0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
моля за коментар за изследванията
« -: Март 28, 2008, 18:23:07 pm »
Здравейте!
Имам час при д-р Тодорова чак на 08.04., а днес като си видиях резултатите ми се прирева
Общи Т-лимфоцити   СD3+   55.06%   /67 – 76/
Субпопулация  NK-клетки   CD3-CD16+56+   32.59%   /2 - 11/


Анти-кардиолипин IgG    5.60 (-)   (N<10, Low pos. 10-20,
Med. pos. 20-80, High>80)
Анти-кардиолипин IgM   10.80 (+)   (N<10, Low pos. 10-20,
Med. pos. 20-80, High>80)
Aнти-β2GPI - IgG, IgA, IgM    0.45 (-)   (Cut off 0.747)
*
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #1 -: Март 28, 2008, 18:27:59 pm »
Наистина имаш проблем, но хубавото е че е поправим все пак. :wink:Но защо с Тодорова за тези изследвания.За тях с Конова трябва да се консултираш, а това става и по мейл.
*
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #2 -: Март 28, 2008, 18:32:34 pm »
На мен Тодорова ми ги назначи.
Неудобно ми е да се обадя на Конова, аз никога не съм ходила при нея, може би ще трябва пак да отида до Плевен и да си запиша час при нея.
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #3 -: Март 28, 2008, 19:49:35 pm »
Няма място за притеснение. Просто изпрати имейл на доц. Конова. Ще те консултира, нищо че досега не си ходила при нея. То като отидеш в Плевен пак при нея ще те пратят.
*
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #4 -: Март 31, 2008, 12:48:33 pm »
Те двете така си съдействат.И на мене Конова ми назначава ТАТ и МАТ, но като ги види, казва да се обадя на Тодорова.Последния път Тодорова ми изписа за тях някакво лекарство,което май никой тука не е пил.Малко се почуствах като експериментално зайче и не го взех, а продължавам със селена.
*
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #5 -: Март 31, 2008, 17:17:39 pm »
А какво лекарство ти преписа на теб /Pukanka /?
Аз пия селен, аспирин протект и Лимфомиозот.
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #6 -: Април 01, 2008, 13:58:08 pm »
SISA77 и на мен Д-р Тодорова ми изписа същите лекарства, но те са май само за ТАТ и МАТ, а за завишените НК клетки ми препоръча да се консултирам с Доц. Конова. За тях се правят вливания. Т - лимфоцитите са понишени в следствие на завишените НК клетки - така ми го обясни гинекологът ми.
*
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #7 -: Април 01, 2008, 14:04:26 pm »
Е, значи не само на мене ми е изписано това лекарство. Ето какво точно ми е писала Тодорова.
Predlagam vi le4enie s lymphomoisot. v doza 10 kapki  3 puti dnevno predi hrana, i tova le4enie da produlji dulgo, to e bezvredno za ploda. pozdravi

Пия  Л тироксин, но това по назначение от друг ендокринолог,защото ТСХ ми бе над 5.Пия и Селен. Постепенно ТАТ и МАТ ми падат,  а ТСХ падна благодарение на Л Тироксина.

SISA77 кажи моля те какво пише в указанието на тоя лимфомиозот? За какво е предназначен по указание,от кога го пиеш и доволна ли си от него,тоест имаш ли резултати?
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #8 -: Април 01, 2008, 15:45:50 pm »
Пуканка ето листовката на Лимфомиозот: http://www.bda.bg/bdias/6725s.pdf
Чела съм из форумите, че се изписва при възпалени лимфни възли. Д-р Тодорова ми видя някакво мъничко възелче, каза ми да пия 3х10 капки. След 1 месец възелчето беше намаляло и тя ми каза да продължа да го пия.
*
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #9 -: Април 01, 2008, 15:54:44 pm »
Аз нямам възли и изменения в щитовидната.Даже и с ТСХ съм нямала никога проблеми,но явно сега от бременноста се провокира.Май правилно съм постъпила че не съм го взела.
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #10 -: Април 01, 2008, 17:27:57 pm »
Тодорова и на мен ми изписа лимфомиазот на капки,изпих едно шишенце,после спрях.Незнам да пия или не.Аз нямам промяна в щитовидната жлеза,само много високи TSH,TAT и MAT,a от преднизолона ми беше много зле,и него спрях.
<a
Re: моля за коментар за изследванията
« Отговор #11 -: Април 01, 2008, 17:52:26 pm »
Аз мисля, че няма повод за притеснения. Лимфомиозот-а е хомеопатичен препарат, подходящ е и за малки деца. Аз лично изпих вече 2 шишенца и сега ще почвам трето. Незнам дали ми е повлияло на завишените ТАТ, от тогава не съм пускала изследвания.