинета, но  от самата среща нищо не си спомням.
Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #4 -: Март 31, 2008, 21:06:05 pm »
Тя не работеше ли със д-р Стаменов?


Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #5 -: Април 01, 2008, 17:13:01 pm »
Незнам,но не е много съгласна да вливам,а поскоро да се намери огнището на процеса довел покачването на тези клетки,и чак тогава.Имам чувството, че се намирам в лабиринт без изход,накъдето и да тръгна все излиза проблем,няма изход от тези наши патила,а годините минават ли,минават :balk_144:
Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #6 -: Април 01, 2008, 20:57:28 pm »
На кой го казваш това за годините :balk_150::BangHead: :BangHead: :BangHead:
Ако не се включи някое момиче с мнение, потърси името и с търсачката на форума.
« Последна редакция: Април 01, 2008, 21:01:23 pm от Danny S »


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #7 -: Април 01, 2008, 21:46:44 pm »
аз съм си правила изследвания за АФС в нейната лаборатория. потърсих я после за консултация, но тя ми каза, че не се занимава с връзката между репродуктивни проблеми и имунологични такива. освен това, беше силно против вливанията на имуноглобулини - нарече ги "тежка артилерия за съживяване на мъртъвци". не знам, обаче, доколко може да се хваща вяра на това изказване, имайки предвид, че не работи в областта на стерилитета.

то хубаво да търсите "огнището", ама как се търсят такива огнища и процеси? това ми се вижда утопично.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Мнение за проф.Балева -имунолог
« Отговор #8 -: Април 02, 2008, 19:05:48 pm »
Най-добре потърси още едно мнение. Ако имаш възможност - на д-р Конова. Освен това си направи второ изследване за NK клетките. При мен втория път нямаше отклонения. А за причините за тяхното покачване, и на мен никой не можа да ми обясни.