0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Спукани капиляри
« Отговор #20 -: Юли 01, 2009, 16:07:06 pm »
Момичета, знаете ли дали ефекта за премахване на спукани капиляри с лазер е траен или трябва периодично да се правят процедури и ако да на колко време?


*
Re: Спукани капиляри
« Отговор #21 -: Юли 01, 2009, 18:05:12 pm »
Аз също съм на терапия с аспирин и често получавам кръвоизливчета при лек дори и незначителен удар , а също така и синини.
Аз съм от доста време на аспирин протект. Преди 2 вечери, затваряйки хладилника, така си праснах носа с вратата, че видях цялата звездна карта...
 Очаквах да шурнат реки от кръв. Нито капка.
Или няма никакво влияние върху кръвоизливите, или е до организъм.
Re: Спукани капиляри
« Отговор #22 -: Юли 01, 2009, 18:51:23 pm »
против синините - повече витамин С  :)
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Спукани капиляри
« Отговор #23 -: Юли 05, 2009, 11:13:00 am »
И аз имам разширени вени още от малка, вените ми по краката направо прозират, а кожата ми е много чувствителна - при най-лекия удар или натискане ми става синина. Лятото краката ми се подуват и доста ме болят, не знам на какво се дължи това, не съм ходила на лекар, но сигурно ще се наложи.
Може да е наследствено, в рода имаме Тромбофлебит, дали е това? Или слаби капиляри?  :ask:
*
Re: Спукани капиляри
« Отговор #24 -: Август 10, 2009, 22:47:12 pm »
Момичета, знаете ли дали ефекта за премахване на спукани капиляри с лазер е траен или трябва периодично да се правят процедури и ако да на колко време?
deska_meska  - мисля че ефекта е траен за всеки отделно взет капиляр или "звезичка" - аз си махнах една преди около 4 години - около носа (появи ми се след една силна настинка, сигурно от прекалено кихане 8O :wink:) - и не ми се появи повече :D
Доколкото знам лазера просто "запоява" спуканите капиляри - стените им се слепват и те престават да функционират завинаги. Обаче който има по принцип слаби капиляри - може да му изникнат на други места :?