0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

вливания на имуновенин и грип?
« -: Март 25, 2008, 13:11:57 pm »
Здравейте момичета, имам нужда от помоща Ви.
Трябваше вчера да ми направят вливания на имуновенин в Пирогов, поради завшени НК клетки / клетките са ми 28 % -поне така си спомням,че ми казаха / . В момента съм настинала- имам хрема, кашлям...всички екстри. Съответно сестрата от Пирогов ме върна защото не е добре да правим каквото и да било в това ми състояние. Говорих с д-р Владимиров и той каза че закъснението от 3-4 дена не е фатално.Тъй като той беше зает не успях да му кажа че вече съм 8 ми ден от началото на цикъла и още 3-4 дена ще стане точно преди инсето.
От това което чета тук разбирам че вливания се правят преди трансфер от 7-10 дни....
Дали ще има ефект от това вливане което ще правя???
Благодаря на всички които ще ми отговорят :)
Извинявайте ако съм била объркана в поста си :(
Re: вливания на имуновенин и грип?
« Отговор #1 -: Март 25, 2008, 13:25:14 pm »
   Здравей Тити,

аз не знам точния отговор, но все пак мисля, че има смисъл да направиш вливането макар и със закъснение. Знам, че вливанията се праят 7-10 дни преди трансфер, защото действието на Имуновенина е най-силно след тези дни,но все пак оказва своето влияние веднага след вливането, поне така са ми обяснявали при моите вливания. Пожелавам ти успех!

Не се знае какво губиш, когато печелиш и какво печелиш, когато губиш!!!
Когато минаваш по въжено мостче над планинска река, не мисли за водата-мисли за брега...!
Re: вливания на имуновенин и грип?
« Отговор #2 -: Март 25, 2008, 14:10:14 pm »
Тити , обади му се пак , нищо ,че е зает.
Нека той каже дали това закъснение е приемливо.
Re: вливания на имуновенин и грип?
« Отговор #3 -: Март 26, 2008, 12:40:11 pm »
Оф много мислих и реших да отида утре да ми направят вливанията, тъкмо ще имам 5 дена  до инсето /по моите сметки де /.
Говорих със старшата сестра по телефона и тя каза че доктора при който правя вливанията ще ме прегледа и ще каже дали сегашното ми състояное позволява процедурата.
Не ми се иска да притеснявам Владимиров, аз се стряскам като съм при него на преглед на живо, а по телефона съвсем се панирам....
Та утре каквото сабя покаже :)
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: вливания на имуновенин и грип?
« Отговор #4 -: Март 26, 2008, 13:20:42 pm »
Дано утре си вече здравичка!
 :bighug:
Стискам палци да успеете да направите вливането!
После много късмет и успешно инсе!